Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
adis, cože??? :-p :-D :-D tak a je ze mě krásná žena a letím do víru nočního života :-D :-D pa, brouci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jejda, vsichni do pozoru, jojo vyrazila mezi lidi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že v tuhle hodinu už se Vlašim otřásá, jojo řádí jako za mlada :-D
Odpovědět
větvulky moje větvulovatý, janinka se vám v pořádku vrátila :-D už jsem zase mezi živými :-) nejhůř dopadla kamarádka, tu ve dvě ráno odvážel domů hospodský =-) a my jsme pokračovali i bez ní :-) Vlašim stojí, je to dobrý, policajti okolo mě jenom projížděli, ostudu jsem nedělala - asi si zas někdy vyrazím :-D :-D :-D ráno (v půl jedenáctý :-D ) mě bolela hlava, tak jsem zase zalehla a spala jsem až doteď =-) a už je mi fajn. naši nám přivezli jahody, tak uvidíme, jestli je moje tělíčko snese :-D :-D ještě že je dítko na víkend u táty, že nevidí maminku, jak taky může vypadat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau jojo-ty kocovino :-D , vidím, že sis to užila a to je dobře :-D proběhl tanec a striptýz na baru???? :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa, něco podobného :-D :-D :-D peťulíno, jak děláš lepenici?
Odpovědět
Profilova fotka
hezky vecer vetvulky x-) jojo: koukam, ze jsi prezila ve zdravi :-D
Odpovědět
ahoj adis, no, přežila jsem, ale už to není, co bývalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, taky uz nic nevydrzim, muj mladej vcera dorazil domu o pulnoci, mel jen 4 piva, taky uz starne :-D :-D :-D :-D taky jsme si dali odpoledne slofika, cely den tady prselo :-(
Odpovědět
tady bylo hezky, aspoň do okna mi svítilo sluníčko :-D copak o té výdrži, ale to ráno :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
recept na lepenici-pro jojo :-) uvařím klasicky br. kaši, podusím kysané zelí (trošku ho přisladím-podle chuti), smíchám dohromady. navrch sypu orestovanou cibulku a když se chci rozmazlit, tak i orestovanou slaninu :-) tak-a mám hlad :-D :-D :-D rána po flámu mám poslední dobou taky těžký, není to ani o množství alkoholu, ale spíš o nevyspání a taky mi dost vadí, jak se všude hodně kouří :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, jdu vám popřát hezkou neděli. za chvilku mi končí šichta a těším se do pelechu, hodlám se povalovat celý den. večer se tu ukážu a dočtu si všechny drby :-) dobrou s kobrou všem větvičkám :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
aaa, dík :-) tak to já se dneska rozmazlím - i s tou slaninkou :-D už teď tady slintám :-D venku je tak krásně, dneska to vidím na stříčky a frapé někde na zahrádce :-) drby, jo? tak já ti jeden řeknu :-) prej se mám urychleně vdát, páč dvě kámošky chtějí držet vlečku. ta jedna to pak opravila, že chce držet bečku :-D :-D :-D hezky se vyspi, brou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak my se taky dneska rozmazlime, peceme husu :-p pocasi des a bes, prsi a fouka, ze se ani ned jit ven :-| jojo: taky bych drzela becku, s cernym :-D :-D :-D kozlem :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, tak to ti radši ani nebudu říkat, jak je tady, to by byla provokace - máme 30 stupňů ve stínu :-D jo tak kozla by se ti zachtělo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozel je muj nej :-p n ale koukala jsem, ze dest a bourky se vali i k vam :-|
Odpovědět
to snad ne, my to tu nechcem, vemte si to zpátky :-p já ti ho neberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-koukám, že máš stejně crazy kámošky jako jsi sama :-D :-D , dost se těším na tvoje fotky, až si na vlečku přiděláš bečku :-D :-D :-D :-D adis-bouřky si fakt nechte, jo? já se chci ohřát na sluničku ;-) jojo-dej vědět, jak dopadla lepenice ;-) , já jí dělám velký hrnec a pak to jíme tři dny, jen přidělávám cibulku a slaninku :-) . to posezení na zahrádce není marnej nápad... ale já teď vstala a vypadám neskutečně, všichni by se lekli :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ty pečeš celou husu??? :-N to já neumím... vždycky jí dělala babička o vánočních svátcích :-) není to pro dva moc velkej pták? :-D ;-)
Odpovědět
aaa, ale já stejně žádnou svatbu nechcu, dokud ten můj workoholik trochu neubere na workoholičení :-) bečka na vlečce, to není špatný nápad, aspoň by vlečka měla nějaký smysl :-D :-D lepenice mi tu voní, dělám ji k večeři, mám tu kousek uzenýho, ale asi si ji dám i bez něho :-D adis a husa čili pták - no, tam to musí vypadat :-D ;-) :-D na zahrádce bylo fajně, seděla bych ještě, ale dítko se mi za chvíli vrací dom :-)
Odpovědět
v noci se mi zdálo, že se vdávám, viděla jsem celou svatbu a ráno mi došlo, že přesně takhle by to mohlo vypadat :-) jednou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty máš teda sny... :-) , jaký to bylo? co šaty? a ženich byl ten správnej nebo někdo jinej??? :-D hele, adis nám sem ty bouřky fakt poslala, zrovna jsem viděla upoutávku na zprávy a tam varovali, že mají přijít prudké bouřky a přívalové deště :-o . tady teda svítí slunce, ale je fakt, že je dusno.
Odpovědět
taky jsem to viděla, adis, cos nám to udělala? :-| že jo, takový nesmysly se mi zdají, to mi přičaroval lenórek s tou bečkou :-D šaty jsem nějak nevnímala, spíš ten průběh :-) a ženich byl ten můj :-D :-D
Odpovědět
moje dítko pohrdlo lepenicí, jdu vařit bramboračku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ty bourky cetla na netu :-| ja se celou noc budila, jaky byl vitr :-( aaa: husu pekl mladej, ma v tom praxi, delal i zeli a poblivku, ja jenom knedlik, sem si to umela zaridit :-D :-D :-D lepenici jsem nikdy nejedla, ale uz mi na ni delate chute, babizny :-p tak jojo se nam minulou noc vdala, to jsou veci =-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme odpoledne nakupovat, milacek mi koupil k narozkam novy timberlandy, asi v nich pujdu i spat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jak to, že pohrdl? :-N bramboračku bych si taky dala... adis-já knedlíky neumím... ani je vlastně moc nemusím, jen občas bramborový a to si dám v práci na personálce. jojo je vlastně novomanželka :-D
Odpovědět
vy kozy, to bych si měla změnit datum v pase :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si teda změň a doufám, že na nás zbyl kus dortu a pár koláčků :-D jo a co svatební noc??? dobrý??? :-D :-D :-D
Odpovědět
dort bude v neděli, malej má svátek a koláče? až na posvícení, v srpnu :-D :-D a o svatební noc jsem se postarala sama :-D :-D takže dobrý :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?