Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Já lymfodrenáže nechci, zní to jak nějaké zemědělské meliorace. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj loony, nezní to moc dobře, lepší by samozřejmě byla třeba masáž havajská a nejlíp rovnou na Hawaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo thajská ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, vidím, že se tady celý den baští :-) . já mořský brebery můžu, vyloupaný, nevyloupaný, hlavní je, aby to bylo čerstvý. ujíždím v řecku na čerstvých rybách na grilu a čerstvé sardinky můžu na kila. no, a mám hlad :-D a to jsem si říkala, že už dneska nebudu nic jíst. přeju vám krásný víkend, já makám, tak si ho užijte i ta mne :-) .
Odpovědět
čau větvule :-) ještě jsem ani nedorostla do větvího věku a už si připadám jak sedmdesátiletá stařenka :-( chytla mě záda, nemůžu se hnout, z křesla mě dostávali násilím, tak teď posedávám na židli :-( jdu se zachumlat do teploučka a budu doufat, že to zítra bude ok |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-kde sis tohle uhnala =-) ? zkus se natáhnout na podlahu a trochu se protáhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno větvule :-)
Odpovědět
peťulíno, kdybych se natáhla na podlahu, už bych nevstala :-( já se fakt stěží hejbám, navíc jsem sama doma a jsem ráda, když se vyhrabu aspoň na záchod... a kde jsem si to uhnala, to by mě taky zajímalo ]-( chvíli jsem byla u pc, teď jdu zas chořet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to je mi líto... asi by to chtělo opíchat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty zvire, na co zase myslis v pracovni dobe???? :-D :-D :-D chudak jojo :-( ja supitam do pelisku, dnes uz mam posledni nocni....huraaaaa a zitra bude medovec...dvakrat huraaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovědět
aaa, opíchat? :-D myslíš opíchat nebo opíchat? :-D :-D adis, dobrou noc a zítra dobrou chuť :-D snědla jsem tři ibalginy 400 a je mi trochu líp - buď jsem zfetovaná nebo to trochu zabírá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-myslím opíchat :-D :-D :-D adisek-dobrou s kobrou a nech si zdát o medovníku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
já už se lekla, že opíchat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: opichat nebo opichat, neni to vlastne jedno? ulevilo by se ti tak jk tak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek :-D :-D :-D jojo nám pak určitě prozradí, kterou metodu zvolila na rozhýbání ;-) přitáhla jsem z práce, nohy mě bolí, zítra třetí denní, ach jo, to vstávání.... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to znam, ale zitra uz je posledni a pak urco volnicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, mám volníčko dva dny, pak další dvě denní a volný víkend. v pátek máme staff party na konopišti, to zas bude, až se kancelářský odvážou :-D , musím vzít foťák ;-) přeju hezký den, tobě dobrou noc a jdu dřít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, konopiste... tam jsem nikdy nebyla, ale rada bych, tak si to necham asi az s ratolestma ;-) taky bych se potrebovala poradne ozrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase jdou na me materske pudy a je to k nevydrzeni, bulim jak zalva skoro kazdy den, chjoooo...proc to takhle neprozivaji chlapi...
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to znám :-) , taky to se mnou poslední dobou mává... a jsem si říkala, že asi žádný biologický hodiny nemám a najdnou čučím na každý kočárek..
Odpovědět
čau větvule, hlásím, že mi je líp. sice jsem narvaná práškama a na žádný dlouhý sezení to není, ale v pátek jsem se vůbec nemohla pohnout :-) kdyby byl někdo doma, asi bych jela na pohotovost, aby mě opíchali, ale takhle musela pomoct jenom samoléčba. jenom doufám, že zítra v práci to nějak přečkám. adis, na konopiště tě vezmu, až přijedeš do vla na výlet :-) jo, mateřské pudy...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-zazvoň na souseda, namasíruje tě ;-) snad ti bude zítra líp, popř. se nech opíchat běhěm pracovní doby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: nemela bys radeji zustat doma v klidu v posteli? =-) zejtra by te stejne z prace poslali domu, kdyz dlouho nevydrzis sedet =-) aaa: maso se povedlo, krasne stavnate a bramburky bych sezrala jen tak samotne x-)
Odpovědět
aaa, ten by mě místo masírování chtěl opích.. :-D :-D adis, to si nemůžu dovolit, jsem ve zkušebce, omluvila by mě jedině vlastní smrt, a to pokud bych na to měla razítko :-D teď mi je skoro ok, jestli to bude ráno ještě jenom trochu bolet, mažu ke svému mudrovi na injekci a pak hned do práce a už jsem na to přišla, jak jsem k tomu přišla :-D minulý týden jsme dělali inventuru majetku, tak jsem lezla v kancelářích po nábytku a hledala inventární čísla, zpocená jsem byla jak vrata u chlíva a pak na mě pustili klimošku :-S záda mě chytla už vloni v únoru, když jsem promokla a prostydla a mudra povídala, že jak mě to chytlo jednou, tak už na to budu trpět :-p adis, jaký maso, já chci taky, aspoň recept :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no vidis, tak alpeson vis, z ceho to mas ;-) nastydlas, hlavne, ze uz je ti lip ;-)
Odpovědět
jé adis, to vypadá doooobře, už jsem si to zkopírovala, uložila a asi už vím, co mi můj drahý uvaří k narozeninám :-D :-D
Odpovědět
druhá varianta je, že to mám z antikoncepce (ta záda)
Odpovědět
Profilova fotka
mne to fakt chutnalo, ty bramburky si bude delat i bez masa ;-) z antikoncepce??? to se mi nezda... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: nasla jsem tam jeste dva recepty, vypadaji dobre, ale jeste jsem nevyzkousela..
Odpovědět
mám nuvaring a je to tam psaný mezi vedlejšíma účinkama. už jednou mě to chytlo, ale dva dny v teple a přestalo to. a to jsem tehdy neprostydla. já fakt nevím. teď to mám asi fakt z tý klimošky juknu na to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?