Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
jeej super rada si pozriem dakujem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam. skoro som ich zabudla poslať :-D
Odpovědět
dakujem pozriem si to trosku neskor,lebo sa mi to v praci trosku roztocilo a idem teraz na obed,tak ked sa vratim popozeram.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode monika ;-) želám prájemnú prácu a skorý návrat domov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, jen načuhuju a zase mizím, přišla jsem z práce, skočím do vany a těším se do peřin :-) fsv-ty už to máš za pár, těším se na fotečky x-) a vítám nový přírustek-moniku :-) . jaký jsi ročník?
Odpovědět
aaa: dakujem za privitanie :-) ja som 78 a ty?no vidim,ze ty uz mas svadbicku uspesne za sebou. ;-) bola si velmi pekna nevesta a mala si krasne saty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, moni :-) já jsem ročník 73. můj brácha je 78 a ženil se před 2 roky :-)
Odpovědět
jej tak to super a na tvojej svadbe vyslo vsetko podla predstav?a kde v Prahe si to mala?Tam je vela krasnych miest,Prhu mam strasne rada. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej, Praha dáva veľa možností, je tam kopec krásnych miest.
Odpovědět
tripplebi: dobre ranko,no akurat som si dopozerala tvoj album a mala si nadherne saty odkial si ich mala a ko sa volali? aja vecerne si mala velmi pekne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monikac - tie šaty sú La Sposa Fagot a mám ich zo salónu Ľubica v Piešťanoch
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme svatbu kousek za Prahou, na zámku v Brandýse nad Labem, hostinu a party v Praze, v hotelu, kde tehdy můj manžel pracoval. Naše svatba byla jeden velký mejdan, vše se vydařilo, všichni se bavili... :-) . Už je to tak dlouho, že si to musím občas připomenout, jak to bylo fajn.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj větvuldy, nějak nám to tady upadá ;-) já jsme dnes poslední den v práci před svatbou, od zítra se bude péct a péct a péct... 8-) začali jsme už o víkendu a už jsme celá přeslazená tuhle sobotu jdeme na svatbu ženichovýmu svědkovi a já si konečně v sobotu pořídila šaty, ještě dnes musím sehnat kabelku a nějakou bižu na krk ;-) a vlastně taky sehnat kadeřnici, když už mám hezký nový šatky, tak ať mám i hezkou hlavu holky, chodím cca 3.týden na solárko, hlavně kvůli výstřihu, který nám opálený podle triček a ksichtík už mám hnědý, ale výstřih je pořád znát opálený podle trička :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hej, trošku to tu upadlo. ale zas túto tému vzkriesime, či nie? :-) fsv - a tvoj drahý je svedok jeho svedkovi? to by bola sranda celkom. :-D ja som si bižu na krk zohnala až v deň svadby. mala som síce aj inú nachystanú, ale keď som išla od kaderníčky, zastavila som sa ešte v jednom obchodíku a tomu náhrdelníku som jednoducho neodolala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvicky :-) fsvojap: no jo, chybi nam tu jojo1, vid? ta by to tu hned rozparadila :-) A co ty, uz jsi aspon trosku nervozni? uz se ti to nezadrzitelne blizi, vid? x-) x-) uz pristi vikend!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trip - já bižu na svojí svatbu mám, ale sháním teď na tu svědkovu, abych neměla holý krk ;-) můj drahý není svědek svého svědka :-D adis - zatím nervózní nejsem, na to je ještě času dost :-D navíc nic nehoří, zatím klídek, vše podstatné zařízeno, není důvod k panice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - tak to je strašná škoda, ze tvoj nie je svedok jeho svedka :-D . ozaj, čo vlastne znamená tvoj nick? a kdeže je jojo? na dovolenke?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo není bohužel na dovolené, rozešla ses přítelem ;-( trip - nick je pozůstatek ze studií, fsvoja - - zkratka fakulty+začátek příjmení a p na konci jako Pavla 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jáj ozaj, už si spomínam na jojo. dúfam, že čoskoro nájde novú radosť v živote. :-( zaujímavý nick :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase nám to tu skomírá... bez jojo je tu fakt mrtvo u nás vrcholí přípravy na sobotu, sehnali jsme ženichovi kravatu - regatu, máme potištěné ubrousky se jmény a datumem, ve středu jsme byla ještě zkusit šaty, holky dopnu je :-) 8-) byla jsme tam i se sestřenkou, dostala instrukce, jak mě do toho zapnout ;-) mohly by jste mi nahoře zařídit lepší počasí, teda bude mi stačit, když nebude moc pršet, trocha toho štěstí napršet může, ale všeho moc škodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, poslední dobou nestíhám sem chodit a přiznám, že ani nemám moc náladu, doma to není úplně v pohodě :-( fsv-tobě přeju kráááááásnou svatbičku a určitě sem nakouk nu příští týden na fotky. a neboj počasí bude fajn :-) . držím palce, aby vám vše vyšlo podle vašich představ a hlavně klid a nohy v teple ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sem teď nepřijde, není jí dobře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, tak ja ti budem držať palčeky, aby vám to počasie vyšlo a nielen počasie, ale komplet všetko. urobte kopec pekných fotiek, nech aj uvidíme ako ste sa mali dobre. inak, ja sem chodím, len si tu nechcem písať sama so sebou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, díky, snad nám to vyjde včetně počasí, ale já to moc neřeším, prostě nějak bude, ovlivnit to nemůžu, tak si s tím nebudu lámat hlavu; v klidu zatím jsem, ale ty nohy v teple to je problém, u mě v pokoji nejde radiátor, brácha to snad už nějak opraví, ale topit se u mě ještě nezačalo a tak spíme - teda já, přítel je otužilý - v teplých ponožkách a já dokonce i ve flaušový mikince :-D aa já ti přeju, ať to dáte doma zase co nejdřív do pořádku jojo na beremese teď nemá myšlenky, to je mi jasný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem s jojo v kontaktu na mobilu, fakt na beremko nemá náladu a není se co divit... já jsem na tom podobně.. proto to tady vázne a navíc nemám teď doma noťas a v práci není moc času užij si svatbičku, určitě ti to bude slušet a já zase nekouknu, až budu moct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, tak už se mezi vás hlásím jako mladá paní :-) svatební den byl super, užili jsme si to, bylo sice zataženo, ale pršelo nám jen ráno, když jsem jela na líčení, obřad nádherný, paní oddávající všechny dojala, pak jsme se fotili v zahradě u zámku, fotograf taky skvělý, už se těším na fotky od něho, ale ty budou až po dovolené při hostině jsme se skvěle vyblbli a závěrečná cesta busem byla taková perlička nakonec - sranda 8-) večer snad dám na net nějaké fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - gratulujem a teším sa na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: gratulujeme a prejeme hodne lasky, tolerance a pochopeni v manzelstvi x-) vitej v klubu!!!!!!! uz se tesim na fotecky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Hlásím se po dovče....v práci je blázinec, tak moc nestíhám, ale každopádně přeju fsv všechno nej nej do manželství. Ať Vás ta pohoda ze svatebního dne provází i v tom právoplatně společném životě :-) . Těším se na fotečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za gratulace, večer dám fotky na rajče už jsem měla "kontrolní" telefonát od manžela, zavolal mi do práce na pevnou, naštěstí jsem se představila správným příjmením ;-) koch - jak bylo na Sardinii?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?