Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-nazdááááááááááááááááááááááááár, to se mi ještě nestalo, že bych někdy tak pozdě tady potkala další větev :-) já si rozhodně nechrním, taky trčím v práci, navíc chodím od ničeho k ničemu a nic nemám hotový :-| jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: mam druhy hrnek ovocneho caje a ukecavam sama sebe, ze dneska nesezeru na nocni zadnou susenku :-D jinak se mam vcelku dobre, milacek si jede o vikendu do cech a ja budu mit o vikendu zase nocni, chtela jsem se o vikendu opalit a zase nic, porad mam vyblitou barvu, premyslim o solarku.... a o hydromasazich :-D :-D :-D a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
nam jeptule do pulnoci blaznily, ted se zda byt klid, tak si poustim Dobrou ctvt, co davali vecer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi poslala moje byvala sefova z usa, co jsem ji hlidala deti, fotky z jeji svatby, vdavala se podruhe, a fotky deti, tak na me padla nostalgie....
Odpovědět
Profilova fotka
já se tady dneska plácám... jediný, co mám hotový je kafe, dneska už třetí :-| třeba se do usa ještě podíváš a uvidíš staré známé :-) já na solárko chodím, dvakrát třikrát měsíčně, jak se mi chce, je to pro mě relax :-) v sobotu jsem si pochovala půlroční mimčo a padla na mě nějaká depka, včera jsem bulela u MK... jsem tu s kolegyní, kterou nemusím, takže mám bobříka mlčení a hrozně se mi to táhne. já pořád neviděla ty tvoje šaty, nehodíš je na chvilku do alba? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no segra zacala chodit taky na solarko a je naprosto spokojena, poprve v zivote opalena.... ja bych chovala mimca od rana do vecera, taky mam takove stavy, ze bulim jak mala holka...ale snad uz se pristi rok dockam, to uz budeme mit domecek a misto, kam se vratit, uz se nemuzu dockat.... ja nemuzu stahnout fotky tady v praci do pocitace, tak mi posli mail. adresu do ip aja ti je preposlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám tyhle depky vždycky, když mám dostat mrchu, což vychází na tento týden, jsem protivná i sama sobě. solárko je fajn, když se to nepřehání, navíc opálené kejtičky vypadají o něco lépe, něž bílé :-D já se těším do posteléééééééééé ty děláš taky dvanáctky?
Odpovědět
Profilova fotka
to ja uz se taky tesim, az se natahnu ;-) jj, my tu delame jenom dvanactky od osmi do osmi, tak alespon nemusim tak brzo vstavat, jako v cechach, ikdyz clovek zase prijde domu a uz nic neudela.... ted mi to pres leto nevadi, tady je svetlo skoro az do jedenacti do noci, horsi je to v zime, to uplne nenavidim a mivam depky skoro kazdy den :-|
Odpovědět
Profilova fotka
máš moc hezký šaty, jednoduchý a při tom ne obyčejný, přesně můj styl ;-) a sluší ti. a jsi hubená, tak přestaň šílet s dietou, žádnou nepotřebuješ ;-) za chvilku musím vypnout pc kvůli auditu, budu tady zase kolem páté... zatím papapa a klidnou šichtu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
milacek by jel do ameriky hned, nakoupit nejake ty hadry a veci na ryby, navic se mi tam pristi mesic vdava kamaradka, ale nestihneme to...ale kdo vi, jak by to bylo s vizama...no nevim, ja bych radeji, kdyby ty vsichni nasi znami prijeli za nama do evropy, me uz ta amerika vubec netahne...
