Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: tady je tento tyden hotove leto, irove nadvji, ze se poti, mame okolo 20 st. ja dokonce vychazim ven v ticku s kratkym rukavem :-D hlavne, ze se ti tu libilo a uzila sis to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau adi, irové nemají rádi teplo a sluníčko??? =-) tady je dneska parádně, ale já mám hrozně línou náladu, chci jen připravit manžílkovi nějakou dobrou véču, musel do práce a je z toho poslední dobou nějakej otrávenej... udělám tiramisu :-) poraďte něco dobrýho a jednoduchýho k večeři, něco, při čem nezdemoluju kuchyň helo-vítej zpátky z dovči, jaký byli irové? :-) adi-to stěhování ti nezávidím :-| , mákneš si, my jsme dlouho hledali věci po krabicích a pytlích a některý jsme nenašli dodneška.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jo irové, když je 20 stupnů, tak zdechají a ndavávají, že je vedro.... tady je taky krásně, holky, konečně!!! jak jsem tam byla, tak oni chodí v tričkách, když je 15st, prostě holt jiná termoregulace, jsou zvyklý já jsem dneska taky jen v tílečku a sukni, huráááááá, to jsem se těšila celou zimu, jsem tak lehce v práci, ale půjdeme s kolegynkou ven, jakože na terén, tak si užijeme slunka co k večeři??? zapečený něco s něčím :-D třeba zapečný kuřecí plátky s chřestem a rajčaty, kup k tomu nějakou tu omajdu, co prodávaj, a brambory na plechu myslím, že tohle kuchyn přežije, plátky jsou nakrájený, chřest a rajčata taky, brambory zvládneš
Odpovědět
čau větvulky :-D jsem to včera přepískla a teď mám v hlavě duševní sračky :-D :-D děsnej moribundus :-) to mi to nepití moc dlouho nevydrželo :-| koch, v práci se láduju xyzalem, včera se mě předsedkyně soudu ptala, jestli nejsem nastydlá, tak jsem jí vpálila ty holuby, že to je výborná společnost pro alergiky :-) příští týden snad má přijít chlap, co to tam vyčistí. poštolka sedí na vejcích a na holuby zvysoka... :-p aaa, práce bude zajímavá, zatím mi kolegyně ukázala tak 1/3 věcí, co budu dělat :-) jdu si udělat střik a sednu si na balkón a budu pomalu střízlivět :-) helo, čau cestovatelko :-)
Odpovědět
ahoj loony :-) adis, tak to vypadá, že šaty jsem viděla jenom já :-D :-D holky, máte se na co těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo adis: já jsem šaty taky valstně viděla, vypadají pěkně, jen se těším, až si je prohlídneme v reálu a ve světle, ale i tak ti moc sluší a budeš beautiful nevěsta ahoj jojo, koukám, že máš práci - ma soudě jo? tak to je super! jakože máš práci. doufám, že ta práce bude super, uvidíš sama, ne jakože bych ti jí haněla, ale víš co, lidi jsou různí, a práce občas sere...ale to asi každá ale píšeš že buide zajímavá, tak to je fajn jojo, se střžikem pravda vystřízlivíš rychle :-D večer jdu na pívo, tak si taky dám... aaa irové nic, jsou sice strašně milí, ale já jsem asi hnusná ztrouchnivělá větev, že mě nikdo nebalí.....a nebo na chlapi půsopbím příliš sebevědomě, že se mě bojí....nevím, to je jedno...však on se najde nějakej nebojsa
Odpovědět
helo, to víš, všude je něco a já jsem otrlík - na mě jen tak něco neplatí :-) heluš, já nepsala, že se stříčkem budu střízelivět rychle, já chci střízlivět pomalu :-D :-D :-D
Odpovědět
a nebojsa se najde, o to nemám strach, o takovou větvuli se ještě strhne rvačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, jsem si z tebe dělala legrajdu :-D až ti vybijou huluby, tak to bude nejlepší!!!! a budeš moct větrat a dívat se na slunko na jakým jseš oddělení???
