Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty jsou fakt krááááásnýýýýý :-) a taky ta sexy baba v nich :-) přitom řekové o řekyních říkají, že nejsou hezký ženský, nechápu.... budeš muchlovat vlastní, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme na přelomu července a srpna, pokud to tedy klapne, manžel mění práci, ale snad jo. už máme zaplacenou zálohu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já poběžím. Zatím se tu mějte krásně větvulky a zase brzy papapapapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, asi se najdou vyjimky, francesca je cela po ni, taky z ni vyroste krasna zenska x-) uz abych to vlastni muchlovala, nebo budu za chvili na psychyne v bohnicich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch; pa a krasny vecer a nezapomen na nasi kafi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole to je baba x-) . nedalo mi to a ještě jsem ty fotky skoukla...nádherná ženská a šaty naprosto dokonalé...nahlas závidím :-) jo a ta malá bude taky lámat srdce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
venku opet a zase prsi, takze dneska uz nikam nepojedu.... pisnicky mooooc hezky, hned bych se natahla nekde na plaz, slunicko, drink...
Odpovědět
Profilova fotka
koch-tak pa, užij si hezký večer a dej si něco dobrého :-) jdu na to vaření, nějak mi to neodsýpá. zatím pa, nakouknu večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa... takze nikdo nikde, tak jdu taky varit ;-)
Odpovědět
Jé vy jste se tu rozkecali a já intenzivně pracovala. :-( Koch, kam chodíš na tu dobrotu s krevetama? Já nejím maso, jen ryby a mořské potvory jsem si povolila, ale v Děčíně jsem ještě nenašla restauraci, kde by mi chutnalo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) holky, včera večer byl obsazen počítač, tak jsem Vám to kafčo nemohla poslat...doufám, že mě neukamenujete :-) loony ahoooj :-) . No já si v poslední době hodně oblíbila Ciao ciao na Teplické ulici nad divadlem. Podle mě tam vaří opravdu dobře. A kromě skvělé pizzy tam mají i úžasné těstovinky. Mé zamilované jsou č.16 :-D . To jsou právě ty s krevetami, špenátem, česnekem a smetanou. Ale mají jich mnohem víc třeba s lososem, malýma a velkýma krevetema, s dary moře, bez masa....atd. Určitě si vyberete. A pokud chytnete jednoho postaršího pana číšníka, tak se i pobavíte ;-) . a taky si to celkem chválí na Výpřeži nahoře na Kamenické, ale tam jsem na jídle nebyla, tak nemohu posoudit :-)
Odpovědět
Bezva, už jsem manželovi oznámila, že příště jdeme tam. On sice naopak mořské potvory nerad, ale určitě si najde něco jiného. A ty krevety jsou vyloupané? Já to z toho neumím dolovat, tak se vždycky děsím, když si něco takového objednám, že budou ty krevety celé.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, jsou vyloupané...já bych se tam, v opačném případě, pěkně ztrapnila :-D manžel si určitě vybere. Jestli nemusí těstoviny ani pizzu, tak tam mají i zajímavou masovou nabídku. Zrovna včera, když jsme tam byly s holkama z tanyny, tak jedna si objednávala kuřecí steak na chilli papričkách s menším zeleninovým salátem v ceně a bylo to prý moooc dobré ;-)
Odpovědět
Ten kuřecí steak zní dobře, kuřátko manža rád. :-) A co ty, jak se těšíš na prázdniny? Jaký mají režim administrativní pracovníci v létě?
Odpovědět
Profilova fotka
krasne rano vetvicky, vy uz mi tu hned po ranu delate chute , ko se ma ak ovladat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, však on si jistě vybere :-) administrativní pracovníci jsou na tom v létě téměř jako v jiný měsíc v roce :-| . Bohužel, se na nás volno nevztahuje, ale s kolegyňkou ekonomkou máme takový volnější režim tím, že si zkrátíme pracovní dobu. Stejně do prázdné školy přes léto nikdo cestu nemá a telefon zazvoní spíš omylem, tak není důvod tu sedět 8 hodin ;-) . Tak už se docela na léto těším, až všichni ti řvoucí haranti a otravní učitelé odejdou :-D Ty si asi můžeš volno naplánovat podle potřeby, když jsi na volné noze viď? Tedy pokud ti to pracovní vytížení dovolí.
