Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
tak to mně letos přáli k 12. výročí mých 18. narozenin :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky dobry..... :-D :-D to moje deti chodej jeste po houbach, aspon ze jsou na zdravym vzduchu :-D :-D :-D
Odpovědět
neutopil se ti mladej? =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje segra kdyz byla mala, tak nam zrala, je ji vodnik uplacal z blata :-D :-D
Odpovědět
a kolik jich tam chodí? nepotkávaj tam tu mojí? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neutopil, uz vypnul vodu :-(
Odpovědět
vodník z bláta :-D :-D tak to jsem ještě neslyšela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, ale dve alespon urcite, jestli ne klabzubova 11 :-D :-D
Odpovědět
někdo ti na ten důchod vydělat musí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, prisla na me rada, tak se loucim ;-) pa pa pa a divoke sny ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky pravda ;-)
Odpovědět
peťulína je pořád ještě na straně 250 :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
adis, tak jdi spát na prasáka :-D :-D
Odpovědět
tak dobrou a tiše závidím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by se mladymu moc nelibilo na prasaka :-p
Odpovědět
jednou by to přežil :-D :-D ať si představí, že jste třeba někde pod stanem :-D :-D
Odpovědět
tak jo, jde se do koupelny a pak do postele |-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bez koupelny se nesankuje, alespon u nas ne 8-)
Odpovědět
jó, na sáňky vymydlená, ale jsou i situace, že nějaká koupelna ti je fuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mne by byla fuk, ale mladymu nee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani dneska nemam kocku, jedeme se podivat po nakupech, opet tady chcije, to ppocasi tady me ubiji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda jááááá zííííííírááááááám, tady byl včera mejdan :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jojo-až budeš mít ty kamarády pěkně zanražený, dej mi vědět.... stavím se.... :-D :-D :-D já byla včera nedobrovolně odpojena, vypadl mi net ]-( a jak vidím přišla jsem o hodně :-D :-D :-D :-D adis tady svítí sluníčko-šup-kus ti ho posílám :-) , to teda zírám, co s tebou dělá irský pivo.... :-D :-D :-D
Odpovědět
peťulíno, a dneska může být zas :-D :-D to vono honem, já se s tím mrazím a ty by sis užívala :-D :-D mimochodem, ráno jsem zapnula mrazák, už tam mám -15. tak večer budu mrazit borůvky, za chvíli jdeme na koupák
Odpovědět
Profilova fotka
mňam, borůvky jsem ještě letos neměla, tady je sice prodávají skoro u každé stanice metra, ale nejsou nic moc. musím nějaký nakoupit do mrazáku, dokud jsou, borůvkovej koláč v zimě nemá chybu x-) užij si koupák, tady to tedy na koupání moc není, zatahuje se. mejdan klíďo může být, ale musím brzo do postele, vstávám v půl pátý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, taky bych si dala boruvky, tady maji jen ty velky-zahradni a to neni ono :-| tchyne byla dneska na boruvkach, tak bude boruvkovy kolac az dorazime x-) x-) mladej se chysta na ryby, tak se koukne i po houbach, tak treba bude vecer smazenice x-) x-) jojo: vem me s sebou na koupak, please =-) jsem bila jak vapno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, teda, ty mi děláš chutě, smaženici bych si dala... co se dá v irsku chytit za rybu??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mladej chyta, kapry, tresky, lososy, stiky, makrely, uhore a nevim co jeste =-) dnes jel s kamosem na jezero, ale vic se tesil na houby, jinak je fakt blazen do rybareni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a houby už rostou, jo? tady zatím nic, pokud vím... já mám ryby ráda, ale musím ji dostat už vykuchanou a očištěnou, jinak bych si asi neporadila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ja taky ne, uplne nenavidim ten pach z ryb, ikdyz ja kdyz uz si dam rybu, tak morsku, kapry vubec nemusim...... houby na Morave uz rostou asi 2 tydny, hlasila mamka, tady nevim
Odpovědět
adis, po včerejší noci tebe kdykoli kamkoli :-D :-D aaa, houby rostou, to jenom na Václaváku je nenajdeš :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?