Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, pracovat tak ve státní správě, to je můj sen. moc se tam nepředřou, volné víkendy, svátky,hromada výhod... o tom si můžeme nechat jen zdát. my nedostáváme přispěvky na nic, kdysi nám dávali alespo%n na boty, který si musíme kupovat nový co tři měsíce, ale i to už zrušili... :-| fajn, že máš konečně pěkný nehtíky, budeš mít na svatbu klasickou francii nebo nějak zdobený?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, ak sa ti tam objaví tá reklama, buď ju vypni alebo daj znova načítať tú stránku. fsv, gélové nechty som chcela aj ja, ale som to nestihla, pretože som ešte dva dni pred svadbou prenášala nábytok a tak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tripplebi: ja jsem si nechala delat gelovky chvili pred svatbou a jeste drzi, ale tyden jsem si na ne zvykala, nejhorsi to bylo na wc, ane jsem se s nimi nedokazala utrit :
Odpovědět
Profilova fotka
u mě to s těma gelovkama nebyla moc velká změna, já měla většinou delší nehty přeláknutý bezbarvým lakem, teď ty gelovky taky nemám extra dlouhý a ve středu jsem byla na solárku a trochu se mi připálilo břicho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
veď to, ja zas nie som zvyknutá mať dlhé nechty a keby som si ich dala spraviť deň pred svadbou, asi umrem. :-D ale raz tie gelovky chcem vyskúšať. :-) fsv - brucho ti aj tak nik neuvidí, jedine tvoj manžel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trip - to je jasný, břicho nikomu ukazovat nebudu :-D já tam šla hlavně kvůli dekoltu, mám totiž opálený dekolt podle triček a šaty jsou bez ramínek, tak jsem to chtěla celý doopálit a sjednotit, ale jak se se teď přismahla, tak zase musím počkat až se to připálení vstřebá... jo když se daří, tak se daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - tak to chápem. keď som si šla skúšať šaty a uvidela som tie dva biele pásiky od tiliek, čo teraz v lete nosím, som si radšej zaobstarala šaty na ramienka :-D ale nie, tie šaty s ramienkami boli náhoda, ale hodili sa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule, jakpak se máte po víkendu? já se dneska s kadeřnicí konečně dohodla na zkoušce účesu na svatbu, jdu k ní ve středu :-) v sobotu jsme měli od cukrářky dortík, byla to zkouška na svatbu, politý bílou čokoládou, já se bála toho, jak ta čokoška půjde krájet, ale teplým nožem to šlo v pohodě, byl moc dobrý, takže o dortu je rozhodnuto :-) a dneska jdu zase do solárka, jdu zkusit jiný, blíž firmě, tak jsem zvědavá, jestli se zase přismahnu a ještě k focení - objednala jsem z netu pár knížek - computer press má teď letní slevu 20%, tak jsem objednala "mistrovství práce s dslr" a něco o filtrech a velkou knihu dig.fotografie, filtry nechám přítelovi asi k vánocům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ja som bola cez víkend na školení v takom super prostredí. :-) fsv, aký budeš mať účes?
