Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
a k nám už se blíží čina - zvedl se vítr, setmělo se... okna už jsem zavřela, nerada bych na pojišťovnu hlásila další havárku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: jooo? :-D :-D :-D a rozdelis se se mnou o sva zasoby v mrazaku??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jeste nevis, jako ostudu dokazu udelat :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
určitě ne větší než aaa :-D :-D a zásoby v mrazáku jsou jenom moje :-p možná nějaký drobeček vám utrousím - až se třeba budu chtít vyspat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ty ses teda kamaradka ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, aaa, to je kapacita, te se nikdo nevyrovna :-D :-D :-D vid aaa?? :-D :-D
Odpovědět
hele, adis, asi takhle - ty teď budeš v líbánkách, ty mrazák nepotřebuješ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to uz jsem, prestala jsem brat HA a mas videt ten rozdil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten muj je vzdy pripraven, to ma z pionyru :-D :-D :-D ale ze je to ucili veci, co?? :-D :-D :-D
Odpovědět
co se v mládí naučíš, k stáru jako když najdeš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdy tobe prijede ten tvuj, uz mas taky roupy :-D
Odpovědět
když jsem ještě byla vdaná, šla jsem na gyndu, že potřebuju změnit antikoncepci, že ztrácím chuť na sex. po půl roce jsem tam byla zase a: pane doktore, klidně mi to předepište znovu, to nebylo z prášků, já se rozvádím :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to by mě adis taky zajímalo, viděla bych to tak na středu v noci... :-p dneska mu budu celou noc psát erotické sms, tak snad dorazí dřív :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby ti o pulnoci neklepal na dvere :-D :-D urce to bude fungovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen ppozor abys ty sms omylem neposlala nekomu jinemu :-D :-D :-D to by byla prdel :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to on by neklepal, má klíče :-D :-D nebo že by klepal? ;-) :-D
Odpovědět
to by byla, ale zase by třeba ten dotyčný dorazil dřív :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
by rovnou prorazil diru :-D :-D :-D myslim jako do dveri :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D hej, to bys teda mohla poslat vsem chlapum v telefonu a rovnou si je teda zamrazit :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, víš, že jsi až do včerejška vypadala jako slušná ženská? a ty jsi přitom zviřátko skoro stejně velký jako aaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja a slusna zenska????????????????????????? to slysim poprve v zivote :-D :-D :-D
Odpovědět
to víš, nosím brejle, blbě vidím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slusna jsem byla(nebo teda spis vypadala) jen do svych 19, pak jsem ochutnala zac je toho loket a od te doby se to s mnou veze :-D :-D :-D
Odpovědět
takže to jsi zviřátko jenom dva roky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bingo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
peťulíno aaa peťulíno aaa - pojď k nám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no muj prvni kluk, kdyz se se mnou po 4 letech rozchazel prohlasil, ze nam to fungovalo "jenom" v postleli :-D :-D :-D ted ma dve deti s tou, kvuli ktery me nechal a rozvadi se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petulina se stydi :-D nebo sankuje a zitra se vymluvi, ze ji vypli net :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, stejne se ti divim, malyho mas cely tyden u babi a dedy, ze si s tim svym neudelate libanky, at se na workoholismus vykasle, az bude stary, tak uz nebude moct :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?