Odpovědět
bude ze mě správce majetku a vymáhající úřednice. ale vymáhat budu jenom soudní poplatky a náklady obhajoby. takže až nezaplatíš soudní poplatek, já ti napíšu upomínku, případně splátkový kalendář a když nebudeš reagovat, napíšu návrh na exekuci. exekutoři u tebe nezjistí žádný majetek, tak si tě odložím, za tři měsíce to zkusím znovu a když tě náhodou zavřou, okamžitě píšu další exekuci a budou ti to strhávat z toho, co si v base případně vyděláš :-D holuby vybijou a nastěhujou se další, to je neřešitelný kolečko :-p poštolka už konečně musí vysedět vejce, prý na ty krávy holuby docela platí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, abych se teda nikdy nenastěhovala do okresu vlašim či kam, když tam je taková šikovná úřednice vypadá to fakt zajímavě.....
Odpovědět
to je fakt, okres benešov je teď pro tebe tabu :-D :-D takže to už ti souseda dohazovat nebudu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D jdu do terénu, balit klienty
Odpovědět
klienty nebal, bal fešné junáky :-D :-D a já jdu za kámoškou, si mě poslala pro nákup :-D tak čau, větvulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty kocovino jedna ušatá :-D :-D :-D , kde jsi se tak rozšoupla? zapíjela jsi novou práci, :-D :-D :-D já jí střízlivět se stříčkem na slunce, tak se nejspíš pobliju.... :-D helo-pravda, chlapi se sebědomé ženské bojí, ale až se najde chlapík, který to umí ocenit, bude to stát za to, uvidíš ;-) adi-irové jsou asi horkokrevní... zrovna mě napadá, že i angličani u nás v lednu šli do centra jen v tričkách... koukám v tv na jamieho olivera a slintám.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
irove jsou hodne horkokrevni, v lednu, kdyz je okolo nuly, najdes typky, co chodi venku v kratasich a nazouvakach :-D tak jsem dneska v novem byte vydrhla obyvak a kuchyni , zitra me ceka loznice a koupelna, je to zahul :-( irove jsou hrozny prasata, jsem myslela, ze dneska ani nepujdu domu :-| hela: ja bych ira ani nechtela, najdi si kluka z moravy ;-) jojo: ty jedna opice uchlastana :-D :-D taky bych si dala pivko =-) a hlavne zmrzlinu!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D jeeeee, ty jsi alergicka na ptaky???????? :-D :-D :-D na vsechny, nebo jen okridleny???? :-D :-D :-D aaa: ja uz to tvoje tiramisu delala 3x x-) x-) vsici si ho chvali x-) x-)
Odpovědět
adis, ty už jsi stejné zviřátko jako aaa :-D :-D já ti dám ptáky :-p jaké tiramisu? já ci taký =-) peťulíno, tak tak, u kámošky červené - a zítra vstávám v 5 do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-jsem ráda, že má tiramisu úspěch, já s ním jsem taky za hvězdu ;-) jojo-jestli chceš pošlu ti recept na mail, je to strašně jednoduchý a strašně dobrý :-) ... a bacha na ptáky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja uz ji ho preposlala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pozor na ptaci chripku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo chce ty ptáky nechat vyhubit... :-D :-D :-D
Odpovědět
fakt, vy dvě jste se hledaly, až jste se našly :-p :-D dík za tiramisu, hotové by nebylo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale bylo, mám v lednici ještě dvě porce.. skočíš si sem z vlašíku ještě dneska? do rána asi nezbyde... :-D
Odpovědět
pffffff, do prague to je 60 km, to do rána neujdu :-|
Odpovědět
dobrou, větulajzny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou s kobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, co to řešíte??? jojo chce ptáky vyhubit nebo vyhulit???? nějak mi skáčou písmenka :-D :-D :-D já byla včera taky na pivku po dlouhé době se sabčou a hátou, no pohodička adis: jo tro jsem si taky vimla, že jsou irové trošku prasátka a halvně strašně nepraktičtí
Odpovědět
Profilova fotka
helo-jak se má sabča? :-) jinak přeju všem hezký víkend, užijte si sluníčko. já mám zítra bohužel noční, ale dneska bych ráda na pivo na zahrádku, pokud se manža urve včas z práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že to jde, jako myslím se sabčou, však ona časem zas napíše.... budeme na tom stejně, já sice zítra volno, ale v neděli mám taky službu....ale mě to neva, když jsem měla týden volno no pivko na zahrádce chutná úplně jinak než v hospodě, je to paráda, že už zase můžeme sedět venku
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, já strašně ráda vysedávám na zahrádce, popíjím něco a jen tak zevluju, to je pohodička... :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?