Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: juuuuuu, taky se zaradis do pracovniho procesu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, tak to s tím nasazením nepřežeň ať se nám úplně nevysílíš ;-) . Jo a s tím focením...jsem koukala zas do kalendáře a nějak se mi to tam zaplnilo soutěžema, oslavama atd., takže v květnu hrozí maximálně tak 24.-25.5. a v červnu 14.-15. a 21.-22.6. Jsem teď nějak v kurzu či co :-N jojo, doufám, že to večer pořádně zapijete a bacha, aby ti ta smlouva neohořela :-D ahoj adi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-tvůj manžel je z dvojčat :-) , to je super, jsou jednovaječný? třeba se vám taky povedou dvojčátka, když je máte v rodině, i když se říká, že tohle je ob generaci :-) . mě by se dvojčátka líbili... ale asi ze mne mluví naivita a nezkušenost a neschopnost si představit ten fofr kolem nich x-) digi-pěkně odpočívej a užívej si to, musí to být krásnej pocit x-) jojo-někdy žvaním i ze spaní :-D , hrabe mi, no.... :-D sabčo-tak ať se co nejrychleji vyhrabete z dluhů... co vlastně všechno podnikáš? zdravotně už jsi ok? adisek-ahoj, jak je v Dublinu?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: v dublinu opet pod mrakem, slunicko ne a ne vylezt ]-( , ale to je klasika, kdyz mam volno... jinak uz jsme si nasli nove bydleni, sice mensi, ale bliz na nakupy x-) stehujeme se asi pristi vikend, uz se tesim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vetvicky, co planujete na zitrek, kdz je 1.maj??? vyjdete do prvomajoveho pruvodu??? :-D :-D a nezapomente se nechat polibit pod tresni, staci ze jsme vetve a kdybychom uschly, to uz by byla htova katastrofa ;-) ;-) jinak doufam, ze se me nikdo nebude snazit dnes upalit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj :-) . Přežila jsem ve zdraví :-D aaa; jj, manža je jednovaječné dvojčátko :-D . Ale je hezčí než švagr ;-) . Já bych na jednu stranu taky brala twins - ideálně páreček, ale na druhou stranu bych se z toho asi po... :-N adi; a kde budete bydlet? To je fajn, že jste sehnali tak rychle. Kámoška bydlí v ulici, kus od takové té katedrály se zahradou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre prvomajove rano, vetvicky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) koch-nezkoušeli na tebe manžel s bráchou to, že by se porhodili? :-D máme v práci dvojčata-bagážisty, jsou skoro k nerozeznání, zvlášť když jsou spolu na směně a jsou oblečený ve stejný uniformně :-D , hosté jsou z nich u vytržení. jsou to taková zvířátka, občas vyprávějí, jak se za svobodna prohazovali ve škole při písemkách, ale i se ženskejma... prý to nikdy žádná nepoznala... =-) =-) :-N adisek-to je fajn, že jste rychle sehnali bydlení, které se vám líbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to musi byt husty chodit s nekym, kdo ma jednovajecny dvojce, bych mu musela asi nechat udelat nejakou kerku a porad se ujistovat, ze ji brach jeste nema :-D :-D si to fakt nedokazu predstavit...ufffff jj, bydleni uz mame, stehujeme se pristi vikend, ja byt uvidim az ve stredu, je pry mensi nez mame ted, ale je utulny, videla jsem jen par fotek
Odpovědět
Profilova fotka
Větvičky, krásný první máj přeji, doufám, že nás manžílci nezapomenou políbit pod rozkvetlým stromem, jinak by z nás mohly být uschlé větve, néééééé =-) . To nechciiiii! aaa- zatím si to moc neuvědomuji, třeba po UTZ mě konečně svitne, hlavně aby bylo vše OK. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-ahoj, polibek pod stromem si plánuju až na pozdní odpoledne, manža je v práci :-| . mojí kamarádce došlo, že je těhotná, až v té chvili, kdy začala dostávat od známých oblečky na mimi :-D . budu držet dál palce na ten ultrazvuk, aby bylo všechno tak jak má ;-) . cítíš se nějak jinak? pořád slyším kolem sebe, že to ženská prostě vytuší... adisek-jak dlouho chcete ještě zůstat v Dublinu? i po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jeste asi rok, dostali jsme tento tyden rozpocet na baracek, protocily se mi panenky a rikam si, ze tu budem