Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vůbec, když si vy pudink, tak já červený ;-) , na zdraví :-)
Odpovědět
na zdraví :-D já bych teď víno nemohla, páč jsem ještě nadrogovaná a pít se na to nemá :-) bych to měla laciný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi mám zbržděnej počítač... dneska mi jde nějak pomalu, mrcha jedna líná :-D
Odpovědět
to máš fuk :-) už jsem tu dlouho neviděla helu... kamarádí ona s námi ještě? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ale báječně by se ti spalo :-D :-D :-D , možná až do zítřejšího oběda... adis-nech už ten pudink, medovník už letí... ;-)
Odpovědět
tak to máš pravdu :-D tak to bych v práci asi neokecala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela se nám zatoulala ;-(
Odpovědět
nebo zaláskovala? když pohrdla tím sousedem... :-D připomnělas mi jí tím svým pomalým počítačem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aby se nám hela neobjevila na konikovi ;-)
Odpovědět
no, aby nás všechny nepředběhla =-) co na helu platí, aby se objevila? na tebe platí sex, i když jsem to už dlouho nemusela používat, jsi tu teď častějc než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, poslední dobou mám hodně času, manža má dvě práce, tak není skoro doma, takže tu pořád očumuju... :-N nevím, co na helu platí... co takhle jí znovu a důkladně nabídnou souseda??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jeee, taky bych si dala vinko.. jsem se byla osprchnout, radeji jsem vam to nerikala predem, abyste mi nedelaly neslusny navrhy :-p
Odpovědět
Článek se načítá
adis, za co nás máš? jsi skoro vdaná žena... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, jdu se odvalit do postele, po třech dvanáctkách jsem k.o. dobrou s kobrou :-) adis-nesněz celý medovník, nech si kousek k snídani ;-)
Odpovědět
souseda jsem tuhle potkala, začal skákat s padákem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; mne to taky nefunguje tak letadlo ma dve hodky zpozdeni ]-( jeste ze jsem si udelal ten pudink, bych nevydrzela...
Odpovědět
peťko, dobrou, taky už jdu, vstávám v pět adis, ahooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; brouky brou ;-)
Odpovědět
jak to, že mně to funguje? a to jsem si na to klikla z diskuse. no nechápu... je mnoho věcí mezi nebem a zemí... je tam štěně a olizuje ti obrazovku, sladký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže to není naším pc? :-N adis-já na neslušný návrhy dneska nemám elán ;-) , max bych t namydlila záda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: slabe kusy odpadaji .... :-D dobrou ;-)
Odpovědět
aaa, je to vaším pc, je a je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: aspon neco :-D :-D odpocin si zitra a zrelaxuj se ;-)
Odpovědět
a už tu nejsem, jsem v pelechu, skoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský, vy jste se zas rozkecaly :-N . Až bude víc času, dočtu. Zatím Vás moooooc zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,vy jste se teda přes víkend rozjeli :-) já si dneska dala za úkol vyřídit milion věcí ohledně domečku - výměnu okenního rámu, podlahové topení, centrální vysavač, zajít za úvěrářkou, ... mám to teď celkem nabitý a večer už snad konečně objednáme oznámení, už nám poslali náhled, ale přítel se najednou rozmyslel, že chce zlaté písmo a tahle barva mě teda moc nebere :-| večer zajdem po delší době s kamarádkou na skleničku, ale musím se krotit, zítra musím být v práci brzy a protože nám teď přes Benešov udělali úžasnou objížďku, tak dneska mi cesta trvala asi 1h15min (je to cca 25km) ]-( a to mi ještě hodný šofér busu zastavil přímo před firmou ...
Odpovědět
hela měla narozeniny!!!! helo, všechno nej nej nej, ať se ti splní všechno, co si jenom přeješ a ještě trochu víc ti přejou tvoje větvulky :-D :-D jinak jste měly pravdu, ráno mi skoro nic nebylo, dojela jsem do práce a v poledne jsem jela domů k mudře, páč jsem se zase jen tak tak hýbala. konečně jsem byla opíchaná, dostala jsem dryjáky léky, protože nechci neschopenku, tak snad zas budu brzo ok :-) koch, beztak to bylo jenom o mojí stařecké chorobě a pak taky o jídle :-D :-D fsvojap, ty bláho, takovou dobu takový kousek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé hela měla narozky jo? Tak taky všechno nej, nej, nej :-) jojo; téda nechat se opíchat v pracovní době a ke všemu ještě na záda...fuj, že se nestydíš :-D hele větvulky, co to tu šíříte za tajné recepty, já chci takýýýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky!!! Hela se nezatoulala, hela je úplně celá pryč :-D none, mazec v práci a nestíhám psát, ale čtu občas jojo, ty jsi ale detektiv, jasně že jsem měla narozky, zrovna v sobotu, tak jsem taky trochu slavila, ale ještě mě to čeká tak průběžně 14 dní :-D takže co je novýho??? jojo se nemůže hejbat, fsvojap má objížďku, adis má strach z neslušných návrhů, aaa spoustu času a manžu pryč a koch - škoda se soutěží!
Odpovědět
Profilova fotka
helo-dodatečně vše nej k narozkám :-) :-) :-) doufám, že jsi to řádně oslavila jojo-nechat se opíchat v pracovní době :-D :-D :-D fsv-ty máš teda dneska natřískanej program, dej si večer ty skleničky raději dvě ;-) koch-šírej tu recepty, jsou to potvory hubený, který se můžou cpát po večerech pudinkem a medovníkem :-D :-D :-D byla jsem dneska v cetru a opět jsem zjistila, že mám alergii na turisty, pracovní deformace jak vyšitá :-D a sehnala jsem plavky, jupííííí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?