Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jak si užíváte víkend? Před chvilkou jsem dala zapékat musaku a nechce se mi do úklidu kuchyně. Venku je divně, chvilku svítí sluníčko, chvilku prší :-p .
Odpovědět
čauky větvulky :-) peťulíno, mělas přijet k nám, tady svítí sluníčko a je pěkně teploučko celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty jsi se přestěhovala na Kanáry? :-D
Odpovědět
aaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky, tak jsem se zase na chvíli proboxovala k pc :-) aaa; neboj , já jsem to pochopila, že to bzlo na heli :-D . A mimochodem, mz jsme měli taky celý den krásně ;-) heli; Irsko fakt závidím, hned bych jela znovu ;-) . A ručím ti za to, že tam potkáš spíš snědýho černovlasýho ostrovana, než zrzouna...fakt jsem tam zrzka nevidela....asi všichni odjeli do USA už kdysi dávno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ahoj, ty noční můro :-D , perete se doma o pc, jo? dneska je konečně krásně, vidím to na procházku, a hlavně na posezení u piva někde na zahrádce x-)
Odpovědět
čau větvule :-D :-D peťulíno, tak jaro dorazilo už i k vám do prahy? :-D :-D
Odpovědět
koch, boxuj boxuj, ať jsi zas tu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jojo, už i já jsem na Kanárech ;-) . byla jsem na spinningu a zazdila jsem to dvěma pivama na zahrádce :-D , bude se mi krásně spát, ale o to hůř vstávat-mám zítra denní ;-( přeju všem příjemný začátek týdne, zítra nakouknu. jojo-kdy nastupuješ do práce, už od května??
Odpovědět
peťulko, v pátek mi to po 9 měsících začne :-) už se těším :-) tu zahrádku ti chválím, taky bych si něco dala - ale ten spinning? :-p :-D :-D styď se
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, že začínáš v pátek, hned budeš mít před sebou víkend :-) spíš se stydím, že jsem ten spinning zapila pivama-veškerej efekt je v pr.... :-D :-D :-D , navíc mě viděla instruktorka, ta zahrádka je hned vedle fitka, no řekni, není to sviňárna, hospoda vedle mučírny?! :-D :-D
Odpovědět
tak to já s mou pevnou vůlí bych sedla do hospody a na mučírnu se jenom koukala :-D :-D :-D taky si říkám, že ten první týden v práci uteče rychle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děvečky moje, jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) jj holky, máme doma věčný boj o klávesnici :-) . Jsem mu navrhovala, jestli si nechce koupit noťas, když teď začne dělat tu vejšku, že by se mu to hodilo(samozřejmě bych si ho pak zabrala :-D )...ale nějak se nechytl. aaa; já bych postavila ty kola přímo k výčepu a ty bys alespoň viděla, jak se ti hned kalorie z piva spalují :-D jojo; tfuj, tfuj, tfuj...ať v pátek vykročíš tou správnou nožkou :-) sabi ahoooj :-) .Větvulko zatoulaná, kde se nám flákáš? Co netshop?
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, ahoj sabčo, ty větévko jedna záletná, jak se máš? koch-to je dobrý nápad... a rovnou bych tam mohla doplňovat tekutiny :-D venku je tak krásně a já jsem zavřená v cvokhausu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím to naprášit, Digi je těhu x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch, ještě to není rozjetý, protože řešíme zaplacení dloužků...trochu se to opožďuje... ale nevzdávám se :-) aaa, mám se šíííleně... dělám padesát věcí naráz :-) takže vás nestíhám dočítat a proto ani moc nepřispívám, jsem úplně mimo :-D tak to jsou o Digi super zprávičky!!! :-)
Odpovědět
peťulíno, taky jsem nevydržela a koukla na koníka, ale čekala jsem, až nám to sem digi přijde říct sama :-) digi, moc moc moc velká gratulace x-) chybí mi tu líbající smajlík :-) sabčo, ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad se na nás nebude digi zlobit, že jsme jí prozradily ;-) , až se z té radosti vzpamatuje, určitě se za náma přijde podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé diginka bude maminka x-) . To je krása. Držím moc mo pěsti ať je všechno v pořádku a za 9 měsíců se narodí krásné, zdravé, inteligentní, vtipné, šikovné, učenlivé, komunikativní, hodné,.....děťátko :-D sabi; důležitý je, že tě kuráž ani odhodlání neopouští...všechno ostatní už se vyřeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus větve, jak se máte? co podnikáte na čarodejnice? jestli bude počasí jako dneska, nebude to nic moc, ale na víkend doufám bude hezky... v pátek jedeme k bráchovi slavit jeho třicetiny, už je z něj taky větvušák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě dnes sestřenka naverbovala na akcičku, tak jdu pařit (i když bez alkohólu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my zítra slavíme nejen čarodky, ale i manžovi a švagrovi narozeniny (jsou dvojčátka :-) ). Tak mám celkem velkou šanci, že mě zapomenou upálit :-D . Akorát se nedávno vrátil tchán z nemocnice po operaci srdce a ještě není úplně fit, takže není moc slavící nálada :-| no nic, půjdu do hajan papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Nadárek větvičky, Peťulo, ty bonzačko :-D :-D . Ale děkuji větvičky za přání ;-) . Je to hodně čerstvé, tak snad bude vše OK. Vypadá to, že budu mít krásný dárek ke kulatinám, který mám už v sobotu, to už budu pravá, nefalšovaná větev :-). A co vy?? Co tady pořád vyvádíte (si dovedu představit) 8-) ???? Už se konalo focení aktů v Brně x-) ??????? Kde jsou fotky?????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mamino :-) akty se ještě nekonaly, protože Sabča teď dělá 50 věcí najednou...možná v létě se na ně dostane jo, a všechno nejlepší předběžně k narozeninám :-) . Mě čeká oficiální zařazení mezi větvovité za 14 dní...to bude pařící měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vetvicky :-) digi: gratulace nejvetsi x-) x-) x-) koch: to se tu ted bude jen chlastat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adiš, díky :-) . Kochanski - 50 věcí najednou :-D , také jsem byla kdysi tak "praštěná", ale čím větší a starší jsem větev, tím více se házím do klidu a preferuji jiné věci než práci ;-), a jsem tomu ráda. Už bylo na čase abych dostala rozum :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, akty jsou na plánu tak jak jsme si slíbily květen - červen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi: rozum mám taky, ale o něm to není... když se chceš zbavit dluhů a problémů, nemáš prostě jiný východisko... jen tak ze srandy bych to nedělala...
Odpovědět
čau větulky :-) a zas mizím, jedu podepsat pracovní smlouvu :-D digi, peťulína je zvědavulína a pusu udrží, jenom když spí :-D a je hodná, když spí, ani chleba nechce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?