Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větévky moje :-D , vítám Dragu, konečně tu nejsem nejstaršíííííííí :-D . Flám byl fajn, domů jsem dorazila okolo páté, báječně jsem se vyvztekala, takže budu zase pár týdnů hodná ;-) . Jsem z toho celá rozlámaná, zběsilý tanec a střídání nočních podniků až asi není nic pro mne :-D . Sabčo-určitě budeš v pořádku, neboj :-) . Co jsi si uvařila dobrého k snídani? já mám po tom včerejšku chuť na samé prasárny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-čemu se směješ???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tvému příspěvku ;-) , to víš, už nám není 20 :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to teda není.... je možný, že mám z disco tance namoženou prdel??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prdel nevím, ale záda odrovnaný ano :-) . Ty jsi asi pěkně včera vyváděla, kdo ví z čeho tě p... bolí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vyváděla, nebudu zapírat. Kombinace metaxy, corony a hudby 80. a 90. let... Tomu se nedalo odolat, celý večer jsem byla na parketu... A před tím ten bowling... Náročný páteční večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazeeec. To bude z toho bowlingu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarád mě láká na další tah noční Prahou... :-o :-o :-o , asi to vzdám předem, zítra mám noční a nemůžu v práci být jako chodící mrrtvola. Zato tady je teda mrtvo... Kde se všechny větve flákají??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, to jsme ale důchodkyně. Povšimly jste si, že už se začínáme bavit o chorobách a o tom, kde nás co píchá a bolí? :-D Tak abych zapadla, přidám do placu svůj vyvrknutý kotník. Už 14 dní pajdám a nevypadá, že by se to lepšilo.
Odpovědět
Profilova fotka
novako-tak důchodkyně, jo??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si v baru z tubu pouštěli taky hudbu 80/90 let, bylo to super... a nakonec jsem neuvařila nic, šli jsme k tchánům na oběd, tak jsem to nechala až na oběd :-D holky, jak mám bojovat proti "pičurkám"? (viné mušky) nemůžu se jích doma zbavit!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabčo-taky s nima bojuju... vždycky zmizí, na čas je klid a pak jsou zase zpátky, většinou žijí na ovoci ]-( , takže i já přivítám jakoukoliv radu co s nima. Já žeru romadůr, smrdí jako peklo, ale jsem sama doma, tak můžu. Mám mejdan na icq s kámošem, nakonec jsem nikam nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
já je tu mám poprvé, ale je jich tu plno... vzala jsem všechno ovoce a vyházela ho... koupím nové a někam ho dobře schovám :-) vemu lak na vlasy a dám jim co proto!!! !:-) ale už jsem se naučila je zabíjet, jsou to mršky hbitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak je zabíjíš? Mě vždycky uletí... Raid na ně moc nezabírá a navíc ho nechci moc stříkat po kuchyni.
Odpovědět
Profilova fotka
počkám, až jsou u zdi nebo něčeho pevného a pomalu je připlácnu :-D ale teď to chci zkusit tím lakem na vlasy.. umorduju je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dobrý program na sobotu večer :-D , dej mi vědět, jak jsi pochodila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že nejsem sama. Už jsem si říkala, že to není možný. Ty mrchy malý jsou snad úplně všude.
Odpovědět
Profilova fotka
tak, je jich pulka mrtva a byt smrdi jak u kadernice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větévky, netouláte se tady některá? Jsem v práci a mám čas na pokec...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teď na netu, odskočím si na wc a pak si můžu povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Haló tady větev number One, tak se k vám taky hlásím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdaréééééc, tady je teda nuda... Včera jsem neviděla "vem si mě", bylo tam něcp zajímavého???
Odpovědět
Profilova fotka
cus baby :-D aaa tak to sem teda nevidela a asi ani nikdy neuvidim :-D :-D :-D
Odpovědět
Muchi o nic nepřicházíš aaa - zajímavého se tam nedělo nic, žádné zvraty, žádné šokovky jako že kdo s kým, nic dokonce se spolu kamarádily
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm. to jsem toho teda dozvěděla... :-D :-D vstávám po noční a čeká mě další, tak se loučím, ale večer snad bude čas, tak nahlídnu, co jste probíraly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa uz hakujes? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně , že hákuju, už do šesti ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak to jde? :-D ja se valim v posteli s notasem to je silene narocny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě celý den nešlo beremko rozjet :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?