Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Góóóóóóóól :-D Patrik Eliáš 1:1 :-D :-D
Odpovědět
Góóóóoóóó´ :-D Kotalík 2:1 :-D
Odpovědět
jsem to přepnula na x-faktor a neviděla jsem, jak vyrovnali na 3:3 :-o
Odpovědět
a teď mi to zase čtvrt hodiny nechtělo nic napsat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D , ty jsi zvíííířeeeeee :-D :-D :-D ty tady sama fandíš, jo? :-D :-D :-D diktátek zatím nic, ještě jsem to nezkoušela, ale neboj pochlubím se, pokud teda bude čím :-N
Odpovědět
no fandím, no, já su na ten hokej :-D :-D teď teda střídavě přepínám na x-faktor - a pak mi utíkaj góly :-p zas to blbne, pokus číslo 9 góoooooooooooooool 4:3 Patrik Eliáš hattrick :-D
Odpovědět
no fandím, no, já su na ten hokej :-D :-D teď teda střídavě přepínám na x-faktor - a pak mi utíkaj góly :-p zas to blbne, pokus číslo 11 góoooooooooooooool 4:3 Patrik Eliáš hattrick
Odpovědět
Profilova fotka
já se z tebe picnu... :-D :-D :-D
Odpovědět
nepicej, nepicej, naši ještě neležeji, nepicej, nepicej, náš táta je divokej :-D :-D 4:4 :-| zas jsem neviděla :-S
Odpovědět
jéžiš, to jsou nervy =-) =-) =-) Hnilička je dobrej...
Odpovědět
x-faktor má smůlu, už u mě jede jenom hokej :-D
Odpovědět
a dopr ]-( 8-( :-| tak už to můžu přepnout na x-faktor :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda jojo, ty jsi úplnej schizofrenik :-D . Já jsem hokej prošvihla, protože jsem byla pryč, ale slyšela jsem , jak jsme dopadli :-( . Jinak x-faktor je dneska super :-) . Jsem zvědavá koho vyrazí. Jsem myslela, že si s Vámi budu chvíli psát a asi zas budu muset vyklidit pole u pc :-| . Jo, všechno nej, nej dodatečně digince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, kde se touláte? leze na vás jaro, že je tady pusto a prázdno? :-D jojo si určitě užívá v práci :-D , snad může mluvit, když včera tak hlasitě fandila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno větvičky, zdravím vás z ústavu, který je omylem označován jako hotel :-D Přeju hezký slunečný den. Nakouknu večer, přes den nebudu stíhat, tak mi tadypěkně sepište nové drby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasne dobre rano vetvicky :-) tak my se tento vikend teda stehujeme do noveho bytecku, tak uz se tesim, az to bude vsechno za nami, stehovani fakt nesnasim :-| vcera bylo krasne, tak jsme vyrazili na plaz, na plazi mlha, bylo videt tak na 10 m, tak jsme se nakonec vypleskli na travnik. pritel je krasne opaleny a ja mam akorat cerveny nos :-D :-D klasika, jako nejvetsi alkoholik ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vetvule jedny vetvovaty, saty mate v albicku, ale nez pujdu spat, tak je smaznu, kdyby nahodou ;-)
Odpovědět
áááááách adis. úplně mi spadla čelist =-) jsou fakt krásný
Odpovědět
aaa, včera, když jsi sem psala, já už šla spát :-D :-D byla jsem hotová, mám kancelář v podkroví a všude kolem oken jsou holubi - já alergik - je mi celý den blbě :-p koch, nejsem schizo, líběj se mi hokejisti, jak jsou namachrovaný těch dresech - zato když je sundaj... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak ty jsi na namachrovany typky, jo?? :-D :-D :-D a jaky je ten tvuj??? ty saticky nejsou moc videt, neni to zrovna kvalitni fotka, tak snad v cervnu :-p
Odpovědět
adis, ten můj je o dvacet kilo hubenější jak já :-D ale pro něj jsem jak modelka x-) když jsme se viděli poprvé, tak jsem si říkala, že tohle nepůjde - a ono to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: :-D :-D :-D tak uz to v zivote byva :-D :-D fotku mazu, musite si pockat do srpna :-p
Odpovědět
Smůla, tak jsem je nestihla, ty šaty. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, já je neviděla :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to je dobrý s těma ptákama za oknem :-S a jinak dobrý? asi je brzo se ptát, co? mimochodem můj manžílek je taky asi tak o 15 kg hubenější, něž já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :-) adí, já je prošvihla :-( . Ach jo, nevím jestli vydržím čekat až do srpna :-N jojo; tak to bych taky umírala vedle ptactva. Máš alespoň šuplík plnej zodaku :-) ? tak můj manža má o něco víc než já, i když bývaly doby, kdy to bylo i obráceně...fuj ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, je tady nějaká větvička???? zítra mám volno, chytila jsem druhý dech, uděláme si tady dneska mejdan? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-já v tom diktátu nasekala devět chyb :-D =-) :-N :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ja chci taky diktat ;-) tak ja se dneska v praci hodila marod a ceka me veeeelky uklid v novem bytecku, za vikend se snad stihneme prestehovat . Jinak koukam, ze se nam tu vydaril krasny tyden, to by mela do irska jezdit hela casteji, privezla nam slunicko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky no já jsem z irska vrátila už v neděli, takže od té doby máte hezky, jinak co jsem tam byla, tak to taky docela šlo....jenom jednou jsem promokla na kůži, ale to byla bouřka jinak v irsku to bylo super, plno zážitků a výletů, tejden utekl jak voda a já už zase pracuju a nějak nestíhám sem koukat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?