Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-taky máme mrňavej digitál, je super, vejde se do kapsy. brácha má ten velkej a já bych se s tím fakt netahala
Odpovědět
Profilova fotka
přítel sníl o zrcadlovce, tak jí bude mít a určitě se s ní bude rád tahat ;-) vzali jsme Canon 450, to je alespoň o pár deka lehčí letošní novinka Canonu; přítele focení strašně baví, běžně jsme se z dovolených vraceli s 8-10 vyfocenými filmy, tak alespoň s nima se nemusíme tahat a nemusím se bát, že nám je na letišti zrengenují a pak na nich nic nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, tak to jo, když máš doma fotonadšence ;-) aaa; přesně tak. My máme taky obyč digitál. Akorát ten náš je už asi 5 let starý a přeci jen by to chtělo nějaký novější, tenčí, vybavenější a hlavně lacinější (když si vzpomenu, že tenhle náš olympus stál tenkrát asi 15 tis. ]-( ) modýlek ;-) . Možná nadělím nějaký MM a mě k Vánocům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, brácha si taky koupil nedávno nějaký Olympus, celkem vymakaný a stál ho cca 5tis (ale to byl v Datartu v akci).; to my za tu zrcadlovku dali 3x tolik; přítel se nemůže dočkat, objednali jsme ho ve středu večer a tajně doufal, že přijde už dneska, ale ještě bude muset přes víkend vydržet ;-) já toho dneska v práci moc neudělám 8-) sháním ubytování v Římě, už jsem měla vybraný nějaký hostel, ale najednou už je na březen obsazený, tak mě to trošku vyděsilo a brouzdám tu dneska po netu... našla jsem nějaké B&B za 25/30EUR na osobu a noc, tak to asi hned zarezervuju
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, konečne sa mi sem podarilo dostať. chvíľu tu nie som a potom nestíham dočítavať. :-D je mi ľúto jojo, ale hádam sem k nám príde, keď to trošku prebolí. ja tiež snívam po novom foťáku, ale ja chcem taký nejaký maličký. taký, čo môžem mať vždy poruke.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám úplně maličkej olympus, oranžovej a tahám ho všude sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, presne také dačo by som chcela. ja strašne rada fotím, ale doma mám len veľký olympus. ten robí super fotky, ale nechce sa mi ho všade ťahať so sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle mrňavej taky dělá krásný fotky, navíc se přímo ve foťáku dají různě upravovat. já mu říkám party foťák, nosím ho na všechny akce. taky ráda fotím, dokonce jsem uvažovala o kurzu digí fotografie.
Odpovědět
Profilova fotka
u vás sú také kurzy? to by som možno šla aj ja. ja som zas rozmýšľala, že poviem drahému, že pod stromček chcem knižku o fotografovaní. :-) aaa, napíšeš mi, prosím, do ip, aký druh olympusu máš? ja mám jeden vyhliadnutý, tak chcem porovnať.
Odpovědět
Profilova fotka
olympus MJU850SW
Odpovědět
Profilova fotka
ty kurzy v praze dělá fotoškoda, mají tři stupně, když je absolvuješ všechny, můžeš si zažádat o živnostenský list jako profi fotograf. kamarádka tam chodí a naučila se nádherně fotit, už dokonce fotila i svatbu... jen mi to nevychází časově, bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to znie super. keby to bolo aj u nás, tak by som sa na to určite prihlásila. ale my sme malé mesto, tu nič také nerobia. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, aaa- díky, ten kurz je skvělý tip na dárek :-) tím by byl přítel nadšený na domečku prý už moc dlouho pracovat nebudou ( ne že by byl hotový, ale jeho táta rozhodl, že to nechají až na jaro :-| ) takže bude mít opět pár volných víkendů a takový kurz, to by bylo něco pro něho jinak u nás víkend pracovní - natirání plotu, oprava chodníku... prostě trošku blázníme před svatbou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, vetvicky :-) fsvojap: a jak jste daleko s domeckem??? nam maji dneska privezt cihly, tak se kluci zase pusti do prace, uz aby nam ten domecek stal x-) jinak my taky radi fotime, na olympus nedame dopustit, mame t4 roky starou zrcadlovku c 8080, dela super fotky a td jsme si poridili malinky do kabelky a to mju 1010
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, a vy ste v akej fáze stavania?
