Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
to fakt je na ty brýle? :-) on na mně nikdy nešetřil x-) nebo na to sáňkování? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt je na brýle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule ;-) výjimečně mezi vás zabrousím i v tuto hodinu, bojuju právě se serverem SkyEurope ]-( koukám, že chystáte zoo i se serenádou, to se Vlašim má na co těšít ;-)
Odpovědět
tak finty, jo? nech mi nějaký tajemství :-D :-D předevčírem jsem po skypu psala se spolužákem, taky ajtík, v neděli letí do usa, naše velvyslanectví koupilo novou budovu, tak tam bude řešit pc, sítě atd atd, má to na 4 roky. a není až zas takový workoholik - říkal, že stíhá i dojít do školky, jsou tam prý hezký maminky :-D :-D
Odpovědět
ahoooooooooj, fsvojap :-) :-) jak je?
Odpovědět
fsvojap, asi takhle. jestli aaa zapěje serenádu, budu se asi muset odstěhovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já mu dám školku.... a maminky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to skoro vypadá, jako bys mě už někdy slyšela "zpívat" :-D , mám hluch jako poleno, ale zpívám ráda a velmi hlasitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze na sankovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra holky tak to dejte vědět, vlašík není od nás zase tak daleko, abych si tu podívanou, nebo spíš poslyšenou nechala ujít :-D ;-)
Odpovědět
a taky jsme řešili, že američanky jsou netykavky, tak jsem mu poradila, ať si na učení angličtiny najde nějakou tykavku :-D :-D a hned jsem mu našla, jak se tykavka řekne anglicky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, ja byla zase o stranku zpet :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fsv-kde jste byli pro prstýnky, u Rýdla? áááá, adis je tady... :-) zaslechla "sáňkování" a už se Dublin třese :-D
Odpovědět
fsvojap, jasně, počítá se s tebou :-) to zas bude ostuda :-D :-D :-D adis, taky bych řekla, ale aaa tvrdí, že ne :-D
Odpovědět
aaa, zpívám dobře. zpívám rád. ono to v tom filmu bylo jinak - snad skáču dobře, skáču rád (?) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tykavvku jo??? no americanky maji docela odtup, moc jsem je nemusela, ale to samy jsou anglicanky, mysleji si, ze jim patri svet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to je v pohodě :-D , my ti rozumíme američanky-hm, to bude mít kámoš těžký, ony jsou tak vypapaný hambáčema :-D
Odpovědět
adis, jednou ti nepošlu ip, že máš efpětkovat a ty takhle zaostáváš? :-| :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: dublin se netrese, ten se tresl red dvema hodinama :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - my ještě pro ty prstýnky nikde nebyli, nějak ještě nebyl čas ... ale snad je v sobotu objednáme, pokud se teda na nějakých shodneme 8-) já mám taky absolutní hluch a zpívám si nejradší v autě a mučím tím spolujezdce, ale zatím ještě žádný za jízdy nevyskočil
Odpovědět
aaa, to taky říkal :-) proto chtěl na panáka pozvat mě. kdyby věděl, že já se těm američankám začínám kilama podobat :-D :-D neviděli jsme se asi 10 let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-můžete mít každej jinej ;-) , brácha s manželkou to tak taky mají
Odpovědět
Profilova fotka
zdolavame osmitisicovku....huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
adis, a jéje, to k nám dojde přílivová vlna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap; to ja v aute zpivat nemuzu, prej bysme se nabourali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-že ty jsi ten mrazák narvala hamburgerama a hranolkama??? fsv-já v autě nezpívám... ale až se konečně odhodlám sednou za volant, tak budou zpívat-řvát řidiči okolo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
joojo: uz se na tu vlnu tesis, co??? :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
větvulky tak je dobojováno a zabukováno ;-) , razíme s přítelem v březnu do Říma :-) , je to zabukováno hooooodně dopředu, doufám, že ten let nakonec nezruší, jo a už jsem se tam musela zabukovat na nové příjmení ;-) ještě že přítel dneska tak brzo odpad, moc nadšení včera nesdílel, tak to dostane jako překvápko
Odpovědět
adis, a jak :-D :-D aaa, zatím tam jsou borůvky a to je všechno, ještě jsem nebyla nakupovat :-D :-D ty kilíčka, to jsou léta střádání :-D :-D
Odpovědět
fsvojap, super, gratuluju :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?