Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
jinak je ale zlatej nejzlatější
Odpovědět
Tak ho přesvědč o jeho nahraditelnosti. :-D Já jsem taky tomu svému pořád říkala, že na to, abych seděla po večerech sama u televize se nemusím vdávat a stěhovat k němu. To je přece nesmysl, aby byla firma postavená na jednom člověku. Já se taky bála, že manželovi budou volat při svatebním obřadu a tak. Když jsme se chystali na svatební cestu, tak se ho ptali kde bude, jestli mu můžou volat na mobil. :-D Tak jim vysvětlil, že mobil si ani nebere, někoho zaškolil na základní věci a 14 dní to bez něj přežili. Museli. Ale ten můj není workoholik od přirození. :-) On k tomu byl nucenej, nevím, co ten tvůj.
Odpovědět
tak ten můj začal před 6 - 7 lety po krachu vztahu skoro před svatbou a už mu to přešlo do krve. a přirození je v pořádku (zatím) :-D :-D a pořád mu říkám, že do švestek nevydrží :-p teď to bude šílený, firma jde asi do kopru, tak bude mít děsný nervy, co bude dál. i když on nemusí mít strach, že by byl třeba jenom jeden den bez práce, ruce mu utrhaj :-) a jestli se bude chtít udělat pro sebe, to už se vůbec neuvidíme :-( v září jsme byli sestřence na svatbě - málem po obřadu odjel - nějaký problém u zákazníka, naštěstí to zase samo naběhlo, tak nemusel nikam, ale pěkně ve mně hrklo a už jsem viděla naši svatbu - ženichu, berete si nevěstu dobrovolně? telefon - moment prosím - ano, Tome :-) :-) Tom nás pronásleduje, volá v těch nejvhodnějších chvílích :-D :-D
Odpovědět
dítko mi včera ukázalo, co má pro mě k narozkám - tak jsem mu slíbila, že to hned zapomenu :-D :-D a už se i pochlubilo babičce, že mi to ukázal, ale že já to zapomenu :-D :-D mamka tvrdí, že jsme s bráchou byli přesně stejní :-D
Odpovědět
dítko je dobrý :-D A ten tvůj dělá ve firmě, co dělá IT pro jiné firmy jo? Ten můj byl právě správce sítě a počítačů (ale i všeho možného) ve firmě, co jede na tři směny. Tak ho v neděli v sedm ráno vytáhli z postele, jel z Děčína do Ústí aby zjistil, že někdo vykopl kabel od počítače. A když poznal mě, tak musel odnaučit svého šéfa a kamarády volat mu třeba o půlnoci a řešit problémy s nechodící hrou na počítači. Předtím byl rok sám a nějak mu to nevadilo. Ani nepočítám, kolikrát nás jeho šéf vyrušil při TOM. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: vsechno nej nej nej k tvym zitrejsim narozkam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zitra tu nebudu, tak dobrou ;-)
Odpovědět
no, on spíš řeší problémy, jak propojit sítě, dělat domény apod., já tomu vůbec nerozumím. a je schopný být u zákazníka celou noc, pak jet do práce, pak zase k zákazníkovi a nespat třeba 30 hodin. jo, tak při tom nás taky ruší kde kdo, většinou to nebere, ale jednou to vzal a normálně mluvil se sekretářkou, řešil nějaký cesťáky a já mu hekala do ucha :-D
Odpovědět
adis, ahoooj a děkuji :-D :-D :-D 14:40 SEČ :-) já tu taky nebudu, asi až do neděle :-)
Odpovědět
tak všem větvulkám dobrou s kobrou, nezlobte tu, já se všechno dozvím :-D :-D ahoj
Odpovědět
Tak to ten můj ty telefony bral. I při tom. :-D To je ten tvůj lepší. Já jdu spát, jsem hotová, tak když tu nebudeš, tak taky předem vše nej... a neboj, ve třiceti život začíná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulky :-) jojo, všechno nejlepčííííí :-D . A neboj, mě při oslavě třicítky bylo řečeno, že nejlepší je to po čtyřicítce ;-) holky, to máte dobrý story s těma svýma ajťákama :-N . Já naštěstí přímo IT maniaka nemám, ale u počítače je taky víc než dost. Teď už to hodně omezil, ale ze začátku měl naučené, že hráli s klukama on-line hry třeba do dvou do rána ]-( . No, rychle jsem ho to odnaučila, takže o mě koluje, že jsem pěkná semetrika :-N ....ale účel to splnilo ;-) . Jo a s tím telefonováním v nejnemožnější hodiny to máme doma to samé. Drahoušek má služební mobil, takže mají všichni s firmy pocit, že je jeho povinnost brát ho i v jednu v noci ]-( . Občas mám podle těch telefonátů pocit, že P je jediný inteligentní tvor v jejich podniku :-N . aaa; tak třeba dřív skončíte a budete se moci přesunout do pm klubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky gratulace ke kolegyni blížence.....všechno nej a nej!!!! kanaorzkám a pohodovou atmosféru doma já holky jedu na víkend do tábora na festival, ale jak tak koukám z okna, tak se mi chce brečet...oblečení mám jak na sibiř a jestůi bude pršet, tak nevím, nevím co bude :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo - taky všechno nej k narozkách ;-) koukám, že blíženek je tu plno ;-) včera nám přišly oznamka a museli jsme si je sami zkompletovat, svázat mašličkou; zjistila jsme, že jak jsem levá ( a to doslova), tak se mi moc nedařilo, aby ta mašle byla v takové poloze, v jaké jsem jí chtěla mít, nakonec jsem přišla na takový krkolomný způsob.... no já a ruční práce :-D a taky dorazily čokoládky a nikdo doma nevěří, že vydrží do svatby, jednou někdo dostane nálepku čokožravce a už se jí nezbaví ... 8-)
Odpovědět
