Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak můžeme digi říct něco dopředu, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan snad si to precte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Digi, vítám tě mezi nás "paní" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, hlásím se s kocovinou po třídním srazu.... 8-( . bylo to celkem fajn, sice nepřišlo moc lidí, ale vybrali jsme dobrou hospodu, kde úžasně vaří a točí tam budvar-ten já ráda :-) , jenže v kombinaci s červeným vínem mi to nějak nesedlo... mám hlavu jak pátrací balon, už jsem sežrala dva aspiriny a nic. copak asi digi, čerstvá novomanželka.... dospává svatební noc... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bier nach Wein das ist für Schwein. Aber Wein nach Bier das passt mir. Tak doufám Aaa, že jsi zachovala pořadí. :-D Já zas dřepím v práci a budu dřepět až do půl sedmé (v tom lepším případě) nebo do půl osmé (v tom horším případě). :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pořadí jsem zachovala..... :-D :-D :-D Ale i tak mi je blbě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na opičku znám akorát kyselý okurky, česnečku anebo silný černý kafe a hezky se nechat opečovávat od manžela. Ale jestli je jako ten můj, tak Ti přinese maximálně to kafe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj naopak čeká, že mu já budu nosit do postele čaj s citronem, má angínu... ]-( :-D Už je mi líp, jsem jen taková otupělá... a dobře mi tak, jak jsem starám, tak jsem blbá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, větévky, jak jste se na dnešek vyspaly? :-) Z mojí kocoviny je angína ]-( , máte některá nějaký recept, jak se rychle vyléčit? To mi připomíná, že jsem slíbila recept na zelňáky, jdu ho hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
takže je to tady - zelné placky se škvarkama 500g kyssaného zelí 450g hladké mouky 250g mletých škvarků sádlo na opečení placek kmín, sůl, pepř Škvarky umeleme v masovém mlýnku nebo kuchyňském kutru. Vymačkané a pokrájené zelí zpracujeme s moukou, mletými škvarky, solí a kořením v hladké těsto, ze kterého tvarujeme kuličky velikosti ping-pongových míčků, z kuliček pak asi 1 cm silné placky. Pečeme na sádle v pánvi z obou stran.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aaa, nejlíp mi zabírá zázvorový čaj - čerstvý zázvor nastrouhat, zalít horkou vodou a nechat stát 10 - 15 min. Pak osladit medem a citronem. Je fakt dobrý, ale když ho uděláš silný, je to vážně síla. Asi tak pro azbestovou pusu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zázvor, jo? to zní zajímavě,zázvor rozhodně můžu, naložený k sushi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
digi: tak co jak to dopadlo ...gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevěřily byste, co se mi stalo :-( vykradli mi auto ale to není to nejhorší - UKRADLI MI SVATEBNÍ FOTKY I S NEGATIVY :-S
Odpovědět
hupcza: cože? k čemu jim to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza, jaj, tak zkus poprosit fotografa, třeba si je stáhl do PC aby se mohl prezentovat, a bude stačit je vypálit na cdčko :)
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza-to je mi moc líto... ]-( :-( , snad je má fotograf zálohované v pc
Odpovědět
Profilova fotka
pepibubu: no to právě ne - reportáž jsme foili jen na kinofilm - takže polibe, výměna prstýnu, kráhení dortu - všechno je v prackách nějakého špinavého cikána ....
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza: tak to nastve, hajzliiici!!!! ja bych vylepila inzerat, vratit fotky za malou uplatu... kazdy zlodej bude prsvedcen o tom, ze ti o to hodne jde a chyti se...muzes se domluvit s policajtama... nebo dobre stavenyma kamosema!!! Snad se nekde najdou, moc bych ti to prala...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je špatný... Oni to určitě někde vyhodí, pro ně to nemá žádnou cenu. Snad vaši kamarádi něco nafotili, nám se sešlo od známých asi 500 fotek a byly taky fajn. Mrzí mě to za tebe... :-( Co nechat udělat fotky ze svatebního videa? Nevím sice, jestli to vůbec jde, ale dneska jde skoro všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, od sesti nesmim nic jist, protoze jdu na vysetreni a to vyzaduje nejist... mam hlad jak blazen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: vylepili jsme x letáků, dali to do rádia..i s tou odměnou ....volali jsme na technické služby, co vyvážejí odpad .... nic :-( aaa: známí něco mají ...dodají .... z videa to prý sice jde - ale nemá to kvalitu :-( ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-jasný, to je psychologickej efekt... já žeru tiramisu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza: to je fakt mazec!!! preji ti, at se ti povede vytvorit co nejvic fotecek od pribuznych i z videa.. aaa: to neni fer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco-to teda není, já vím... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste mi to tady tak predhodis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem mrcha, co dodat.... :-D držím ti zítra palce, ať je u doktorů vše ok a můžeš začít normálně baštit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tesim se na to naprosto siiilene :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu... já když držím dietu, tak jsem vzteklá jako pes... pak mi většinou manžel řekne "najez se už prosím tě, kdo tě má snášet" :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jenze toto je naprosto nedobrovolne!!! :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?