Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuličky lindt??? mňam, to neznám, sem s nima :-) jste mě tady naučily na tu chilli čoko, potvory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - sakra lindt kuličky, to ještě neznám :-D aaa - jsem to teda prokoučovala s tím Dublinem, ale klidně udělám další rezervaci, no problém, tsunami určitě stojí za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo v mrazaku, primrzla :-D :-D :-D jojo, nechces pomoct??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy neznate kulicky lindt??? no to rozpustite lindt a pak ty vaseho kulicky tou cokoladou hezky pomazete a mate o zabavu postarano :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
v cechach uz jsem je videla v makru, ne ty kulicky toho vseho, ale ty prave, cokoladove lindt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-já se z tebe picnu.... :-D :-D :-D nepsala jsi náhodou, že jsi JEDNU kuličku snědla?????? :-D :-D :-D zvláštní choutky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jakobys me uz neznala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis - jo tak takhle je to s kuličkama lindt :-D tak to já teda vyzkouším, ale u nás to budou kuličky Orion, naše čokoládová hvězda 8-) ale dneska asi ne, přítel už dávno spí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tu druhou sem si musela zachovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset do makra pro kouličky :-D jojo-mám ti taky vzít? zamrazíš je... ;-)
Odpovědět
neztratili se, děti, umřeli :-D :-D jo jo, koukala jsem, jestli mám v mrazáku dost místa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis - jj aaa má pravdu ;-) aby ti taky něco zbyloa příště :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak kulicky orion :-D :-D :-D a aaa zase chilli kulicky :-D :-D ale ty by asi palily, co??? :-D :-D
Odpovědět
aaa, radši ne, to víš, potřebuju v mrazáku místo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-orion nebo lindt... to je asi jedno... jen tou příchutí chilli si nejsem jistá-to by nemusel být takový úspěch :-D
Odpovědět
jste mě navnadily, asi u nás bude zítra adískova specialitka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, kuličky moje milovaný, jdu do pelechu. manžel přijde kolem druhý, třeba ožiju ;-) jdu si dát ledovou sprchu, nechce se mi tahat hrnec na špagety :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: :-D :-D a lizej i za me :-D :-D :-D ja coko rada :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D , fakt to prubneš?
Odpovědět
aaa, já mám za sebou teplou, ba přímo horkou koupel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nam to tu nejak zvrhlo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- teplá voda ještě pořád není :-| ?
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ty mě dneska dostáváš.... takový neviňátko na začátku... :-D a nakonec je s tebe zvíře :-D
Odpovědět
aaa, adis, co by ne :-D a lízat budu jenom za sebe, jsem krkoun krkatá :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak dobrou ;-) a hezke kulickove sny ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa, adis na začátku vypadala, že neumí do pěti počítat a hele, ona umí i do sedmi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nezdráždi mě s horkou koupelí, sakra :-D teplá neteče :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja a zvire??? a ja a nevinna? ja jsem prej kostelni, rekl o mne nas byvaly domaci v americe :-D :-D
Odpovědět
větvule, já jdu taky, ráno vstávám zase ve čtvrt na 6 :-( už teď se mi nechce vstávat :-D :-D dobrou s kobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se mi bude zdát o horké vaně, horké čoko a kouličkách :-D dobrou s čokokobrou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?