Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
recepční v hotelu, máme 450 pokojů, tak bývá občas peklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áha, tak to je masakr :-) taky jsem to chtěla kdysi dělat, ale ten konkurz na kterým jsem byla nestál za nic.. dávali málo peněz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sabco tak už jsem tu doufám že ještě nespíš a přežila jsi svůj šíííílený stav :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přežila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda a koukám že pěkně valíš já mám takovej pomalej počítač že než mě to tu naběhne tak ty už máš dávno napsanou odpověd :-) nebo že by to bylo rukama :-D koukala jsem o čem se bavíte na vyvolených a ono to tam pěkně valí člověk se na ně ani nemusí dívat na televizi a stejně všechno ví :-) Já jsem si odpo uvařila silný kafe a hned mi bylo líp. A co ty opět čekáš na manžela? aaa: tak to jsem se netrefila já myslela že jsi zdravotní sestra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: já jak jsem nemocná, koukám na to, ale už mě to moc neba... já mám strašně rychlý prstíky :-D a čekám na manžu...a uvařila jsem mu hrozně dobrý francláky, tak užírám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo ty já mám taky strašně ráda tak já se stavím :-D a dovezu ti trochu guláše miláček mi zítra přijede tak jsem mu taky navařila ale on už si to potom dodělá sám udělá si topinku na to si dá to maso z guláše na to zelí sýr a trochu zapeče je to světový a určo dietní ;-) ale tobě bych asi chutě dělat neměla vid :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, to jsem ještě nezkoušela! Však jsi sama doma a daleko to nemáš, ne? tak nabal guláš a doraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu k vám to není daleko ale nevím co by na to řekla moje spící dcera :-p Paní recepční už šla spát nebo co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dceru naber, děťátka mám ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gábi by se ti určitě líbila dnes opět jsem jí pouštěla tu tvou písničku a musela jsem si jí natočit jak byla kouzelná a musela jsem ji hrát aspon pětkrát :-D a vůbec máš tam ještě nějaký ty brambory ;-) abych nejela zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to já byla dnes u ségry a písnička běžela celou hodinu, co jsme se ségrou dělaly na komplu... jak to zkončilo, tak bylo vždy - pitnička, jo? etě... jé, já mám celej velkej plech... neumím vařit pro dva, tak se tím vždy naperem... i když manža je žrout, tak si dá 2 večeře a je :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to já taky neuměla vařit pro dva mám čtyři sourozence a když byli bráchové v pubertě to se nedělalo nic jinýho než vařilo ted se snažím ale je pravda že ten můj toho sní taky dost jen má vždy období na nějaké jídlo a to pak můžu vařit pořád na štěstí mi vždy řekne co mám uvařit on by to totiž pak nejedl a musela bych to sníst sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já když nevím co, dělám česnekouvou omáčku.. je to rychlé, jednoduché a dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi půjdu ležet, bolí mě už záda a jsem hotová z toho vaření...přeci jen nejsem ještě OK...dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou taky už to zabalím abych tu nebyla jak včera papalala
Odpovědět
Profilova fotka
paní recepční je tady.... :-D vykecává se na icq
Odpovědět
Profilova fotka
pozdě ale přece ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek větvičky :-D , co plánujete na víkend? digi asi svatbu... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak se pridavam do komunity, ja sem 78 rocnik zari...porad svobodna idkyz 2.5 roka zadana a rozumove tak na 18...:-]
Odpovědět
Profilova fotka
Čau haluze :-D Vítám nově příchozí. Digi, zítra si to pořádně užijte, počasí má být na 1* ;-) aaa - my budem mít víkend pracovní - konečně děláme stropy na baráku, tak snad ho i letos zazimujem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zavidim... ty stropy spagetko... my teprve po 3/4 vybavovani zadame o stavebni povoleni |-| uz me to nebavi. takze o vikendu ja budu vramci volna koukat na projekt domu a v duchu ho stavet :-D hezky vikend vsem.
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, stropy... my jsme loni tohle dobou rekontruovali byt, když si na to vzpomenu, fuj, jednou stačilo, hádky s řemeslníkama, dohadování o tom, jaké obklady, dlažbu, podlahu... ale stálo to za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi máme s řemeslníky jen ty nejlepší zkušenosti (ťuk, ťuk, ťuk. :-) ). Předělávali jsme pouze bytové jádro a vše bylo v poho. Dokonce jsme jim poprvé zaplatili až po dokončení hrubé stavby.
Odpovědět
Profilova fotka
Digi se na nás asi dneska nepřijde podívat, co? Přeju ti, ať se vše vydaří podle tvých představ a hlavně klid, pohoda a žádné stresáky. Už se moc těším na fotky, počasí bude hezké :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: taky jsme rekonstruovali, já teda ještě něco dodělávám, ale není to nic převratného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi: hoooodně štěstíčka, ať se vše zadaří a čekám fotečky!!! :-)
Odpovědět
digi: zítra ať to dopadne přesně podle vašich snů, moc moc moc moc lásky a štěstí přeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
digi: Vyspi se na zítřek dorůžova a ať se vám vše vydaří dle vašich představ!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pridam s pranickem i kdyz si to Digi precte asi az po :-D Digi tak hodne stesti preju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?