Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
horka pomerancova cokolada je uplne genialni... jenom me stve, ze sem kraft nedovazi tu, co jsem zrala na kila v litve, pac toho stala tabulka asi 25 kacek a od lindta to stoji pres kilco ]-( ]-( ]-( jinak krasny vecer vsem vetvim preju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ibi tak ji sem zacni dovazet ty ne bude pak sladka dvakrat :-D
Odpovědět
tyjo, houbo, to je prima napad - budu cokodealer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo neco jako Willy Wonka Ibinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf, nefunguje mi IP, nevis jestli to dela vsem, nebo jen me? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak sorry za off topic, normalne bych zirafce napsala IP :-D Jo a 78 jsem taky 8-)
Odpovědět
yennule - jak nefunguje?
Odpovědět
Profilova fotka
yenn ahoj ;-) jak se mas co Adamek?
Odpovědět
Profilova fotka
pise mi to mail was not sent
Odpovědět
mehuheee, tak to je asi nejlepsi udelat screenshot a poslat ho mailem bobovi - beremese@beremese.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DObrou vetve x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, diky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak co se týče manži, ještě doteď na mě vykoukne nějaký dloužek... to jsou příliš světské věci, pod jeho úroveň, tak držím kasu já a už je to OK!!! My máme taky sraz a to se základkou, po 15-ti letech, bude to masakr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zbožňuju třídní srazy, vždycky to je, jako by jsme se rozešli před týdnem..
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ty ksichty občas nepoznávám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme takové zdravé jádro a to je dycky masakr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tedy tu hořkou čokoládu bych si dala ;-) ovšem na párek s maggi si taky nechám zajít chuť :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda mléčnou... u té hořké mi "něco" chybí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se picnu!!! Vstávám v půl pátý a nemůžu spát, tak tady trčím ]-( ]-( :-D . Ze mně budou mít zítra v práci radost.... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já poslední dobou nemůžu spát vůbec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No a já se tady začetla a ted koukám kolik je hodin pokusím se odpoutat tak dobrou větvičky at se vám krásně usíná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a já měla radost, že tu někdo je :-D čekám, až se mi manža vrátí...
Odpovědět
Větvičky jak to že nespíte? Já teď budu 2 dny sama doma. Alespoň si odpočinu od manži :-D :-D Škoda, že nemám doma internet, hned bych se zabavila a byla bych tu pečená vařená, takhle využívám jen chvilky v práci. Ale už přemlouvám Milana, abychom si ho pořídili, tak mě držte palce. No, ale dřív jak na vánoce to holt nebude. Taky jsem koukala, že jste psali o srazu, my jsme měli ze střední po 10 letech, ale zrovna jsme byli na svatební cestě, tak jsem holt skoukla jenom fotky na netu. A nechala si převyprávět novinky. Digina: Už se vám to blíží, viď? Tak hlavně si to pořádně užijte a žádný nervíky. Ať vám to klapne a snad se umoudří i počasí. Jsem hrozně moc zvědavá na vaše fotky. Podle alba z příprav jste moc sympatický pár.
Odpovědět
ahoj větvičky :-D když tak čtu o té včerejší čokoládě, musím se přiznat, miluju Lindt hořkou s chilli :-D úžasná kombinace, tu vymyslel Pan Cukrář :-D :-D mňam
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky taky vám dnes opadaly lístečky :-N já si dnes připadám jak suchá větev :-(
Odpovědět
jojo takhle se čokoláda dělala už dávno v době majských indiánuů, jen pro nás je to novinka největší původně se čokoláda nedělala sladká vůbec ale spíš pálivá
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: Ta je naprosto úúúúúúžasná!!! :-D Zirafko: Jdi do toho. :-) Hned jak z Tebe bude čokodealer, tak se přihlaš. Máš první zákaznici. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: já jsem měla dneska úplně šííílený stav... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brej večír, větvičky, jak jste se dnes měly??? čokoláda s chilli??? tu jsem ještě nikdy neměla =-) :-) přežila jsem další zběsilou službu a přede mnou jsou tři báječné volné dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: a co vlastně děláš? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?