Odpovědět
Profilova fotka
adis - my začali loni v létě a teď dělají omítky, ale staví to sám přítel s jeho tátou, můj brácha tam dělal vodu ( tu nám ještě nedodělal a čekáme až se vrátí z dovči), a teď skorotchán přišel s tím, že by podlahy (tzn. i topení, to bude podlahové) a sádroše v podkroví nechal na jaro; takže dodělají omítky a letos hotovo, protože bez podlah se teď težko může dělat něco dalšího; a stěhovat se budeme možná tak příští rok na vánoce :-| a já doteď žila v iluzi, že hotovo bude už na jaře a teď zase komplikace s úvěrem, ve st. povolení je, že do 2 let kolaudovat... a zase budu všechno obíhat, aby nám to prodloužili
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jen nakukuju, mám toho dneska hodně ;-) užijte si hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) fsv; to znám. My teď bydlíme v bytě, který je v zatím neskolaudované stavbě, kterou stavěl taky MM s tátou. Už to dodělávají x let. Je fakt, že stavba je to jako kráva, ale to hlavní mají dávno hotové a teď se jedná spíš o malé kosmetické dodělávky a stejně to trvá dlouho...každý rok běhají a prodlužují lhůtu :-| . Jsem zvědavá, kdy budeme bydlet oficiálně ve zkoulaudovaném ]-( . Člověk jim někdy musí trochu šlapat na paty.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame hotovou zakladovou desku a tento tyden by se melo zacit zdit a vyzdeno by melo byt do konce zari. Do zimy jeste udelaji krov a strechu, pres zimu, kdyz nebude moc mrznout vysekaji elektriku a vodu, no a na jare zbytek, taky bychom chteli do pristich vanoc bydlet x-) fsvojap: tak to obihani ti nezavidim, taky ted vyrizujem uver a des a hruza, co po nas vsechno chteji :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tripplebi: a kdepak mate svatebni fotky, uz se nemuzu dockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - jo mě to obíhání taky nijak zvlášť neuspokojuje, hlavně když jsem za úvěrářkou byla asi před měsícem a prodloužila jsem to o půl roku s tím, že to už bude stačit a ON teď zase přijde s tímhle ]-( koch - tak to já jsem taky zvědavá, kdy my zkolaudujeme; i když u nás je nejdřív důležité, kdy to bude obyvatelné; a to přišel přítel s tím, že už by chtěl miminko, no tak to musí hoch ještě počkat, rozhodně nebudeme 3 v jedné místnosti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; tak máš na něj alespoň dobrý bič...dítě až do nového, tak se snaž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my to mimi doufam budeme mit driv nez dodelany domecek, to bych se ho taky vubec nemusela dockat, jak to tady tak slysim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, som sa rozhodla, že sem fotky nebudem dávať. fotky od fotografa ešte nemám, ale pošlem ti v ip link na tie, čo fotili kamaráti. ak ich chce vidieť ešte niekto ďalší, nech sa ozve, pošlem link.
Odpovědět
Profilova fotka
my sa ešte len chystáme stavať. máme starý domček, tak sme vo fáze rozhodovania, čo s ním a ako to celé bude vypadať.
Odpovědět
Profilova fotka
adis - no já už taky moc dlouho s mimi čekat nechtěla, ale teď bydlíme u mamky v 1 místnosti, samozřejmě by se to tam dalo nějak předělat a začít okupovat místností víc, ale předělávej teď něco, když zároveň stavíme nový dům; mě to hlava nebere to tchánovo rozhodnutí pro letošek s tím skončit :-| loni měl plno keců, když jsme čekali namateriál apod. jak by strašně rád pracoval, a teď mám možnost, práce plno, materiál není problém a najednou počká do jara, bez podlah se nikam nehneme ]-( krb, koupelna, kuchyň, schodiště... - všude plno práce, ale podlaha je bohužel základ tripp - já bych se taky ráda podívala na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trip, já ci taky fotečkýýýýý :-D no tak já taky hodlám zplodit dítě dřív, než bude možná někdy v budoucnu stát baráček. Blbý je, že teď bydlíme v mezonetovém 2+1 a ložnici máme v patře s celkem příkrýma schodama, takže pro nošení mimi sem a tam nic moc...asi to budem muset nějak přeorganizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
fsv a kochanski, máte ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trip - díky, jen tak v rychlosti jsme je zkoukla, taky vysmátá nevěsta, moc ti to slušelo, měla jsi zajímavý účes; ženich měl úžasnou kravatu, s takovým uzlem ji teď sháním pro přítele, jen kravatu bez vestičky, zatím jsem na ní narazila jen na netu a bojím se, že by pak ta barva neodpovídala představám; a měli jste hostinu v super domácím prostředí, ty gaučíky tam jsou skvělý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv - tá kravata vola kúpená ako komplet k tej veste. mne sa na nej páči hlavne to, že ju netreba viazať, stačí ju len zaháčknuť vzadu na krku. hostinu sme mali v takom malom penzióne. majiteľ nám vyšiel vo všetkom v ústrety, tak sme si to tam mohli upraviť ako sme chceli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?