Odpovědět
Profilova fotka
no hubena zrovna nejsem, mam momentalne 74 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a to jsem si rkala, ze na svatbu pujdu pod 70 ]-( tobe taky klidny zbytek sichty, pujdu si natahnout nohy na gauc ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
za sebe můžu říct, že ameriku bych vidět nemusela, nějak mi ta jejich mentalita nesedí. ale jednou bych chtěla vidět island a severské státy, to musí být nádhera. 4 kila shodíš za měsíc, zkus třeba k večeři baštit zeleninu a uvidíš, ještě máš čas. :-) už se mi to krátí, za hodinku končím a poběžím do postýlky. večer tady zase budu. hezky se vyspi, papapapapa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ono to tady spi v noci i ve dne :-| kdepak asi jsou vsechny vetvicky =-) =-) =-)
Odpovědět
čau větvulky :-D ahoj adiiiis, no - já třeba v noci spím a přes den jsem v práci - už konečně :-D dneska se u nás strhla pořádná bouřka, padaly trakače :-) jela jsem z práce, v Bene ještě nic a na půl cesty najednou hromy, blesky, slejvák - no humáček :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočičandy :-) , už opět straším v práci mám nějakou alergii nebo co, teče mi z nosu a očí, no krááááásnááááá recepční :-D tady taky prší, ale bouřka nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, kde se všechny flákáte, už dlouho jsme tady neměly pořádný mejdan... já se pomalu chystám domů, do postýlky, venku prší, bude se mi krásně spát. máme dneska výročí svatby, ale bohužel manžílek bude trčet v práci, tak nějakou dobrou véču odkládáme na příští týden. ty vole, už je to tři roky, co jsem se rvala do šatů a snídala panáka slivovice :-D :-D asi si trapně a nostalgicky prohlédnu vlastní album, co tady mám.... ;-) ;-) dobrou noc všem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja posnidat panaka slivovice, tak uz nebudu schopna se ani postavit na nohy :-D :-D :-D to je blby, ze manzilek bude v praci, ale vy si to urco vynahradite jindy ;-) jojo: to se mas, ze v nci spis ;-) ja se dnes probudila ve ctyri rano a ne a ne usnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cely den ani noha =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já jsem tady :-) , lehkce otupělá po noční... celý den se povaluju, a nic nedělám. co ty, máš volníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jj, jdu az v patek a v sobotu, opet na nocni ;-) ja se probudila ve ctyri rano dneska a uz nezabrala, tak jsem si musela dat jeste hodinku odpoledne ;-) neotevrela sis vinko?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vínko? no, docela bych si dala... počkám, kdy přijde manžílek a něco otevřeme, mám tady docela zásoby :-) já mám pá+so+ne denní :-| , to bude horor, přinutit se vstát v půl pátý. vstávala jsem ve dvě odpoledne a teď začínám ožívat :-D zítra je premiéra Sexu ve městě, asi počkám, až opadne největší nápor a půjdu až přístí týden, hrozně se na to těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my mame zasoby leda tak tvrdeho alkoholu, vino u nas dlouho nevydrzi :-D dneska mi neni nejak dobre od zaludku, milacek mi nabizi mliko s medem, bych se asi poblila :-p tri dvanactky po sobe nenavidim, cekaji me pristi vikend :-( milacek jede na vikend do cech, tesim se, co mi doveze x-) tchyne pece kvuli me medovec, ten miluju, to budu cekat do pulnoci nez se vrati, abych se mohla zase naprat pred spanim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fůůůj, mlíko s medem.... to bych se poblila taky.... mlíko nesnáším, piju ho jen v kafíčku :-D , to spíš si dej slivovici s medem-můj oblíbený lék ;-) napiš miláčkovi seznam, co má dovézt, ať to máš jistý :-) já, když pošlu manžela na nákup, musím mu dát podrobný seznam, jinak by dovezl jen polovinu věcí, chlap, no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to