snad jeste 5 let, kdyby mi tak ale bylo o 5 let min, tak by mi to ani nevadilo... tak mi to dneska mame uz za 99 do svatby, jak to cislo bylo trojmistne, tak se mi to zdalo jeste daleko, dneska uz neeee :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adisek-už se vám to krátí, no... :-D , užívej svobody ;-) kde budete stavět? máš pravdu, je to všechno drahý jak pes, my jsme koukali na nové byty a tady v Praze kolem šesti milionů... kdo to může uplatit??? ]-( ani ze dvou normálních platů se to nedá a navíc, pokud by se zadařilo mimi, tak by to nešlo ;-( . takže zůstaneme pěkně v našem panelákovém hnizdečku, nakonec si tady nemáme na co stěžovat, klidná lokalita, do centra kousek.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdy dáš do alba svatební šaty? jsem zvědavá.......l. :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: vzdyt ty uz jsi je videla ;-) chvilku jsem je tam mela, pak je vymazala kvuli zvedavcum :-D ty ceny bytu a domu jsou fakt sileny a nechapu lidi, jak vysoke hypoteky si dokazou vzit.... budem stavet u babiccina udoli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to je krásný místo :-) já viděla tvoje šaty? =-) že bych už měla až takovou sklerozu???? :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví Vás neohořelá a neuschlá větev :-D Včera jsem byla políbena pod třešní (no, spíš vedle ní, ale to se snad taky počítá :-N ), takže to tu budete muset se mnou ještě chvíli vydržet ;-) aaa; tak výměnu na mě s bráchou nezkoušeli, protože by to nemělo význam...prostě jdou rozeznat velmi lehce :-) viz.tady http://www.beremese.cz/album/view.php... adi; já chci taky vidět šatičky :-) digi; pěkně relaxuj, dělej jen na co budeš mít chuť ať je puclík pěkně v pohodě a roste jako z vody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja vam je tu na chvilku hodim v utery, ju? ;-)
Odpovědět
adis, ale až večer, já je chci taky vidět :-D ahoj větvulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi; musím si to poznamenat do kalendáře, abych je neprošvihla :-) ahoj jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočičandy, koch máš pravdu, vůbec nevypadají jako dvojčata :-N já byla políbená pod kaštanem, počítá se to??? :-D jojo-byla jsi na vlašimském prvním máji v parku? ;-) včera jsme slavili bráchovi narozky, to zas bylo, skončili jsme u vodní dýmky :-D digi má dneska narozeniny!!! tak vše nej a hlavně zdravého prcka x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
ahojky koch, ahojky peťulíno :-D :-D to víš, že jsem byla v parku, tam nemůže nikdo chybět :-) odpo šel malej na pouť s babí - utratili všechno, co měli, ještě jsem jim peňousky nesla :-D :-D peťulíno, vodní dýmka - vždyť já pořád říkám, že jsi zviřátko =-) zase jedna velezajímavá diskuse :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
no nazdar, co to zase je.... :-D :-S =-)
Odpovědět
to je velevážná diskuse o tom, jestli se mají odřezávat konce banánů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, to je potřeba vyřešit... :-D :-D :-D
Odpovědět
peťulíno, poslala jsem ti na mejlík diktátek, tak si pošmákni :-D :-D já tam měla 7 chyb :-p
Odpovědět
ano, protože do jednoho konce stříkaj hadi jed - a teď babo raď, do kterýho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na to :-D , snad nedostatnu za pět :-N :-N :-D hmmm, a on ten jed teda zůstane jen v té špičce, jo? si to musím taky přečíst, abych věděla, co jím...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jak vlastně bylo první den v práci? ani jsi se nepochlubila :-)
Odpovědět
aaa, to víš, jsem ze všeho vykulená, ale snažím se to na sobě nedat znát :-D ochranka si mě začíná pamatovat, ale je jich tam 7, viděla jsem teprve 3, tak v pondělí mě asi nebudou chtít pustit :-D :-D včera jsem miláčkovi vytknula, že uschnu, když na prvního máje musel být v práci. miláček vzal papírový kapesníky, co maj na krabici rozkvetlý tulipány a líbnul mě - a prej si nemám stěžovat :-D :-D peťulíno, co diktátek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?