Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: j se nedelam....znas to..telo si zada...telo to potrebuje :-D :-D :-D
Odpovědět
čau větvule :-) tý jo, helo, dobrý :-D adis, taky dobrý ;-) tak já přiznávám, že sex na prvním randeti nikdy nebyl, sex bez randete byl ;-) a s nynějším mým chlapem byl sex až víc než po dvou měsících - nejdřív jsem nechtěla nic uspěchat a pak jsem ho div neznásilnila ;-) když mě po měsíci vyvezl na výlet, myslela jsem, že tam to určitě bude - a pak jsem byla namíchlá, že nic nebylo :-) to jsem celá já... :-D loony, s tím foťákem, to je síla... aaa, se ti po mně stýskalo? :-D koch - prej výměna genetických informací :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/clanek/144189-m... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: taky jsem to cetla, sila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jasně jojo-chyběla jsi tady... :-D bez tebe tu není ta správná divočina :-D sex na výletě, jo? :-D hmmm, já to ráda v přírodě ;-) četla jsem ten článek, to je hrůza, chudáci rodiče :-( |-| adis-tak jak teda??? pochlub se... :-D už je po desáté, můžeme... ;-) já přišla z hospody, byla tam ta herečka ze seriálu Místo v životě, ta blondýna, co měla Vojtíška... ve skutečnosti vypadá mnohem líp a měla krásný mimčo-holčičku, okatou, černovlasou a v půl 11 večer velmi čilou :-D :-N
Odpovědět
no právě že na výletě nic :-) byli jsme na Vysočině v jednom penzionu, jenom přes noc - ale je fakt, že byla hrozná zima a netopilo se a nějaké řádění bych asi odskákala chorobou :-| včera jsme byli v cirkuse - Berousek, malý byl nadšený :-D já koukala na mladýho Berouska a byla nadšená taky :-D :-D v půl 11 s mimčem v hospodě??? sociálku... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-mladej Berousek, jo? dobrej? :-D já v cirkuse nebyla už dávno, nějak to nemusím.
Odpovědět
pěknej chlap, jinak to byla podívaná spíš pro tatínky - skoro všechno viselo na sestrách Berouskových a bylo to prvoplánově zaměřený na sex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cirkus a zaměřenej na sex???? =-) :-N že bych taky vyrazila....?? to jste byli ve Vlašíku? kámoška se ani nepochlubila, že by tam byla taková atrakce ;-)
Odpovědět
tak přijeď, ještě hrajou zítra ve 2 :-) jo jo, na sex. kočičiny se vlnily, tancovaly, mrkaly na tatínky :-D se mi povedlo nechat dva dny pootevřenej mrazák - teď ho odmrazuju, mám tam tak pěticentimetrovou vrstvu ledu ]-( 8-(
Odpovědět
my už chodíme jenom na Berouska a oproti loňsku to teda je změna :-) jestli to není tím, jak se jeden Berousek letos zabil, když jel na kole (?) na laně...
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdar... hlavně, že ti to nevyteklo do kuchyně... obsah jsi zachránila nebo je všechno na vyhození?
Odpovědět
Článek se načítá
do kuchyně to nevyteklo, všimla jsem si toho, když na teploměru bylo 0 stupňů, takže za chvíli by už asi byla louže :-| letělo skoro všechno - bramborový knedlíky, houby, zmrzliny, dort od narozenin, mražená zelenina ]-( maso bylo ještě zmrzlý, ale moc jsem ho tam neměla. dneska naši přivezli borůvky, tak zbytek masa jsme jedli dneska a něco zítra a mrazák odmrazuju, ať tam ty borůvky může zítra dát. tý jo, úplně prázdnej mrazák, to jsem už dlouho neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, víš, že si taky nepamatuju, kdy jsme měli prázdnej mrazák??? :-D vždycky je tam alespoň pečivo... teda, ty houby by mě naštvaly nejvíc :-S
Odpovědět
byly to praváky - pod maso :-( včera jsem si koupila dvd Ondřeje Rumla - jenom kvůli dvěma třema písničkám, co se mu fakt super povedly a teď si u toho medím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my mame jenom malinky mrazacek, momentalne tam mame zeleninku, kureci prsa a kachni prsa, zmrzlina tam dlouho nevydrzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
decka ja mam chut na maliny a tresne....myslite, ze budou jeste za 3 tydny??? =-) tresne asi tezko, co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to bych se dneska po tech trech pivech asi pos....a :-D :-D :-D slavili jsme narozky x-)
Odpovědět
tohle byly dvě - karamelová a čokoládová carte d'or - mňam. ale čokoládový tam byla jedna porcička a koramelový tak tři :-| to už je fuk, aspoň si vyčistím mrazák a šlus :-D :-D
Odpovědět
adis, brouku, ať ti je dá někdo do mrazáku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: nedelej chute ]-( :-D
Odpovědět
adis, ty máš narozky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro me je jedna porcicka zmrzliny tak pulka kelimku :-D :-D kdyz se do toho dam, tak nevim kdy prestat =-)
Odpovědět
nejvíc se těším, až v pondělí půjdu nakupovat zmrzky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemam, mela jsem ;-)
Odpovědět
tak v tom případě tam byla tak desetina adiskový porce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych sla kupovat zmrzku, ale uz nemame misto, musime zlikvidovat maso =-)
Odpovědět
a přála jsem ti já drzoun drzá ošklivá brejlatá douchová jedna? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
desetina, hi hi a to mam mesic do svatby a dieta zadna, hold nebudu takova jak jsem si vysnila...budu jako normalne, hezky prdelata :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, poradila bych ti metodu, jak získat místo, ale trochu se to prodraží :-D :-D :-D víte, kolik to muselo sežrat elektriky za ty dva dny? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?