Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Kolik mu je? Já bych tedy nečekala až to s ním švihne. Jako mladý to může vydržet poměrně dlouho, a pak to s ním rovnou šlehne tak, že bude nepoužitelný. :-|
Odpovědět
myslíš? :-( :-( bych si asi měla hledat mladýho milence =-) teď jsem koukla na teploměr, je tu 16 stupňů - ZIMÁČEK :-p :-p :-p
Odpovědět
U nás to už vypadalo, že přestává pršet a teď začal zase slejvák. :-| No vidíš, vyhrožuj mu milencem. Že jsi v tom nejlepším věku a jednou za čtrnáct dní, kdy má čas, ti to nestačí. ;-) :-D
Odpovědět
to už by pak vůbec nejezdil, kdyby věděl, že je o mě postaráno ;-)
Odpovědět
Teda, to by o tebe ani nebojoval? Zaslouží si tě vůbec? :-S :-D
Odpovědět
já mu vždycky říkám, neber si ošklivou ženskou, budeš na ní sám :-D :-D to jsme zabrousily na vážné téma :-) no, začnu se preventivně rozhlížet po zajíčkách :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar babizny :) tak mam konecne za sebou pracovni vikend, ufff asi si dam pivko =-) jojo: ja ti dam takove zajicky, to uvidis :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, čauky :-) jsem si v pátek chvilku pokecala s tvým nastávajícím, doufám, že tě pozdravoval :-D co máš proti zajíčkům? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pochlubil se hned v aute :-D :-D ja roti zajickum nic, taky mam jednoho doma :-p
Odpovědět
a jo vlastně, ty máš mladšího :-) když u nás v práci potkávám zajíčky jedině už trestaný :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to neni o co stat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
cpu se mozartovym srdcem :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.s. cokoska s marcipanem a pistaciema, sem se rozhodla, ze ti budu delat chute, pivo jsem doma zadny nenasla, tak si to musim nahradit ;-)
Odpovědět
ty jsi ale potvora, a já doma nic sladkého nemám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti jedno poslu, uz posledni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prijd k nam, my mame vzdycky neco dobreho na zub ;-)
Odpovědět
séééééém, sééééééééém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, musim se pochlubit, dneska jsem byla v praci na houbach, predstav si, na zahrade nam rostou kovari ci kolodeje, tak zejtra bude smazenice :-p jeptule mely strach, abych se neotravila :-D
Odpovědět
neříkej dvakrát, já prý vypiju i koze pití, o něčem dobrém na zub ani nemluvě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, nejsi moje dvojce :-D
Odpovědět
jepťule nevědi, co je dobrý :-p no vidíš, tak nemáš třešně ani borůvky, ale aspoň máš houby :-D :-D
Odpovědět
adis, jsem tvoje starší dvojče :-D :-D ale já nejsem takový zviřátko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no aspon neco, vid? ;-) ty mas taky ten pomaly hrnec? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mladej se te pta, kolik mas uderu za minutu( ne pri sexu ale na stroji :-D :-D
Odpovědět
nemám, ale uvažuju o něm, líbí se mi představa, že ráno nafrkám maso a další suroviny do hrnce a večer, až přijdu z práce, mám navařeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na psacim stroji!!!!!
Odpovědět
při sexu jsem to nestopovala, na stroji jsem mívala 300 - 350, ale to je 12 let :-D :-D
Odpovědět
jéžiš, adis, na jakém jiném? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
my ho mame, pouzivali jsme ho driv, ted je v cr, je to dobra vec, i na marmelady, ale neda se v tom varit vsechno, treba strudl v tom neupeces :-D
Odpovědět
a nosila jsem na krku přivázanou čtvrtku, aby mi visela nad strojem, páč jsem si koukala na prsty :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?