Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: chudak malej :-( ja bych rekla zapykam :-D
Odpovědět
No já bych řekla zapikám. :-|
Odpovědět
A jojo s podezřením na slepák ti ho nechají doma? =-) Já byla s podezřením na slepák v nemocnici.
Odpovědět
Profilova fotka
trpytit se, zpytovat, pykat, pyr, pyrit se, cepyrit se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a ledujes mu ho? =-)
Odpovědět
Ale Adi, zapikat je odvozeno od pikoly a ta tam není. Tamto "pykat" je za něco trpět.
Odpovědět
Profilova fotka
loony: no tak vidis :-D :-D clovek se uci cely zivot, to by mi nase cestinarka dala :-D :-D
Odpovědět
Já hraju chytrou, ale sama jsem si to musela najít a ověřit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony: aspon vis, kde to najit ;-) mne to nenapadlo hledat, spolehala jsem se na svuj mozek, ale asi jsem ho zapomnela v posteli, kdyz jsem rano vstavala :-D :-D
Odpovědět
Jj, hledat na netu umím. :-D To jsme tu zase samy? 8-(
Odpovědět
loony, nechali mi ho doma, uvidíme, co zítra adis, leduju, leduju, likviduju si zásoby hub v mrazáku :-) dík, větvulky, za podporu
Odpovědět
Profilova fotka
loony: ty dneska trhas rkord, jsi tu uz od rana :-D :-D :-D jojo: dala bych si smazenici z tvych hub :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ta by byla, pěkně hustá, víš, co tu mám rozmražených hub? :-D a mám tu jenom 2 vajíčka... tak já jdu bavit maroda, papa větvulky
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: pa a drzim palecky, aby mu bylo lip ;-)
Odpovědět
No jo, Adi, dneska tu práci fakt jenom přestírám. :-D Ale předpokládám, že manžel bude pracovat do tmy, tak mám ještě dost času. Jojo, tak ať to rozeženete! A co budeš dělat s těma houbama? =-) Přece je nevyhodíš, to by byla škoda. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ahooooj, ty kozénko :-) , doufám, že je malému lépe... chudáček malej :-( budeš dělat houbové hody? ;-) takové houbové řízečky, mňam :-) adis-já jsem po nočních taky jak po flámu... odpoledne jsem usnula na gauči a pak mi bylo ještě hůř ]-( loony-já mám představu, že chlap nějak vytuší, co vlastně chci, ale jasně vím, že to tak není, co jim nenaservírujeme na plnou hubu, to jim prostě nedojde... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-mariola je ta, co se vdávala do Turecka???
Odpovědět
aaa, no, tam někam, tehdy ale psala úplně jinak, gramatika jí nic neříkala, dneska píše jako "normální" člověk. prostě někdo si z nás dělá prdelky, ale to už jsme věděly :-) v noci jsme byli vzhůru od dvou do půl čtvrtý, chvílema ho to dost bolelo a když už jsem se rozhodla, že jedeme do nemocnice, tak usnul. teď ráno ho to zatím nebolí. loony, furt lepší vyhodit houby než maso :-) včera jsem měla smaženici :-D , noční houby jsem vyhodila :-| aaa, řízečky budou až v létě, tohle jsou napůl podušený, pod maso :-D tak my jdeme na chíru na kontrolu, čau větvule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooj :-) nějak nestíhám...mohla bych si zpívat tu známou ze včelích medvídků "... nesnídám, nesvačím, nestihnu to nestačím..." :-N až se prokoušu lejstrama, tak Vás dočtu...zatím alespoň zdravím...a ne že mě tu budete pomlouvat větvule:-D
Odpovědět
aaa, z té naivní představy, že chlap vycítí co chci, už jsem vyrostla. V tomhle případě šlo o to, že on ví, co chci (chci voliéru, abych tam mohla hodit očůrávajícího kocoura, tzn. rychle), mám to slíbeno ("na jaře"- ale při pohledu na ni je tam ještě hooodně práce), měla jsem i slíbeno, že po poledni se na to vrhne a když mu jen připomenu jeho vlastní slova, tak se urazí. :-| Bohužel mám doma slibotechnu. Motto: "Nikdo vám nemůže dát to, co já vám můžu slíbit." Jinak ahoj všem. :-) Jojo, tak dej vědět. Ale za chvíli pojedeme do Ústí, tak dnes trhat rekordy nebudu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vetvicky :-) jojo: drzim vam palecky ;-) koch: pozor at se nam neupracujes :-D loony: hlavne, ze se aspon do toho pustil ;-)
Odpovědět
Ahoj Adi, no pustil, ale ještě tam má práce na spoustu dní. To budu muset pokaždé absolvovat skoro hádku? Mě vadí, že se takhle uráží a vyjede na mě jen za to, když mu připomenu jeho slib. ]-( No nic, jedeme do Ústí, tak asi až zítra. :-) Mějte se.
Odpovědět
čauky větvulky, s největší pravděpodobností to není slepák :-) je to "šílený latinský název" - prostě příznaky stejné jako u slepáku, jenom bolest není trvalá, ale vždycky jenom chvilková a nemusí se to operovat. je to virový, takže do dvou dnů by zas měl být malý ok :-) já su tak šťastné :-N
Odpovědět
a má to jeden plus - včera jsem z kurzu odjela už po obědě, prototže jsem byla vyděšená, co se děje a dneska a zítra zůstávám doma a jedu tam až ve čtvrtek na závěrečné testy a odpřednášet prezentaci, takže slepice dva dny neuvidím a odpočinu si od nich :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak to jsou sama pozitiva x-)
Odpovědět
tak jsem tu v jednom svatebním albu objevila na fotce svýho syna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nekecej :-) posli odkaz ;-)
Odpovědět
jo a vy na mě upozorníte exšvagrovou... :-p leda do ip a pod pohrůžkou smrti :-D a s nevěstou se o mně nevybavovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klasnej klucina, schovej nam ho pro dcerusku :-D budem zubaty tchyne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-super, že je malej ok. já jsem momentálně plně zaujatá tématem "sex na pracovišti", to je mazec.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?