Odpovědět
Profilova fotka
trip - a kde jsi byla? vlasy budou asi rozpuštěné, nebo možná tak nějak polorozpuštěné :-D a s korunkou; mám v salonu zamluvený i závoj, ale nevím, jestli si ho vezmu
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - a aké budeš mať šaty? boli sme pri trurčianskych tepliciach v jednom hotelíku v lese :-)
Odpovědět
Profilova fotka
trip - koukni na šaty do alba brácha je teď na 14dní na Slovensku na dovolené ve Vysokých Tatrách a max. spokojenost mamka s tchýní se chystají příští rok na Slovensko do lázní, tak jsme si s přítelem říkali, že by jsme to spojili, mamky tam dovezli, taky si tam někde na týden udělali dovču a pak by jsme je zase vzali zpátky domů
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fsv, to sú krásne šaty. budeš fešanda. :-) to máte skvelý nápad s tou dovolenkou. a kde v tatrách je tvoj bráško? my s drahým chodievame zas do nízkych tatier. mám to tam veľmi rada. ja lesy celkovo milujem. :)
Odpovědět
Profilova fotka
trip - no sice šaty dělají člověka, ale to víš, jako modelka nevypadám :-D brácha je v penzionu ve Ždiaru, mají hodně nabitý program - byli už v několika jeskyních, na pltích po Dunajci, na několika zámcích a hradech, na Hrebienoku, u Studeného plesa (ten název si nejsem jistá 8-) ), Lom. štít.... chystají se ještě do Slovenského ráje, při zpáteční cestě se chtějí stavit v Bojnicích... jo Slovensko je skvělá země na cestování teda teď pořád přemýšlím nad tím "nabitým" programem, snad tam to "i" patří 8-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hej, to má skvelú dovolenku a fakt toho dosť pochodili a ešte pochodia. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, poslední dobou nějak nestíhám. fsv-doufám, že zkoušku účesu nafotíš a dáš do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, dúfam, že čoskoro budeš mať na nás viac času. :-) a čo vlastne porábaš, keď nestíhaš?
Odpovědět
Profilova fotka
mám služby navíc, kolegyně marodí. v práci se skoro nedostanu na net, není na to čas a doma padám do postele ;-) ale já to doženu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, no to máš husté teraz, tak nech sa kolegyňa čo najskôr vráti a domaródi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulky, jdu Vás jen pozdravit a zase pádím makat. fsv; šaty jsou dokonalé...už se nemůžu dočkat fotek x-). trip; a kterou část Nízkých Tater bys mi doporučila? Uvažovala jsem, že bychom si mohli třeba příští rok půjčit nějakou chaloupku v Tatrách a pěkně si je procábrovat a projezdit (teda pokud nebudu třeba těhu že ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
koch - my chodíme na Mýto pod Ďumbierom. ale tiež uvažujem spraviť si niekedy asi na budúci rok výlet do Vysokých Tatier a trochu to tam pochodiť.
Odpovědět
Profilova fotka
koch: jeee, planujete mimi??? =-) x-) x-) nebo uz pracujete na tom??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
trip; dík...až bude víc času, tak zkusím najít na netu adi; no jooo, nebo bych to s tím mým už nevydržela ;-) . HA už jsem dobrala, takže to necháváme na přírodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch, super, tak nech sa vám to s mimi podarí čo najskôr. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já znám z Tater jenom Chopok, byli jsme tam lyžovat, dvakrát a bylo to fajn :-) Koch-ať se brzo zadaří, držím palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, ja som bola na Chopku vždy len v lete :-) minulý rok nám lyžovačka nevyšla, tak hádam tento rok sa posšťastí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já byla na Slovensku v Tatrách ještě se základkou, pořádali se vždycky v létě "putovní " tábory, byla to celkem sranda, každý den jsme ušli tak 30km, vím, že na Chopoku jsme taky byli, bydleli jsme v Lipt. Mikuláši v tělocvičně nějaké školy, Lipt. Mara byla šíleně studená, ale tím moje vzpomínky končí :-)
Odpovědět
fsvojap - k té Maře - my byly s kámoškou v Nízkých Tatrách v r. 2003, Maru jsme si taky naplánovaly, že se vykoupem, ale když jsme tam přijely, byla jak špenát, hladina o pár metrů níž než normálně a samozřejmě mrtvo. :-| Bydlely jsme v nějakém hotelu v Jasné, skoro posledním, kam se dalo autem dojet, jméno nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
loony - to my tam s tou základkou byli počítám tak v 1990 +/- 8-) já si ani nepamatuju, jestli do ní někdo vlezl, jen vím, že to byla ledárna holky my máme letos 15 let od ZŠ, letí to jako blázen, v říjnu máme sraz, na některý lidi jsem fakt zvědavá, neviděli jsme se pěkně dlouho, no a musela jsem se organizace chopit já, jinak by jsme se asi už nikdy nesešli 8-)
Odpovědět
Hm, my měli letos 20 let od maturity 8-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?