Helo, tak to vidím bledě, má teď být fakt hnusně. U nás zase slaví narozeniny manželův synek. Chce udělat párty pro kamarády. Kdyby bylo hezky, tak můžou skákat do a kolem našeho nového bazénu ;-) (malého, nafukovacího :-D ), ale asi budou sedět doma na zadku. Koch - s tím jediným inteligentním tvorem to je u nás taky. Dokonce prý vrátné vždycky manželovi říkali, že je určitě nejdůležitější a nejinteligentnější člověk v podniku, když tam je pořád a tak. Až na to, že muž tam jezdil v otřískaném favoritu, který mu šéfové přidělili, zatímco oni si jezdí nabušenejma off-roadama.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo loony vím, že bude ee počas, kámoš bere pláštěnky a kdyžtak budeme trsat v pláštěnkách, přiznám se, že takhle jsem na festáku ještě nebyla :-D haha, ajťáci a sex, hahahaha
Odpovědět
Co je na tom tak ftipného? Ajťáci a sex =-) Nechápu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D skoro virtuální sex
Odpovědět
No u nás se tedy žádný virtuální sex nekoná, jen ten reálný. Max. trojka se šéfem po telefonu (ten o tom ale nevěděl). :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem přesně myslela, někdy se séfem, někdy se sekretářkou.... :-D ni nic, jdu si umejt hlavu, at jsem vybavená do tý zimy :-D
Odpovědět
Aha já myslela nějaký sex po Skypu když v práci přes víkend přeinstalovává server. :-D Tak si to tam užij. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ještě jednou vše nej x-) zpozdila jsem se o tři minuty, snad to neva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-právě proto, že jsem levá na ruční práce, jsem zavrhla oznámení s mašličkou, i když se mi strašně líbilo :-) početla jsem si, jak probíráte ajťáky :-), osobní zkušenost nemám, ale ti naši hotelový si taky "užijou". dělají normálně po-pá, ale vždycky má jeden z nich nonstop službu na telefonu a kolikrát já je při noční tahala z postele... :-N ale jinak to prostě nešlo a to jsem ta z hodnějších, co volá, až když je opravdu průser a vyzkouším všechny možnosti.. každopádně ti jojo nezávidím, ale jistě se to dá řešit kompromisem a raději dřív, než později :-) . držím ti palce, v klidu to proberte a bude dobře. koch-do prahy se z konopiště vracíme kolem půlnoci a pak se uvidí ;-) , vypadá to, že spíš budu vypadat jako zmoklý žlutý přízrak, počasí je na prd :-| a já si koupila žlutý žabky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak se vsechny vetvule toulate??? jojo sankuje, aaa a koch se jeste probiraji z opice.... ja jsem prisla z prace a otevrela jsem si jedno chlazeny pivko, pohodicka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdóóó? Já zrovna hlídkuju u ségry. Vyrazila si s manželem do hospůdky s přáteli, ak si hraju na hodnou tetičku a hlídám mrňouse. Zatím spí jako andílek, tak mi držte pěsti ať to vydrží minimálně do jejich příchodu :-N . loony; klasika. inteligentní a schopní lidé to oddřou a čeští manageři, kteří jen vynikají v přerozdělování své práce, za to berou ty zlaté platy ]-( aaa;tak co, bylo ztebe zmoklé žluté kuřátko :-) ? My odjížděli z pm clubu chvíli po 11, hned po vyhlášení výsledků. Domů jsme dorazily ve čtvrt na jednu (ještě, žeAndrejka jezdí jako drak :-) ) a já byla úplně mrtvá adi; pivko už je pokořené:-)?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) koch-bylo jsem jak zmrzlý přízrak ve žlutém triku, končili jsme kolem čtvrté ráno v Havana clubu, myslím, že náš hotel tam bude mít zakazaný vstup, po tom, co tam někteří předvedli... Jednu chvilku to vypadalo na grupáč přímo u baru, no mazec, jsem asi fakt stará, nebo se změnila doma a lidi se dneska baví jinak??? Když já chodila na diskošky, šla jsem se tam vyřádit, pokecat a pobavit a né ojet každýho, kdo je v dosahu... Poslední kapka byla, když jsem na dámském wecku narazila na pár, který si to tam naostro rozdával... Takže jsem si zavolala taxi a mazala domů... Na Konopišti to bylo fajn, sice jsem opět nevyhrála nic v tombole, ale vyřádili jsme se na parketu ;-) . Jinak nemám žádný news, venku je kosa, budu vařit lepenici, manžel si ji objednal ;-), povalovat se a nic nedělat. Jojo určitě sáňkuje jako o život, když sem ani nenakoukne :-D . Adis-ty taky pořád makáš.... :-N
Odpovědět
čau větvulky :-) zdraví vás čerstvá větev :-D :-D aaa, ty jsi milá, to neva, že o tři minutky pozdějc, jsi zlatíčko :-D a vůbec, všechny větvulky, děkuju za přáníčka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jaké bylo sáňkování??? :-D a co oslava, vydařila se?
Odpovědět
:-D :-D to snad ani nemusím říkat :-D :-D oslava byla fajná, pokračování bude v červenci na chatě - prasátko a spol. i můj drahý mi dal kytku beze slov: on někdo umřel? :-D dostala jsem krásný hodinky - titanový a náušnice a prstýnek z bílýho zlata a od malýho svíčku a spoustu malých krásných blbostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů, takové super dary :-)
Odpovědět
jsem byla hodná :-D náušnice a prstýnek jsou od našich, koukám, že to vyznělo, že mi to všechno dal M. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?