Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja zase u nas u tech kmetu pekne starnu :-| praci s detmi bych brala vsema deseti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba někdy budeš mít!!!! no děti, spíš jsou to puboši od 13 do 20, takže někdy mazec, ale celkově je to příjemná práce, tojo co máš za školu???
Odpovědět
Profilova fotka
mam zdravku, 5 let jsem delala ve spitale na detskem, ak na JIP novorozenecke, no a pak babysitter dva roky v new yorku, biologicke hodiny tikaji uz par let, takze jsem si to nahrazovala detma cizima =-) ted uz busi na poplach a jsem u duchodcu, des bes :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty mas za skolu, musis mit i nejaky manazersky kurz na tvoji pozici??
Odpovědět
Profilova fotka
no tak však už se brzo dočkáš vlastního a pěkně od kmetů šup šup pryč já mám VŠ sociální práce a politika, kurzů tři řitě, manažerskej taky, ale praxe je praxe, dělám to už 8 let, vedoucí asi dva, ale kdybych na to neměla, tak mi žádnej kurz nepomůže a vedoucí bych nedělala jinak mám o sobě často pochyby, ale snad to není tak hrozný.... :-D odpovědnost mě štve, ale dala jsem se na to dobrovolně. Jsem ráda, že pracuju ještě i v přímé práci, jenom u komplu by mě jeblo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, 8 let, to mas praxe uz na celej zivot :-D nejdulezitejsi je, kdyz clovek dela praci, ktera ho bavi...coz u me se to ted prave rict neda, takze se tesim na materskou dovolenou :-D a pochybuje o sobe asi kazdy normalni clovek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prej dovolenou :-D :-D i když, když je pohodová máma, tak si to dokáže udělat hezký a v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
no prave o tom to je, ne??? uzit si to !!!!! budu se snazit o pohodu, to je nejdulezitejsi, kdyz je mama ve stresu, tak se to prenasi i na deti, nemyslis??
Odpovědět
Profilova fotka
Helo-klobouk dolů, jak to děláš, aby sis práci "netahala" domů? Umíš vypnout a zapomenout na problémy klientů? =-) Adisek-tvojí práci tedy taky obdivuju, starat se o starý lidi je náročný, mají svoje rozmary a nic jim není dobrý. Já se "báječně" prospala, celé tři hodiny, jsem moooooc hezká, celá opuchlá a neuvěřitelně nas..... :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no jen my ti zavidime ty italske idoly :-D :-D :-D asi v kazdem zamestnani se najdou mochy, ktere se nezavidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak tady psala koch-termín mateřská dovolená-to mohl vymyslet jen chlap :-D , je to dřina a záhul a záleží na přístupu matky. já mám vzor ve svojí kamrádce, má patnáctiměsíčního chlapečka a je neuvěřitelná pohodářka, užívá si to, že je máma a neřeší, že nestíhá uklízet nebo nedejbože vařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek-myslíš italské idioty??? :-D ty hovada v pět ráno hráli na chodbě na bubny a klarinety, no já myslela, že je sežeru i s těma nástrojema :-D , řvala jsem na ně jako tygr a bylo to prd platný.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: chudaci hlasivky :-D aspon se vystekas v praci a nestekas na manzu :-D :-D :-D musis to brat i z te lepsi stranky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, doma jsem hodná tichá a poslušná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: jasný že se to přenáší, když je máma v nepiohodě, děcko taky aaa: hlavně že se aspon trochu prospala ze začátku jsem to moc neuměla, pořád jsem o práci mluvila, řešila, byla smutná, naštvaná, ale to trvalo tak tři roky, pak jsem se to naučila stopovat a jde to já mám hodně známejch i v oboru a když se s nima sejdeme, tak už se o práci ani nebavíme, to bylo taky ze začátku a taky je důležitý mít známí i jinde, z jiných prací, dělat si nějakej relax atd... s ex to bylo těžký, jsme oba z oboru, i když z jiný organizace, takže jsme často doma měli druhou šichtu, ale taky jsme se ro naučili oddělovat jak píše adi, v každý práci je něco, no.........
Odpovědět
Profilova fotka
helo-jsi dobrá, že umíš vypnout, já se s tím občas peru, ale snažím se. hodně mi pomáhá fyzická námaha, hlavně spinning, ale poslední dobou se strašně flákám a válím se doma s knížkou na gauči :-) . já mám právě hodně kamarádů ze stejného oboru, i manžel a brácha jsou v hotelnictví, jsme ujetá rodina :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
jojo uz se tu pekne dlouho neukazala ;-(
Odpovědět
jojo se tu teď ukazuje, ale už zas pádí :-) :-( =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: heeeeeeejjjj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-kam pádíš?????? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jojo uz s nama nekamaradi =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: prdi na nas jak na placaty kamen :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co ty,aaa, mas volny vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
co děláš adisek? tady je docela hezky, vyhnala jsem manžela na brusle, se mnou mávají hormony, mám dneska dostat mrchu, tak uklízím... jsem schopná v tomhle období čistit podlahu kartáčkem na zuby :-D 8-) odpoledne bych chtěla do Ikea, mám tam vyhlédnuté misky na tiramisu a podívat se na nějaké obrázky do obýváku.
Odpovědět
Profilova fotka
my byli nakoupit, dnes nevarim, dojime kure zevcerejska, mladej je nejakej nachcipanej, takze budem doma, pocasi aprilove. vcera prisel comp pro znameho, mladej mu tam instaluje programy, tak se tento vikend nebudeme hadat o pocitac, mame kazdy svuj x-) x-) Ikeu miluji, mohla bych v ni stravit cely den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tiramisu miluji x-) x-) x-) ja budu delat odpoledne jabkovy dort s piskotama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nezní špatně :-) , písni recept. já mán ráda všechno s jablkama. tiramisu budu dělat poprvé, donesla jsem si recept od kamarádky, v úterý jsem ho u ní měla a lepší jsem fakt nejedla, normálně jsem tam za odpoledne přibrala 2 kila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: neke :-D se nedivim, ja se taky vzdycky naperu, nevm co bych snedla a pak radeji tyden nepachnu na vahu :-D :-D tak mi taky pls pisni recep na tiramisu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JABLKOVY DORT 4 vetev aaa :-D :-D :-D 750 g oloupanych a na kousky pokrajenych jablek 200g cukru stava z 1 citronu 500 ml vody vse varis do ulneho zmeknuti jablek, pak pridas 2 vanilkove pudinky rozmichane ve 250 ml vody, nechas chvili povarit a vyskladas si dortovou formu piskotama, stridas jablka, piskoty. nechas vychladnout, nejlepe pres noc v lednici. muzes zdobit slehackou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?