Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tripp-já chci taky vidět fotky...... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě k těm kurzům-pro fsv-víc info najdeš na stránkách fotoškoda, myslím, že jsou pololetní, a budou začínat teď od září. je to jednou týdně večer, plus tam musíš plnit nějaké tématické úkoly a pak se porovnávají výsledky. chodila bych hned, ale se svýma směnama nemám šanci :-|
Odpovědět
Jé já chci chodit taky na kurzy, ale tady v Děčíně asi nic není :-| se musím podívat. Já umím fotit jenom kočky. :-D Vůbec neumím fotit lidi. :-D Tripp - A fotky taky chci, jestli můžu prosit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - dík za info, já na to koukala hned ráno a našla jsem na netu Aktivfoto - mají i víkendové kurzy, což by pro nás mimopražské bylo lepší, ale teď je výuka kvůli nemoci lektora zrušená... snad to není nic vážného a zase kurzy brzy začnou; foťák už má přítel doma a je nadšenej, takže dneska večer máme o zábavu postaráno :-D zítra zase jede do Londýna na fotbal, takže řeč s ním bude až v pátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa a loony, máte ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tripplebi: krasne fotecky, jeee, ja bych se zase znovu vdavala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, ďakujem. bolo dobre, ale mne by sa to opakovať nechcelo. sme si povedali, že to až tak o desať dvadsať rokov si obnovíme sľub na nejakom hrade v dobových kostýmoch :D
Odpovědět
Profilova fotka
trpplebi: juuuuuuuuu, tak to bude parada x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
len si na to ešte musíme počkať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hľadala som tak trochu nejakú školu fotografovania u nás a nič. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočičanady, zdravím vás z práce. vidím, že všechny vrháte na fotografování :-) já mám doma nějaké knížky o focení, ale přiznávám, že jsem je ještě neotevřela, nějak na to nebyl čas. jak se jinak máte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já taky zdravím z práce, nějak dneska nestíhám my to máme od dneška přesně za měsíc x-) dneska jsem jela do práce výjimečně autem, tak jsem si sebou vzala botky a chci si dojít znovu vyzkoušet šaty aaa - já ty zrcadlovce moc nerozumím, to je samá clona, závěrka... pro mě španělská vesnice, já zvyklá mačkat jen jeden čudlík, teď jsem v háji, sice se to dá přepnout na automat, ale to je přeci jen škoda; takže příští týden razím do knihovny půjčit nějaké knížky o fotografování a snad se z toho něco dozvím, ale ten kurz mě stejně hodně láká a pořád se odhodlávám zítra na ten spin... ale moje fyzička je v háji, tak se trošku bojím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fsv, vidíš. to ma nenapadlo požičať si knihu v knižnici. len aby dačo také mali. :-) ja by som potrebovala tiež viac pohybu. uvažujem nad kúpou biku, že budem chodiť do mesta na ňom.
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-skoč do toho po hlavě, holt budeš po první lekci vyřízená, ale to se poddá... já v neděli vlezla na prodlouženou hodinu - jelo se 80 minut a přežila jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, a ako si sa potom cítila? :-) nebola svalovica?
Odpovědět
Profilova fotka
trip - já koukala na webový katalog naší knihovny, je celkem dobře zásobená a knížek o fotografování a digi focení tam mají dost, taky je to okresní knihovna aaa - budu do toho muset jít fakt po hlavě a pak už nepřestávat, protože ty začátky jsou fakt těžký, v pátek jdu na bosu, tak na spin vyrazím buď v neděli, ale to by znamenalo min. hodinové popojíždění v koloně vracejících se chalupářů, tak to asi nechám na úterý, ale to už opravdu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, jaj, tak to je iné. naša knižnica nemá ani webovú stránku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se tady rozbíhá fotografický kroužek :-N fsv, že ty sis chceš tu svoji svatbu nakonec nafotit sama :-D . Už se Vám to pěkně krátí co? Za měsíc už budeš pod čepcem. trip; už máte fotky od profíka? To víš, jsem zvědavá jako opice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch, fotky od profíka má svokra. ja som ich ešte stále nevidela. :-) vypadá to tak, že budem musieť počkať do ďaľšieho víkendu, keď sa so svokrovcami máme stretnúť.
Odpovědět
Profilova fotka
jj krátí se nám to 8-) koch - no jasně, dám si fotorychlokurz a nafotím si to ;-) :-D trip - tak to u nás uvidíme fotky nejdřív my s manželem a pak až tchýně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - my sme nemali inú možnosť, keďže svadba bola v Brezne a bývame v Piešťanoch. ale svokre sa fotky páčia, tak som na ne zvedavá.
Odpovědět
Profilova fotka
trip - já jsem zase zvědavá, kdy mi ty fotky od profíka dostaneme, svatba je v sobotu a ve středu už odjíždíme na svatebku; zatím jsme o tom s fotografem nemluvili, ale týden před svatbou se sejdeme, tak se zeptám
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, teoreticky by to mohol do stredy stihnúť. ten náš nám mal dať fotky už v pondelok, ale ochorel.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule, tak vás zas po dlouhé době zdravím? Co je u vás nového? U nás jen to, že Liduška má už dva měsíce a když ji nebolí bříško umí se kouzelně smát. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novako, taky tě zdravím ;-) Liduška je kouzelná :-) co je u nás nového? tak už jsem konečně zarezervovala to ubytko v Římě 8-) jedem do B+B Incanto i když včrejší letecká nehoda v Madridu mě trošku vyděsila, nejdřív titulek letadlo sjelo z ranveje, tak jsem si říkala nic vážného a najednou tolik mrtvých :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, neboj, vám sa to nestane. hádam teraz všetky lietadlá preveria, aby sa to už neopakovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
trip - já to nechám osudu; pořád je cestování letadlem bezpečnější než cesta autem po českých silnicích :-| teď jsme četla na idnes, že v EU připadá 1 letecká nehoda na 1,5milionu letů, což je celkem dobrá bilance
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) já se teda létat nebojím, protože, když už jednou jsem v letadle, stejně nic neovlivním... dokonce bych řekla, že létám ráda, ale ne moc dlouhé trasy, to už se pak nudím ;-) to neštěstí v madridu je tragédie... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
trip-nejdou mi otevřít odkazy na tvoje fotečky.... ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomněla jsem se vám pochlubit, že mám konečně na nehtech gel, co vypadá konečně tak, jak jsme původně chtěla :-) no sice až na 3.pokus ale za celkem slušnou cenu 180Kč ;-) a dneska mě pěkně namíchl zaměstnavatel, na jaře s velkou slávou vyhlásil, že dostaneme 20tis. příspěvek na dovolenou, že si to dá do daní a bude to super výhodné pro obě strany... když ale došlo na lámání chleba tak to pro zase tak výhodné není, teda pro zaměstnance ]-( mám známou ve státním sektoru, ty maji příspěvky na dovču, když to nevyberou, tak se jim to nasčítá, teď je na mateřský, ale nárok na ten příspěvek má prý pořád... sakra jakto že to nejde i u nás ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?