Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: tak gratuluji, snad si tu svatbu do zari nerozmyslis, to bys tam uz pak do rima nemohla jet ani sama =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já si zpívám, když řídím a ostatní nemají šanci protestovat tsunami se blíží ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; a kdy ti ten tvuj doveze nejaky ty chlapiky do mrazaku??? =-)
Odpovědět
áno, tsunami, začalo to v Irsku a bude to zítra pokračovat ve vlašimi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dneska upekla borůvkovej koláč, ta potvora voní, ale zatím jsem neochutnala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - sem se taky hned koukala, kolik stojí změna jména na letence a je to celkem drahý, přes 2000,- tak snad si to nerozmyslím
Odpovědět
Profilova fotka
můžete mi poslat tsunami do Krče??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa neprovokuj s boruvkovym kolacem, ja uz od cervence nic sladkeho nepecu a furt se cpu zeleninou a ovocem a uz se mi z toho zacina delat koprivka :-D
Odpovědět
adis, to by mě taky zajímalo :-D :-D až to bude, dám vám vědět. no jo, ale vdaný ženský a chlapi z mrazáku - nevím nevím :-D :-D aaa, tó nevíme :-D :-D fsvojap, to by byla drahá sranda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ty jsi v krci??? tam sem taky pracovalo u deticek na traumatologii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis- :-) ten vonííííííííííí :-) :-) :-) šumavský borůvky.... hmmmmmm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: heeeeeeejj, nezlob, nebo ti zadny tsunami neposlu :-p a budes na suchu :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, bydlíme v Krči.. do porodnice to mám 5 minut pěšky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap; tak si to nerozmyslej, uz kvuli tomu rimu, to by byla draha sranda :-D :-D
Odpovědět
Vy zase jedete! Nechte toho, jsem teprv o dvě stránky dozadu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já chciiiiii tsunamiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony F5 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tu tsunami vam poslu na tu vasi dovcu a duben nebo kveten to jisti :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-kéž by x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja mam tsunami skoro kazdy den, tak nevim, kde je zadrhel, ze to nedojde az k vam =-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-musíš se víc snažit :-D se těším, že budu o víkendu sáňkovat na tsunami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: se zadari, uvidis, a pristi rok uz se vsechny budem schazet mezi kojenim na konikovi( na modrem) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co jaaaa, ja se snazim furt, abyste z toho taky neco meli :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-my bysme toho koně zbouraly :-D :-D :-D dovedu si to živě představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - mě borůvkovým koláčem moc chutí nenaděláš; ale já jsem zase ujetá na čokoládu a to v jakémkoli množství ;-) adis - asi budem muset vyrazit za tsunami do Dublinu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si pis, ani ten na vaclavaku by dlouho nevydrzel :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-toho zbouráme jako prvního :-D fsv-zruš řím, poletíme do dublinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: mam tu spoustu lindtu, na tu jsem ujeta, ale ted mam zakaz, vecer jsem ale jedne kulicce neodolala, ja jsem na ty kulicky, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde je jojo? že by u mrazáku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je napad, to by byl mazec, co :-D :-D :-D by se dublin potopil o 100 let driv nez ma :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?