Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to musí být krásný pohled na dvouletýho prcka, jak na to tancuje. Ale já osobně bych na to tancovat nechtěla :-D :-D . Jedině tak břišní tanečnice :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dneska je??? Už jsme tady neměli dlouho toho našeho fešáka. Slíbil fotky :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem udělala experiment na své dceři( 1,5roku)a je opravdu kouzelná :-) škoda že to nemůžete vidět :-) Jinak dnes to vypadá že asi doopravdy bude pršet berou mě záda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně ať neprší v sobotu ;-) . Rosničko, jak bude :-) ????? Jééé, Gabi, ty máš takovou princeznu????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu by mělo být líp tak snad ti to vyjde myslím že ti tady všechny budem držet pěsti :-) No a já mám takovou princeznu pořídili jsme si jí ještě před svatbou a tak nám šla za družičku mám ji v albumu ještě jí chcem pořídit brášku tak aby zas nebylo zbytečný papírování. Jo a taky jsem si byla vyřídit ten řidičák a tak jsem se ptala jestli je to nějak stanovený do kdy se musí vyřídit po svatbě a tam mi řekli že ne i když dva roky nevím po svatbě jestli by se jim to líbilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem na takové papírování a úřady poctivá, vždy chci mít všechno včas vyřízené. My jsme mohli mít mimčo také před svatbou, vlastně jsme ani svatbu původně neplánovali, a když, tak až se mimčo narodí. Ale nějak to všechno je nakonec jinak, ale jsem tomu ráda. A snad se mimčo co nejdříve zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj nám se to taky napoprvé nevyvedlo ale pak to aspon stálo za to a ještě že máte svatbu ted pak už je to takový složitější aspon to budete mít tak jaj to být má ;-) S tím řidičákem jsem to nemyslela na tebe ale není to tak dlouho co jsme se o tom tady bavili a byli tu právě tací kteří i po dvou letech mají starý řidičák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó, jasně, já vím, že jsi to nemyslela jen na mě ;-) . Také znám spoustu takových "flinků" , kteří nejsou schopni si cca 2 roky po svatbě pořádně vyřídit doklady, hrůza. Právě že mi kámoška také říkala, že je lepší se vdávat bez prcka (pokud to je možné), pak je víc starostí, a nervozita ještě větší...., ona se vdávala když bylo malýmu něco přes půl roku :-|.
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: jaký experiment? tancovaly jste taky? :-) digi: slovo flink bych moc nepoužívala, mohla by se urazit spousta lidí :-D když mrknete do mého alba, ani jsem nemusela mít vlastního prcka, stačila neteř, která se ode mě nehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já měla opačný problém ... synovec, který je normálně přítulný se se mnou celou svatbu odmítal byvit ....nechtěl u mě být .... ráno, když jsem vylezla v džínách a se svým obvyklým rozcuchem byl zase kámoš .... tož nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi:no právě zkusila jsem co to s Gábi udělá a ona hned vystartovala a tancovala jak o život :-D No a na svatbě byla Gábi taky super na to že je mi věčně za prdelí tak na svatbě jsem o ní skoro nevěděla kouzelná byla když na obřadě se vždy zasmála takovým věcem jako "rozhodli jste se žít spolu" :-D nebo "ted už to nebude jen ty nebo já ale mi" :-D Já jsem vždycky říkala že podruhé už se nebudu dávat jen tak jedině když budu těhotná pak jsem těhotná byla a to jsem si zas řekla že s břichem se vdávat nebudu . Chtěla jsem být KR'ASN'A :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já se musela smát videu z obřadu ...samozřejmě sem neviděli, co přesně se za našmi zády děje ....ale tušila jsem, že roční synoveček baví celý sál ...a nepletla jsem se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabča - vždyť je to v uvozovkách ;-) , ale máš pravdu, pro pravdu se každý zlobí!!!! :-D, třeba až mi někdo ke gratulaci napíše že se mu tahle nevěsta vůbec nelíbí, nenadělám nic ]-( ]-( :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Sabi, teď jsi mě naťukla k zajímavému tématu. Já jsem takový "blb", že chci mít všechno pěkně zavčasu vyřízené, zaplacené..., ale několik mojich kamarádek, kamarádů, platí např.inkaso s několika týdenním zpožděním, třebas nesplatí včas půjčky..., já bych se musela hanbou propadnout, kdybych se v něčem takovým opozdila. Nesnáším nesolventnost.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větve, ten flink na doklady jsem tady já, pořád mám řidičák na staré jméno :-D , jak už jsem psala, neřeším to, protože neřídím. ale složenky platím včas, spíš s předstihem :-) , zase až tak špatný to se mnou není, ne?? 8-) dnešní služba byla naprosté peklo, chvílema jsem měla pocit, že nás lidi sežerou i s vlasama ]-( , jsem happy, že mám po, nalila jsem si sklenku červeného a hodila kopyta nahoru :-) . v pátek máme sraz se střední, těším se, bude to asi divočina ;-) . digi-v sobotu bude hezky, neboj, budeě mít krásné podzimní fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak stareny hejbnete kostrou a sup ke kompu a pasat neco laskave :-D jinak dobrej vecir preju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek houbičko :-D jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
no bajo vcera sem se lehce vykropila celej den sem mela hlavu jak v akvariu do toho milion schuzi ted sem sezrala hemenex a mam nebe za chvily padnu do pelechu co vic si prat :-D :-D JAk ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky padnu, jsem z práce vymačkaná jako citron, a zítra mám další denní, bude odjíždět zbytek kongresu, no hnus... zkusila jsem párky s maggi.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooooooooo a co? jak ti chutnaly? parecky moje milovany x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mňam mňam.... ale můj drahý málem blinkal, když to viděl.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
supeeeeer tak to mam radost ze uz nejsem sama chutova uchylacka :-D chlapi vedi prdlajs co je delikatesa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu.... napřed nechtěl věřit, že to fakt budu jíst... pak nevěřícně koukal... kroutil hlavou... :-D :-D :-D ... a sám sežral 2 kokosky a 3 žloutkový řezy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee zloutkovy rezy to je mnamina ja chodim do jedny francouzky pekarny kousek od Dlouhy a tam maj neco na ten zpusob sice stoji jeden kousek asi osm petek ale je to vyborny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, no já na sladký fakt nejsem, ale co mnůžu je medovník..
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že píšu jako čuňátko... ti bude tím vínkem, stoupá mi do hlavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja miluju hořkou coko x-) nejradsi Godivu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čoko občas dám, hořkou Lindt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ta je dobra takova ta tenka treba pomerancova nebo hruskovo mandlova x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?