Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se priklanela k te klimatizaci, je to svinstvo, pokud na to clovek neni zvykly, a hlavne ty vykyvy-teplo venku-chlad v praci, neni to nic zdraveho, mne to taky nedelalo dobre...
Odpovědět
adis, ten druhý recept vypadá naprosto naprosto dokonale... děláš mi chutě :-N
Odpovědět
adis, ty odkazy bys sem měla dát veřejně, ať slintaj i ostatní větvulky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten s tim hermelinem, vid? ten vyzkousim priste ;-)
Odpovědět
no, hermoš já můžu kdykoli jakkoli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-díky za odkaz, kouknu na to asi až zítra, abych nedostala hlad :-N jojo-co záda? lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
ja celkove miluji vsechny syry...maso ani nemusim x-)
Odpovědět
ahoj peťulíno, lepší, ale jestli to zítra nebude úplně ok, tak jdu na injekci :-S jen se koukni, ať tady neslintám sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: kdy ty mas ty narozky??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
me chytaji chute za na sladky, klasika..vecer :-|
Odpovědět
nejvíc jsem si lebedila, když jsem vloni byla na služebce ve Švýcarsku a byla jsem na obchodní večeři o šesti chodech a jeden chod byl i ochutnávka sýrů - byla jsem jediná ženská mezi pěti chlapama, tak si mě předcházeli a o těch sýrech mi dost vyprávěli - a většinu jsem i rozuměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a medovec je porad v praze, maji zpozdeni asi hodku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, tak já se kouknu.... adis, čekáš, až ti přiletí medovník a fidorky??? :-D :-D
Odpovědět
adis, jak to, že to nevíš, už máš mít pro mě nachystaný dar - erotický úklid, jsem si o to říkala už od ledna :-D :-D v pátek 13. :-D a na sladký mám chutě taky, tak jsem si uvařila čokoládový pudink :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: neprovokuj...ani se syrama, ani s chlapama :-D :-D :-D napsala bych, ze mi delas chute, ale to si ted pred svatbou nemuzu dovolit :-D :-D :-D dneska to mame za 61 ufffff
Odpovědět
adis, nebuj, za medovník je tam coby dup :-D hele, na co ty se vlastně těšíš víc, na medovník nebo na drahého? :-D :-D
Odpovědět
61 je super číslo, utíká ti to...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jaks to uhodla??? a objednala jsem si plysaka :-D :-D tak jsem zvedava, co to bude za zvire :-D :-D
Odpovědět
no, těch pě chlapů - nejmladší byl můj šéf, tomu bylo 45, jinak okolo 60 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no ja prave taky remyslim nad tim pudinkem, uz asi hodinu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no tak to uz byli zrali muzi...nebo prezrali??? :-D :-D tak to asi nebrat :-D
Odpovědět
a všichni ti šedesátníci koukali, když jsem si dala i ten nejuleženější nejsmradlavější sýr :-D a nakonec byly ručně vyráběné domácí pralinky :-) teda ať vzpomínám na bývalou práci jak chci, tohle si vždycky vybavím... a už zas slintám :-D :-D
Odpovědět
no to určitě nebrat. v práci všichni koukali, když jsem si po služebce se šéfem nezačala tykat - tak nějak čekali, že se dám přefiknout :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nezlobte tady s pudinkem, sakra :-D mám v mrazáku magnum, ale odolávám, už jsem dneska jednu zmrzlinu měla :-N adis-už se ti to krátí, co? jak dlouho před svatbou budete v čr? nějak si neumím představit, jak probíhají takové přípravy na dálku...
Odpovědět
Profilova fotka
prefiknout?? uffff, si to nejak nedokazu predstavit s takovym paprdou, i kyby ml miliony :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to se dělá, nevyhovět šéfovi????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no prilitame 26. a svatba je 8. a 16. letime na svatebni cestu....do irska, zpet do reality... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no prave na to jojo doplatila a pak dlouho byla bez prace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to celkem jde, ještě bude čas všechno doladit ;-) ty jo, docela ti závidím, já bych se vdávala.... kvůli šatům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rikejte si co chcete, ale ja jdu varit ten pudink :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?