Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony - tak do toho nám ještě pár let zbývá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, veľa šťastia pri vybavovaní. ja idem tento rok vybavovať stretnutie zo strednej. už je tomu 10 rokov od matury. ako ten čas letí. :-) ľudí zo základky som teda už dobre dlho nevidela. voľakedy sme sa aj pravidelne stretali a potom to nejako ustalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme v Tatrách bydleli v Jasné, hotel SNP :-D Co se týče srazů bývalých spolužáků, i já jsem vždy za organizátorku, udělala jsem to jednou a už se v tom vezu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
sme sa tu stretli samé organizátorky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, aaa - to já se taky vezu; ale zatím se daří, na minulý sraz nepřišly jen 2lidi, účast byla super dneska odpoledne možná razím na spinning, jsem tam teda nahlášená, ale zatím je tam málo lidí, takže možná ani nebude, po včerejším pilates hodně cítím svaly na ruku a ramenech, ale ty naštěstí při spinu nebudu moc potřebovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj fsv-tak ať ti spin vyjde, já možná půjdu večer taky, zatím semi nechce, je hrozný dusno a jen se povaluju :-N nám se vydařil první třídní sraz, to přišlo nejvíc lidí a od té doby se schází spíš takové to "zdravé jádro" tak jednou dvakrát do roka. Možná bych zase mohla zkusit něco většího teď na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - nevyjde, už mi z fitka psali, že dneska spin není :-( tak to my budeme mít teprve 2.sraz, vlastně 3., první byl hned po roce, další po 10letech, a teď po 15.
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-tak zajdi na něco jinýho, určitě něco bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - něco by samo ve fitku bylo, ale to byli buď "začátečníci/senioři" a nebo tam byl bodystyling, ale já sebou měla věci na spin a v cyklokraťasech a dresu bych si na body stylingu připadala trochu nepatřičně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no co, byla bys orginální a strhla bys na sebe pozornost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jaký jste měly víkend? my v pátek konečně objednali kytky na svatbu; v sobotu s přítelem vyrazili k Rýdlovi pro prstýnky, ale ještě je nemáme, protože zrušili otevírací dobu v sobotu, že tam prý nikdo nechodil, tak jsme zašli na Petřín, pak si přítel koupil kufr, tak jsme tam alespoň nejeli úplně zbytečně; vyrážím pro prstýnky zítra jinak jsme tento víkend hojně zapíjeli svobodu, přítel v pátek a já mu dělala řidiče, pak hodně překvapil, že se mnou druhý den vyrazil do Prahy, protože mu nebylo nejlíp 8-) a v sobotu jsme si to prohodili a dělal zase řidičem on, vyrazili jsme s partičkou na diskotéku, kde byla zrovna vánoční a silvestr párty, skvěle jsme se vyblbli, jablíčka tekly proudem, ale dost jsme to prokládali vodou, takže druhý den nám bylo fajn 8-) konečně jsme se na starý kolena naučily pít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já měla víkend pracovní, tak že nic moc. koukám, že rozlučku jste si užili :-) , to je dobře. vánoční a silvestr party? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa - pracovní, tak to věřím, že nic moc jj, já minulý silvestr říkala, že je to poslední za svobodna, ale stihla jsem ještě jeden 8-) náhodou byl i sněhulák, vánoční stromeček a ohňostroj, všem jsme tvrdila, že ten ohňostroj je spešl pro mě k tý rozlučce se svobodou ;-) pak se tam objevili i sněhové závěje a to teprve ty mladý ucha viděli, jak se dokážem rozparádit, jo k ohromné radosti nám stačí i kuličky polystyrenu :-D odnesl to sice jeden nehet, ale s tím si musí manikérka nějak poradit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jdu Vás jen pozdravit a zase prchám...nestíhám :-S Snad brzy pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak ja som bola cez víkend na oslave tetinej 50ky v Nemecku a popri tom sme si s drahým urobili výlet na Wartburg. Jeden z plánov bol, že by sme mali svadbu tam, tak som si to chcela omrknúť o čo som prišla. :-)
