Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, teď se tady docela zatahuje, tak jsem zvědavá, co z toho bude :-| zejtra doufám, že se vypravím někam na výlet, jakože podle řeky, bud pěšo nebo na kole, páč jsem v irsku furt chodila, a mám docela kondičku, tak bych o ní nechtěla úplně přijít
Odpovědět
Profilova fotka
podle předpovědi by mělo být hezky, snad pršet nebude ;-), procházka podél řeky zní fajn
Odpovědět
helo, samozřejmě že vyhulit, co jinýho se taky s ptákama dělá :-D :-D :-p a taky mi přeskakujou písmenka, helo, ty máš kondičku, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo jojo, ted jsi me dostala, jsem se málem posmála :-D :-D :-D jak bylo v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
a hele, krotitelka ptáků je tady :-D :-D :-D
Odpovědět
mršky jedny, kušujte :-D a ne aby vám přeskočilo písmenko =-) :-D v práci bylo tak, že už jsem ráda, že je piatok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já padnu......krotitelka ptáků......no je vidět, že je pátek...já ještě hodinku a půl
Odpovědět
heluloidní helulo, tak sbalila jsi včera někoho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nesbalila, jen potkala plno klientů večer jsem se seznámila s novejma klukama, docela fajn...uvidíme ;-)
Odpovědět
nech to osudu, to víš, že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný!!!! tyjo, už jenom 3/4 hodinky..... co budeš dělat o víkendu?
Odpovědět
heluš, ráda bych dělala to, cos psala dneska v poledně :-D :-D ale zítra si pojedu do Kolína k vlaku pro synáčka, už se mi vrací, byl s babí na Slovensku v termálech a mně už se docela i stýská, ale to mu neříkejte, aby si nemyslel, že maminka vyměkla :-D :-D a celou neděli ho budu šmajchlovat, až mě bude od sebe odhánět :-D :-D co ty? teda kromě neděle v práci? jo, vlastně procházka u řeky, a jo :-) dobrý :-) 3/4 hodiny, to ti uteče...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helo-ten pravej se najde, až to budeš nejmíň čekat ;-) jojo-taky se chci šmajchlovat :-D , budu muset při noční skočit po kolegyni, popř. po nějakém hostovi :-D
Odpovědět
peťulíno, to chceš hotel přivést na buben? když se budeš vrhat na hosty, všichni vám utečou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o to jde, ne? a já budu mít do rána klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já mám padla.....beru si s sebou notas dom, tak se pripojim, pokud to pujde jinak šmajchlování se synkem musí být užasný...užij si to... jsem uplně na větvi z toho, jak to ta příroda dokáže zařídit, jakože láska a hormony a mateřství atd... no nic zatím H
Odpovědět
peťulíno, poslala jsem ti pár mejlíků, ať máš co číst, až ti všichni zdrhnou :-D :-D helo, co se má stát, to se stane, podívej na diginu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já nesmutním.....jen zírám, jak automaticky se ženám udělá láska k dětem jak dliuho byl synek pryč??? a jak nejdýl jste byli někdy od sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-dík, dobře jsem se pobavila... hlavně u "ženský nejsou hysterky" :-D :-D :-D helo-to jsou hormony ;-) , vidím to na své kámošce, která byla normální poděs a je z ní ta nej mamina x-) jak to digi vlastně dopadlo? měla dneska jít na ultrazvuk... jdu šmírovat na koně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, hormony vládnou světu jen šmíruj, hele ty nejsi na pivku??? co tu vlastně děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
pivko proběhlo, taková rychlovka, byla nám zima :-)
Odpovědět
helo, byl pryč týden, a to je taky tak maximum, co jsem ho měla pryč :-) to se ještě dá :-) a fakt automaticky, já jsem nikdy nevěděla, že to v sobě mám, ale co mám netopya, tak jsem taková opičí máma, ale odnaučuju se to :-) aaa, že jo :-) ale to sis měla nechat až do práce :-D jak zima? u nás bylo teploučka a zas tak daleko nejsi =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak zima???? se nabalím a sedím..... no týden ještě jde, já byla jako malá dva měsíce v ozdravovně a myslela jsem, že chcípnu....a mamka taky
Odpovědět
dva měsíce? to bych nevydržela. Před 2 týdny hrozilo, že malý bude muset do nemocnice a já byla připravená spát třeba i na zemi :-| aaa je hérečka, se nemohla voblíknout, musela honit parádu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to bylo ještě za komoušů, tam se s tím moc nesrali, chudáci rodiče ted už je to fajn, že můžou bejt rodiče i v nemnocnici a slepák už je v cajku, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
já ti dám hééérečku :-D :-D :-D prostě zalezlo slunce, pivo bylo studený, lavice taky... tak jsme dali jedno a šli do tepla ;-)
Odpovědět
jo, nakonec to nebyl slepák, ale zánět mesenteriálních uzlin, nevím co to je, ale má to stejné příznaky jako slepák a nemusí se to operovat :-) peťulíno, do tepla? ty stařešino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
do teplíčka :-D to je fakt jak stařešina :-D no já jsem teda taky seděla venku v ten čtvrtek, do 10, pak nás vyhodili, že zavírají.....ještě jsem to snesla, ale tak já jsem vlastně tady nejmladší větev, takže mám výhodu :-p :-p :-p co dneska budete dělat??? Já asi nic moc krom toho úklidu a prochajdy v tv ted dávají návštevníky, jean reno je prostě kus chlapa x-)
Odpovědět
jak, nejmladší větev, mně bude 30 až za měsíc :-D to jsi ještě mladší jak já? =-) na úklid se vy..., k narozeninám ať se ti složí na erotický úklid :-D :-D já takhle naočkovávám kámošky už asi týden, tak uvidím, jestli se chytnou :-D :-D
Odpovědět
teď jsem koukala na první tři stránky, tady bylo větví, a teď tu zbylo jenom zdravý jádro :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?