Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) ještě jednou mocinky, moc, moc, moc děkuju za všechny Vaše gratulace větvulinky moje osychající :-D . já bych řekla, že hranice by se dneska mohla posunout až na 50, takže máme dost řádících let před sebou ;-) heli; to je hezký, že sis kvůli mě koupila bublinky :-D . Doufám, že bude důvod i kvůli tomu hokeji :-. ?! Radši se teď nekoukám...nějak už nemám na to nervování nervy :-N loony; koťátko bych bohužel nechtěla, protože jsem alergická a tchýně už má k nim na yahrádku slíbená dvě májová od příbuzných...jj, to jsou ty jarní kočičí lásky a nezávazný sex a pak to takhle dopadá |-| :-N aaa; pivečko si určo dej, je to zdravé :-) já jsem si teď udělala "zdravé" horké chococino v mém krásném dárečku od manžela...dostala jsem pressovač dolce gusto...teda já musela být táááák hodná x-) kde se toulá adís?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větve, hlásím, že žiju, ale včera byl spin boj, já koza vlezla na hodinu-40 minut spin+40 minut posilování, dneska nemůžu dosednout na záchod... :-N :-D a bude ještě hůř, až mi úplně ztuhne prdel jůůůů-koch-ty jsi dostala pressovač? já po něm toužím už asi rok, musím být taky hodná. :-) kočku, jdu dřít, přeju hezký den :-) adis asi stěhuje a zabydluje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :-) aaa; mě to čeká nejspíš příští týden taky, až vlezu po měsíci na aerobic s posilováním :-N . Prostě se musím donutit k pravidelným návštěvám a pak snad nebudu chodit jako invalida :-D určitě se taky můžeš těšit na pressovač, protože si moooooc hodná ;-) a jo, adis se nám stěhuje do nového bytečku. Doufám, že sem pak hodí i nějaké fotečky, abychom se pokochaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-to si teda příští týden užij, já jsem na tom čím dál tím hůř :-D , zítra jdu s kamarádkou courat po obchodech a asi si nebudu moct nic vyzkoušet, musela bych sténat v kabince :-D , nemůžu zvednout ruce a když už si sednu na vecko, tak nemůžu vstát :-D , hotovej lazar :-D . dobře mi tak, nemám prasečit a válet se :-p . pressovač bych mooooc chtěla, já ráda presíčko :-) . brácha má takový ten jakože retro a je super. do toho tvého jdou jen kapsle nebo i normální kafe?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; tak si budeš muset sebou do kabinky brát i kámošku, aby tě oblékala :-D . Já se dneska asi taky skočím juknout do města na nějaký pěkný hadřík...abych měla něco nového na zítřejší dámskou jízdu ;-) já taky miluju presso a taky latte i dobré kapučínko :-) . Nejradši bych nějaký ten super pressovač i s mlýnkem, ale ty sumy co za ně chtějí jsou fakt závratný. Tchánovcům jsme koupili k vánocům jeden pěkný od DeLongi, ale do dneška se s ním nenaučili zacházet ]-( . Přitom to není složitý, ale člověk musí dostat ten grif do ruky pravidelným používáním....a to oni si raději zapnou rychlovarku a zalejou rozpustný "kafe" ]-( . No nic, nebudu se rozčilovat :-) do našeho černouška (mám "gustíka" v té černé verzi, protože barevný prý byl o 6 kilčo dražší :-S ) se dávají jen kapsle. Je to sice dražší, ale zase máš za pár sekund hotové kafíčko a vypadá opravdu jako od profi kavárníka ;-) . Časem by mohli ty kapsle ještě zlevnit a bude to úplně dokonalé x-) hurááá, už je pátééééék :-D . Tak ať nám to v práci rychle utíká větvulky
Odpovědět
Profilova fotka
Bafff větvičky :-) , Koch, dodatečně vše nejlepší ke kulatinám, doufám, že jsi oslavu ve zdraví přežila, ale asi ano, když jsi tady x-) . aaa - copak ty máš za pohybové problémy =-) ???? U mě jak by se jednalo o zkoušení hadříků, byla bych zdravá "natotata". Nebo to je něco vážného?????