Odpovědět
Profilova fotka
adi, to je pomsta za včerejšek, kdy ste mi tu dělaly chutě pro změnu vy s aaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vy mi děláte před obědem chutě ;-) krevetky já můžu taky, taky jen vyloupané, s nevyloupanými jsem se naštěstí ještě nesetkala, asi by to byl taky trapas; potvory z moře vytažené můžu celkem všechny, jen ty mušle mi moc nejedou, a miluju grilovanou chobotnici, tu jsem si dávala v Řecku a naprosto úžasná, a ve Francii jsem zkusila šneky, ty svině jedny klouzavý jsem naštěstí zpacifikovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; já si dávala v Řecku v jedné útulné taverničce čerstvé, opražené kalamáry a to byla taky lahoda x-) . K tomu ten jejich skvělý salátek choriatiki....ježiš já mám hlad, to je děs :-D
Odpovědět
Ahoj Adi a fsvojap! Koch, no právě, já si volno sice naplánovat můžu, ale pokud neodjedu bez počítače mimo republiku, tak stejně kontroluju poštu, beru telefony a co hoří, tak raději udělám. Navíc vždycky když se těším, že bude volněji - na vánoce, přes léto apod., tak se ozvou Němci s nějakou velkou nebo akutní zakázkou a já obvykle pracuju i o vánočních svátcích, v největších vedrech a tak. Takže to vidím jako ty - možná nebudu celé léto dělat 8 hodin denně, ale na nějaké velké volno to nevidím.
Odpovědět
fsv - já si právě jednou dala v restauraci paellu s mořskými plody a ty krevety (či co) tam byly celé a ještě takové mrňavé, něco jsem z toho dolovala, ale nevím, jestli to bylo to správné, prostě požitek žádný a ještě jsem se styděla před číšníkem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony - my si taky dali s Barceloně paellu s mořskýma potvůrkama, kupodivu i přítel, ale to byla taková "nešťastná" náhoda, číšník na nás , že tu původně vybranou nemají... ale přítel zarytý odpůrce těch potvor to snědl a ještě snědl i ty "moje" mušle, který teda já nerada ale všechno bylo vyloupané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony; jj Němci. To je kapitolka sama pro sebe. Z bývalé práce si pamatuju, že když jsme náhodou chytli nějaký německý svátek, tak jsme měli smůlu, protože přes to vlak nejel. Ale když bylo volno u nás, tak nezájem...prostě to potřebujeme a vy se třeba po... ]-( tak přede mě položit něco podobného "nevypeckovaného", tak mají o zážitek postaráno :-D . Nebo nedej bože třeba humra....bych určitě ohlodávala klepeta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; to má teda odvahu...manžar by asi líbal toaletu ještě pár dní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj loony :-) jejda, same morske prisery, ja je zrovna teda nemusim =-)
Odpovědět
Hmm, humra bych si strašně ráda dala. Zatím jsem tedy na něj ani nenarazila, pak nevím kolik by to stálo, ale i kdybych na něj měla, tak se děsím, že bych se akorát ztrapnila. Sakra, nemohla jsem si narazit nějakého podnikatele na úrovni, aby mi ukázal, jak se to jí? (a zaplatil to?) :-D Mušle jsem měla akorát nějaké z konzervy a taky tedy nic moc, ale pořád mě ještě lákají, jestli někde nejsou lepší. Známá dělá doma slávky, ty bych taky zkusila.
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jela asi pred mesicem s jednou kolegyni z prace-filipinkou a porad ji neco sustilo v tasce, tak se ji ptam, co tam a ma....a ona, ze kraba...tak mne zacala popisovat, jak si ho doma uvari k veceri.....ja uz ten den nevecerela :-D :-D to by byla dieta pro me :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony - taky bych ráda ochutnala humra nebo langustu, i když bych vůbec nevěděla jak do toho jo když už jsme u toho jídla, já byla dneska na 3.lymfomasáži a už jsem si vsugerovala, že jsou mi větší kalhoty :-D
Odpovědět
A jo, já zase viděla Kluky v akci (jediní kluci v akci, které vidím :-D ), jak vařili toho humra - živého, klapajícího klepítkama ho cpali do velkého hrnce s vařící vodou. To mi ho tedy bylo trochu líto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky lymfodrenaze =-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?