ja uz mam seznam napsany, ale tentokrat toho moc nebude, ma jen prirucni zavazadlo a ja si porad rikam, zadne sladkosti, musis se krotit...no a uz ted jsou na listku fidorky, deli, tatiany, kastany... :-D :-D no klasika, neco na nervy :-D :-D skoda, ze mi nemuze dovezt nanuk misa, po tom bych se ubila :-D :-D :-D holt musim vydrzet do konce cervence... ja mu pisu seznam na vsechno, i na to, co ma udelat, kdyz jsem v praci, drive jsem mu to rikala ustne, tak se vymlouval, ze na neco zapomnel, ted si odskrkava, co uz ma hotovy, kdyz uz se blizi hodina h :-D :-D ja mliko piju jen v kakau, v kave, ale tu si dam jen malokdy( nejradeji z masinky preso, ale po tom zase mam strevni potize), ale horke mliko, to fakt nee =-) jinak dneska uz mi je lip, ty nocni mi davaji zabrat, dneska me vzbudili remeslnici u sousedu (opet) bouraji strechu, takze bych nejradeji strilela..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) adi; mě na šouflíček od žaludku zaručeně zabírá francovka na cukr ;-) . Mlíko s medem znám ještě doplněné o rum a všechno se to podává horké a je to vyprošťovák na nachlazení :-) jsem asi divná, ale já mlíčko miluju a to studené, teplé i horké a dokonce můžu i ten často nenáviděný kraloup :-N . Hlavně teď moc nezvracejte jo :-D aaa; na sexík ve městě se taky těším. Jsem zvědavá, koho vytáhnu do kina ;-) adis; já dělala medovník minulý týden kámošce k narozkám. Pravila, že si mě klidně vezme, když jí budu péct takové dobroty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, samozřejmě škraloup že :-D
Odpovědět
Koch - přece mě ne? :-D Já jsem se dívala na program kin na červen a tady jsem Sex ve městě ještě neviděla. Kdyby ho dávali, tak se hned ozvu, neboj. Jinak já sice moc nepíšu, ale čtu vás. Kdybych začala psát, tak se zase zakecám a nic neudělám, cokoliv mě může zdržet od práce se hodí. Ještěže od soboty už se nepracuje na stát, to se hned bude dělat líp. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, na sex ve městě půjdu určitě několikrát, škoda, že nejste z Prahy, sakra :-( . koch-ty umíš medovník??? =-) já dorty nemusím, ale medovník miluju x-) , mám doma recept, ale je hrozně složitý ;-( . a bohužel mám kontakt na pána, který je peče podle originálního receptu, stačí mu jeden den zavolat a druhej den ho doveze... ale musím se krotit, zežrala bych ho i s krabicí, takže to omezuju na různé oslavy a posezení... s tím mlíkem mi dáváš... :-D , já ho fakt dávám jen do kafe... ani kakao nepiju... adis-ty nerada kafíčko? takový malý presíčko nebo frappé, mňam :-) , musím zapracovat na manžovi a konečně objednat ten pressovač. koch-jak jsi spokojená s tím, co máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja medovnik taky miluju x-) x-) x-) aaa: ja presso miluju, frappe, akorat si ho muzu dat jen kdyz mam v dosahu wc :-D :-D :-D pressovac si chceme taky poridit do domecku ;-) koch: tak i skraloup?? uplne jsem se otrepala :-D :-D tak dneska od rana sedim u netu a nic jsem neudelala, budu muset zacit varit a uklizet, je to tady jk po vybuchu :-D :-D jeste ze k nam nechodi neohlasene navstevy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-já dneska zvládla jen vyžehlit a to proto, že potřebuju na víkend do práce košile ;-) , jinak jsem jak lempra, nic se mi nechce, ty noční mi poslední dobou dávají zabrat, nějak nezvládám se přehazovat na denní režim. máme to tady taky jako po výbuchu a neohlášené návštěvy prostě nepřijímám. blbý je, že večer přijede tchýně, veze sem kytky na hlídání, příští týden odjíždí na dovču... no, alespoň vyluxovat y vytřít budu muset... a v kuchyni na židlích jsou haldy oblečení :-D co budeš vařit? já budu péct brambory s cibulkou, slaninou a česnekem a k tomu mám koupený hotový karbanátky z bio hovězího.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?