Odpovědět
Cauky,no tak som nasla teda svoj rocnik a som rada,ze je nas tu viac....co nas to v nasom veku caka,ale vidim,ze niektore to uz maju cerstvo za zebou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej monika, já to mám čerstvě před sebou ;-) včera jsem vyzvedla prstýnky, jsou krásný, a koupila jsem kravatu "nouzovku", pokud nepřijde ta, kterou jsem objednala před net, tak bude tahle :-) takže vlastně všechno důležité, je zařízené
Odpovědět
ahoj.ty sa mas,ze uz mas vsetko zorganizovane a zariadene....mna to este len caka.. :-| Budete mat velku svadbu a kde ju mate??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj monika, budeš mať svadbu presne o rok odo mňa :-) v ktorom štáte bývaš ak sa smiem spýtať. a kde budete mať svadbu, tu alebo tam? fsv - aké prstienky ste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
monika - máme to na Dobříši a bude asi 40lidí trip - prstýnky jsou ze žlutého lesklého zlata, můj s kamínkama, přítelův s matným proužkem
Odpovědět
fsvojap: no tak to bude mat celkom v poho,ked neni tak vela ludi,ze? tripplebi: ahoj,ano presne o rok od teba a ty si mala super datum na svadbu,urcite sa na taky datum musela planovat poriadne dobredu. :-) No ja teraz byvam v Jersey Channel Islands,je to taky maly ostrov medzi UK a Francuzkom a svadba bude na Sk a ty byvas na SK alebo tiez niekde v zahranici?
Odpovědět
Profilova fotka
monica - nemuseli sme ani tak dlho plánovať, lebo ja som sa vydávala v evanjelicko kostole v brezne a tam taký nával na ten dátum nebol. vlastne som bola jediná :-D ja bývam na Slovensku.
Odpovědět
aha tak to super a vsetko vyslo podla predstav?? :-) a mali ste velku svadbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvicky vetvovaty fsvojap: uz strihas metr?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj adis, no jo, už se mi to krátí :-) metr nemám, asi bych si ho měla pořídit 8-) mamka si nechala šít kostýmek a je úžasný x-) moc jí to sluší, přesně něco takové jsem si pro ní představovala, ale v obchodech jsmenarazily na samé hrůzy
Odpovědět
Profilova fotka
monica - nás bolo 18 aj s nami dvoma :-D ja som so svadou bola spokojná, aj keď pár drobností sa mi až tak nepáčilo. napríklad príhovor farára bol hrozný, nebol vôbec povzbudivý ani optimistický. a fotký od fotografa sú také, že som radšej mohla povedať svojim kamarátom, tí by to nafotili lepšie. ale čo už, hlavne, že všetci boli spokojní a že sme sa dobre bavili. :-) fsv - ja som svojej mame našla perfektný kostým v nemecku. tu u nás sa mi nič nepáčilo a súkromným krajčírkam ja veľmi neverím.
Odpovědět
tripplebi,tak to ste mali fajne ciselko.. ;-) aj ja by som chcela taku malu,ale moj drahy o tom ani pocut,ja som chela ist len niekde na ostrov sa zobrat len o svedkoch,ale ani o tom nechcel pocut ]-( tak teraz sa budem trapit na SK s vybavovackami.... :-( a vsetko bude na mne kedze on slovesky toho moc nenahovori,taks a tesim.. :-p a este nemas foto v albume zo svadby...
Odpovědět
Profilova fotka
trip - to my máme šikovnou známou švadlenu, je už několikrát prověřená, takže to nebyl problém, spíš je problém sehnat látku, ty obchody s látkama nějak vymizeli, taky se teď moc nešije; v Bene je většina obchodů veitnamských a to je děs, na "normální" oblečení narazíš jen těžko monikac - a přítel je Francouz nebo Angličan?
Odpovědět
fsvojap: Anglican,teda skor Skot....rodicov ma anglicanov,ale vyrastal v Skotsku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momika - pošlem ti ip s linkom, mám tam nejaké fotky, čo fotili kamaráti a moja mama fsv - u nás je obchodov s látkami dosť, len ten výber je dosť mizerný. majú tam väčšinou len také klasické nepoužiteľné látky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?