Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
známej z řecka mi posílá přes msn řecký písničky x-) , já je mám tak ráda... jdu si k tomu udělatm frappé a úklid odkládám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem prave dojedla hovezi na houbach s ryzi a milackovi udelam spagety, mam tam mlete kruti maso, tak udelam nejakou omacku na ty spagety, bude to rychlovka. pofackovala jsem to tady, nadobi hodila do mycky, uklidila vyzehlene pradlo ze vcerejska a premyslim, jestli nevyrazim do mesta, koupili jsme v nedeli v krouhac a doma na netu jsme pak nasli jiny od jine firmy a lidi si ho tam desne chvalili, tak ten nas asi vratim a koupime ten druhy :-D :-D to jsme celi my, jeste ze s tim vracenim tady neni problem, uz se toho hrozim, az se vratime do cech..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak segru prijali na akademii prirodnich ved, tak se za ni asi dnes opiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: mas recht uklid vzdycky pocka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony a jo...tak už mám garde :-D aaa; já umím přeci všechno :-D . Ba ne, ale medovníček umím. Dělám i ten pracný z několika dopředu upečených placek, ale i zjednodušený z hotových medových plátů z tesca a ten je taky mňam, mňam ;-) . Ale stejně je nejlepší až 3 den....když se dožije :-D jo a ten dolce gusto je super. Jsem moc spokojená. Latté umí úžasně a pressíčko je taky krásně voňavé a silné. adi; to víš, já jsem na žrádlo zvrhlík :-D já uklízím zásadně jen o víkendu. V týdnu jen průběžně odmýváme nádobí a maximálně zametu, když už kamínky křupou pod pantoflí :-N . Stejně chodím většinou domů pozdě a manža maká na zahradě, tak nevidím důvod, proč si volné večery kazit šůrováním ;-) tý jo aaa, tys mě navnadila s tím menu, že si budu muset dát večer nějakou nezdravou flákotu :-N . Jdeme s ženskýma z tanyny uzavřít sezonu do restaurace, tak si dám něco dobrého....a jak se znám, tak po dlouhém pročítání seznamu salátů si objednám linguini se špenátem, smetanou a krevetama :-N ...Bartáková styď se, fuj |-| hele, to budeš ty kytky i venčit, když je máš hlídat :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
baby nedělejte mi chutě...tu mám jen suchý knackebroat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: poslala jsem ti na mail fotky me byvale sefove (rekyne) ze svatby a deticky co jsem ji hlidala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to vracení zboží ti závidím, tady to tak prostě nefunguje :-| to je krouhač na zeleninu? zrovna nedávno jsem viděla jamieho olivera, jak krouhal různé druhy zelí a redkviček, nasekal haldu bylinek, promíchal s bílým jogurtem a trochou olovového oleje, mňam :-) . když pominu, že tady se tolik druhů zeleniny ani nedá koupit, tak stejně, než bych to nakrouhala na našem struhadle, hráblo by mi.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi; to určitě bylo jak v tom filmu "moje tlustá řecká svatba" ne :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
koch: udelej mi latte, pls ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jeste 3 prispevky a mame 7000 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
6999
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
7000 Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak až dorazím večer dom, pošlu ti kafčo po drátě jo ;-) ? aaa; to mi povídej...já bych tak ráda papala zdravé a výborné salátky, jen kdyby je za mě někdo dopředu nastrouhal a nakrájel a já už jen dostala hotovou misku do ruky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jj, to je takovy ten rychlo krouhac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-jasně, že je budu venčit :-D , až mi pochcípaj,jako předloni, vyhodím je na vzduch před barák :-D :-D :-D když už budeš dělat latte pro adiska, dala bych si presíčko, prosím.... ;-) adi-jdu na ty fotky :-) moje tlustá řecká svatba je dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem nevěděla, že si tak soutěživá adi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ses zlaticko x-) uz se na nej tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, recka svatba super aaa: taky bych chtela v 38 po dvou detech vypadat jako moje sefka ;-) mimochodem, tento tyden ma termin porodu, bude mit treti ditko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem případ, vždycky oloupu dvě brambory a jdu se sem podívat, co je nového... :-D véča bude o půlnoci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; jasně pošlu...až vyschne drát po tom latté pro adíse :-D adi, že mi taky pošleš fotečky ze svatby šéfové, abych se pokochala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jeeee, ja bych sla zase hlidat deticky a mimi....jeeeeeee, zensky, na me ty hormony zase jdou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi ale posli na ip mail. adresu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to znám...taky mám podobný "pracovní" systém, když jsem doma a je náhodou volný net :-N . S tím rozdílem, že my máme pc v ložnici nahoře, takže musím furt běhat nahoru a dolů
Odpovědět
Profilova fotka
holky, hraje mi tu michal david...kdyz se poadi, co se darit ma......nejak ozivam, zacinam tu tancovat :-D :-D :-D ja jsem ale trubka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch; to pak mas dobrou rozcvicku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my tento tyden premysleli, kam si dame do domecku net, milacek chtel jen do loznice, tak jsem ho ukecala jeste na obyvak v dolnim patre :-D :-D koukam, ze jsem udelala dobre :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to je typická řekyně, krásná baba a ty šaty... x-) poslala jsem ti na oplátku řecké songy ;-) jo-míša david-to je hvězda... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saty nadherny, vid??? jooo, joanna, ma vkus na hadry, skoda, ze uz od ni nedostavam hadriky :-D :-D deti taky typicky recky, vid? malyho jsem hlidala od narozeni, furt jsem se s nim muchlovala,ted mu budou uz 4 roky, chjooo diky za songy, zavzpominam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: kdy jedete na dovcu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?