Odpovědět
Profilova fotka
koch-to budeme vypadat jak lesbičky, když polezeme dvě do jedná kabiny :-D :-D :-D pressovač s mlýnkem by byl super, taky je okukuju, ale ty ceny.... :-| ten bráchův stál 8 tisíc, což je taky dost, teď ho mají v akci za šest... :-| je na mletý kafe a hodně záleží na tom, jaký se dam dá. úplně jsi mě naladila, asi zahájíme nákupy nějakou dobrou kávičkou :-) digi-ahoj mamino :-) -není mi nic, kromě toho, že jsem byla na posilovací hodině spinningu a jsem KO, nemůžu se hýbat :-D :-D , to je trest za to, že se poslední dobou flákám :-p , a papinkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa. to chce vydržet a svaly zatěžovat, dokud bolí.....ony si zvyknou.....stačí protahovat a jemn ě namáhat, jak to zase necháš přebolet, tak se vrátěj do původního stavu a pak tě to bude zase bolet až pudeš na cvíčo
Odpovědět
Profilova fotka
digi; moooc děkuju x-) . První část slavení už jsem přežila, ale tenhle víkend bude asi horší...při nejhorším dneska sepíšu poslední vůli :-N aaa; to neva, že budete vypadat jako lesbičky, alespoň bude vzrůšo ne :-) ? A nebo můžeš předstírat, že jsi nevidomá a ona je tvá pravá ruka v oblékání :-D na dobrou kávičku zajděte, hned budeš mít víc energie na okupování kabinek...doporučuju illy ;-)
Odpovědět
Jé já bych taky šla nakupovat, už jak dlouho se chystám udělat si výlet do Prahy - sama, courat po obchodech.... Vlastně jsem si letos ještě nic pořádného nekoupila. A zase se to odkládá, nemám za co nakupovat. Od začátku roku dělám jen na daně, doplatky, nedoplatky, pojištění a tak. :-| Už mě to štve. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
loony neboj, už se blíží bod zlomu ;-)
Odpovědět
Jojo, já vím :-D. Už se fakt těším. ;-) Jsem prostě vloni neodhadla co budu letos všechno platit a nedala si nic stranou, všechno šlo na zařízení bydlení. A teď čekám na každou uhrazenou fakturu jak na smilování. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a že těch krav zelených (vlastně teď červených) je viď :-N ? Nejhorší je, že se vždycky nakupí najednou, když to člověk nejmíň potřebuje
Odpovědět
Jj, hlavně na jaře se to vždycky zazelená, tedy začervená. :-)
Odpovědět
:-D Se mi zas něco povedlo. Chtěla jsem uvařit k obědu čočku a až teď jsem zjistila, že jsem nevzala předvařenou, ale normální. :-) Tak vařím večeři. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau větvušky, co děláte? tady je parádní bouřka, jsem zvědavá, jestli to přežijou muškáty :-(
Odpovědět
ahoj větvulky :-) jakpak se máte o víkendu? já pořád kurýruju malýho, horečky má furt, v pátek dostal atb, tak snad bude líp :-| aaa, muškáty jsem letos vzdala, koupím jenom jeden truhlíček s něčím hezkým - dřív jsem měla muškátů plný balkon a sluníčko mi je každý rok sežehlo (mám balkon na západ a svítí tam od poledne až do noci) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo :-) , malej pořád marodí? chudáček.... tak ho pěkně opatruj a něco dobrého mu uvař. muškáty zatím žijou, napršelo do nich parádně, tak uvidíme. naši mají balkon taky na západ a muškátům se tam moc nedaří :-| já dneska celý den ležím, mám migrénu, až jsem se z toho několikrát pozvracela :-| . teď už mi je trošku líp, ale stoupla jsem na váhu a chce se mi regulérně blejt, strašně kynu ]-( ]-( ]-( . před rokem jsem měla o 10 kilo míň, ach jo...
Odpovědět
aaa, jenom to vylež, takovéhle problémy já naštěstí neznám. já bych mu i uvařila, ale on mi nic nejí. je zázrak, když do něho nacpu trochu polívky :-( proč stoupáš na váhu? máš rozum? copak jsi mladá nebo blbá? (oblíbená fráze jedné kolegyně :-) ) :-D :-D
Odpovědět
jsem tě zapomněla pozdravit - ahoj peťulíno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem stará a blbá.... váhu ignoruju, vlezla jsem na ní po několika měsících ;-) a zase ji pár měsíců nemusím vidět :-D polívka je dobrá, to ho posílí... takovej kuřecí vývar, to je lék :-) snad mu antibiotika brzo zaberou, je to protivný na jaře marodit :-|
Odpovědět
chodím tady jako mlsnej kocour a přemýšlím, na čem si smlsnu :-D honí mě mlslná =-)
Odpovědět
kdybyste mě viděly - zachumlaná do peřiny v křesle jím výbornou čokoládovou zmrzlinu a koukám na x-faktor :-D a je mi děsná zima :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-taky mi je zima, jsem zabalená do deky a koukám na let´s dance :-) jen ta zmrzka mi chybí, furt je mi blivno... :-(
Odpovědět
když je vdané paní blivno, nemůže to znamenat třeba něco? =-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babenky..mozem sa pridat??...zo zaciatku som nieco citala,ze aaa vedie ..takze uz nie...som april 1970 :-D
Odpovědět
ahoj woman, vítej mezi větvulky :-D :-D jsme rády, že se větvíme i na Slovensku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj mna to tesi... :-D :-D len si musim najst cas precitat ten roman,co ste tu uz napisali :-D :-D
Odpovědět
no nevím, to si teda počteš :-D :-D než přečteš 228 stránek, to se tady tak tři dny neobjevíš :-D :-D
Odpovědět
aaaaaaaaaaaddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssss
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?