Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza, divila bych se kdyby si fotografka něco neoskenovala do pc :-) jako ukázku své práce :-) Zkus projít ztráty a nálezy, třeba to tam někdo dal, když to našel někde pohozené....
Odpovědět
digina: taky tě vítám mezi novomanželky a těším se na fotečky. Určitě vše vyšlo na jedničku, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Z videa se fotky udělat dají, ale kvalita je podobná fotkám z lepšího mobilu. :-( Hupczo: Moc Ti přeju, aby se fotky našly!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar větvičky :-) Hupczo, kontaktuj fotografku, já jsem si nechávala nedávno vyvolat film a ptala jsem se, jestli by bylo možné dát fotky na CD a fotograf řekl, že samozřejmě, že se stejně i z filmů zpracovávají digitálně. Třeba je bude mít ještě někde uložený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepi: no jo ....tam á jen ty fotečky z parku ..ale ne reportáž ... novako: díky spaagetka: to už jsem zkoušela :-(..ale i tak dík za tip ...
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, jdu vás jen pozdravit, přišla jsem z práce, dneska byla pohodička, ale jsem nastydlám jak prase, tak zalezu do postele s čajem :-( :-| . digi-vítej do klubu vdaných paniček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako medicínku bych doporučovala: slivovici, med a citron - smíchat a jíst po lžičkách... já slivku nesnáším, ale toto mi dělával švagr a zabíralo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolegyně, která je takřka vegetariánka a váží 50 kg i s botama si na chřipku dává čerstvý chleba s česnekem a špekem - tož nevím jak to zabírá ....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/stan-celebritou/1... hele, to je moc hezký :-)
Odpovědět
aaa: stará známá rada - česnek mezi dva pupíky a rozetřít :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to musí dát hokny, pokud mají oba pneumatiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: Tak jak Ti dopadlo to vyšetření?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, výsledky budu vědět až ve středu, ale snad to bude v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držím palce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-česnek mezi dva pupíky??? :-D :-D :-D jsem tak grogy, že do toho nejdu... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
slivovice, med a citron zabírá... stačí pár lžic a jsem tuhá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak... to je správná medicína :-D
Odpovědět
aaa: teda tak grogy, abych do toho nešla, jsem zatím ještě nebyla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
větvičky, co se nám vdala digina to tady nějak vázne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je fakt... já jsem dnes rozjela debatu o chlapech, tam to jede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky moje :-), však už se mi po vás stýskalo ;-( . Ještě nemám moc času, je spoustu dalšího zařizování, v práci nakupená prácička, no pořád jsem v jednom kole :-( . Na sv.album zatím nemám čas, ale snad to určitě napravím. Holky, málem jsem se nevdala, švadlena mi zkazila šaty den před svatbou, nešlo s tím už nic dělat. Takže v pátek večer jsem vybírala šaty...., naštěstí byli v salonu úžasní, ještě mi dali slevu, že tohle se jen tak každému nestává. Prostě no coment. Probrečela jsem celý pátek i noc před svatbou, oči jsem měla v sobotu úžasný ;-( . Opuchlá jak žába.
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-gratuluju k svatbičce :-) . Vypadá to , že jsi si všechno špatné vybrala předem, takže teď už tě čekají jen manželské radosti :-) . Těším s ena fotky. Jinak mi je pořád hůř, mám horečku, ani nebudu dočítat, jdu do postele, zítra mám noční :-S , mohly bysme si tady udělat mejdan, co vy na to? Ale budu mít čas až po půlnoci, najíždí nám kongres 8-( . papa a dobrou s kobrou všem větvičkám
Odpovědět
Profilova fotka
Digi to mne mrzí. :-( Tak doufám, že se aspoň ten svatební den se vám vyvedl!
Odpovědět
Profilova fotka
vyvedl, ale oči dostali samozřejmě zabrat, , nedá se nic dělat, kosmetička hodně zamaskovala, ale vyspalá jak šípková růženka jsem rozhodně nebyla. Je to pech.
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-určitě ti to slušelo :-) , žádná nevěsta se nevypsí do růžova, nervy pracují ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
digi: mě večer před svatbou vypadlo auto, ale už jsem se nenechala rozhodit :-D obvolala jsem pár známých a domluvila jiný... a šaty mi ušili nakonec až dva dny před svatbou, takže jsem vůbec nevěděla, jestli budou :-D no, ale přežila jsem a ty taky a jsou z nás šťatný paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Digi: Z červených očí si nic nedělej. K nevěstě to patří a neboj nikdo to nestuduje. Ale chápu to. Ten vnitřní pocit člověku říká, že není perfektní... :-| Jedna moje kamarádka mi po svatbě řekla. Nějak jsem svůj vzhled neprožívala. Stejně mne všichni pochválí, tak proč se vzrušovat. :-D Ale ona je trošku flegmouš. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem nějaké fotečky nachystala, mám jen něco, jdu to naházet do alba. Postupně budu zaplňovat ;-) .
Odpovědět
digi honem honem :-D větvičky, tak jsem včera byla na pohovoru. s panem JUDr. jsme se vyměnili asi 3 mejlíky a všechno vypadalo v pohodě. na pohovoru první jeho věta po přivítání byla, že se jedná o šestihodinový úvazek, tudíž to vychází ani ne na 9000,- hrubého. rychle jsem si odečetla ZSP, daně a dojíždění, panu JUDr. jsem řekla, že toto bohužel nemůžu akceptovat, JUDr. mi poděkoval za čas a během 3 minut jsem byla pryč. to byl můj nejkratší pohovor :-D kdyby mi to napsal v jednom z těch mejlů, nemusela jsem ztrácet čas :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?