Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvule, si musím postěžovat, nepřipadám si jako v práci, ale jako ve zlém snu ]-( , jsem tady jak krotitel divé zvěře. lítají tu mladí italové... v pyžamech a bačkorkách... :-D normální hosté nevěří svým očím :-N já chci domůůůůůůůůů :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brý den větvičky :-) zdravím nové haluze :-) ari; já jsem taky jako orase a to jsem ještě nerodila a ani nestihla být těhotná :-D . Nemáš nějakou zázračnou piluly, po které se za den zhubne 20 kilo :-N ? teda holky, máte to pěkně naplánované s těma termínama. A kdy přijde řada na první auto a dovolenou v Bulharsku to už taky víte :-D ? aaa; co to tam k Vám chodí za exoty prosím tě? Přiznej se už konečně, že neděláš v hotelu, ale v panoptiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava...nejsem samozřejmě jako orase, ale prase...ty klávesy mi dneska dávají zabrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky no ari smůla, budeš si muset přehodit porod, páč já datum svatby ani omylem :-D jsem to tam napsala jen tak, aby se neřeklo a taky protože mě fascinuje, jak tu některé kočky ale vážně mají třeba až rok 2009, 2010, jakože fakt na vážno....já ne, já mám ten den narozky :-D aaa: nevím o čem byla řeč, ale bylo to uklidňující, žádné řešičky. Mladí italové jsou strašní, přjedou se vožrat a audělat bordel a zas jedou dom.....konkurenci maj jenom v němcích a angličanech.,....chudinko koch, ari mi dala šílenou dietu, v podstatě skoro nic nejím, a prej s emá zhubnout 5-9 kilo, zatím teda nic nepozoruju jenom to, že je mi blbě a zima a jsem slabá......no jak říkám, hladovka hadra.....ale když budeš chtít tak jí třeba oskenuju
Odpovědět
Profilova fotka
heli, to bych asi nevydržela :-N . Na mě platí umírnit žrádlo, ale hlavně začít pořádně makat...no jo, ale když já jsem líná jak veš, tak to je pak těžký :-S . A na jak dlouho je ta dieta?
Odpovědět
Profilova fotka
je na 14 dní.....jakože je prý na úpravu metabolismu, já v tom vidím hlavně smysl ten, že se naučím jíst pravidelně v 5 dávkách denně a nepřežírat se. to je moje specialita, celej den nic moc a večer kupa jídla....no a pak se to hromadí jakože nejsem dietář, taky jsem dycky šla cestou míň jíst a hejbat se, ale ted jsem si řekla proč to nezkusit....uvidím, vono stejně na jaře to jde dolů líp samo, protože se prostě člověk víc hejbe, no.....
Odpovědět
Profilova fotka
čágo bágo-hlásím se do klubu líných vší :-D . pravidelná strava při mojich směnách opúravdu nehrozí, občas večeřím ve dvě v noci... a co si dokážu vymyslet za argumenty, abych si zdůvodnila, proč nemůžu jít cvičit... :-N koch-tohle sice je hotel, bohužel kvůli obsazenosti plný italských dementů ]-( helo-pošleš mit tu dietu na mail?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, stejně to tolik potěší, když člověk zjistí, že není všivozní sám :-D . A ty italské "turisty" ti fakt nezávidím. heli, tuhle dietku asi znám. Není to ta, při které máš párkrát do týdne ráno třeba termix nebo pribiňáček, sem tam nějaký plátek masa či šunky a jeden den je dokonce jenom mlékový? Ta je myslím od Kůrkové.
Odpovědět
Profilova fotka
mlékový den??? =-) tak to bych nedala, mléko nesnáším, dávám ho jen do kafe :-N já chci spát a vedle v bytě mění okna ]-( , se z toho po....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvicky, tento vikend mam volno a pocasi je na draka, zitra jsme chteli jet ke znamym grilovat a jestli bude zase chcat, tak z toho sejde, a ja mam takovou chut na zebirka ;-( jinak ja diety nejak nezvladam, zhubnu jedine ve velikem stresu nebo na navsteve :-D a donutit se cvicit, to je kapitola sama o sobe :-D koch: pribinacka a termix miluju 8-) a vsechny ty kase taky, jako krupicovou, ryzovou, taky pudink, tapioku, mnam
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to bych asi ty remeslniky pobritvila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, pošlu, až to oskenuju.....nebo to zkusím přepsat.... koch: jo, to je ona....v podstatě si dost scvrkneš žaludek, ale já jsem zvyklá držet půsty, takže mě to moc nevadí s tím cvičením jsem taky líná veš, ale poslední dobou se snažím chodit na ten spin a baví mě to....a to flamenco, taky se dycky přemlouvám, ale jakmile se oblíknu do sukně a botiček, tak jsem úplně energie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tancem se dobre hubne, jenze ja jsem pekny drevo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: já zatím taky, musím se nejdřív pořádně naučit, jak zkoordinovat ruce a nohy, dupat a kroutit koch: ty sis tím taky asi musela projít, že......taky při tanci pořád kroutíš rukama???
Odpovědět
Profilova fotka
adi: takže jak je teď v irsku:??? tam jedu za 14 dnů
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no vcra jsem koukala na predpoved, melo prset, rano bylo mokro, ted sviti slunicko a na vikend taky zmenili redpoved, ma byt polojasno x-) jinak okolo asi 8-10 stupnu, pres noc neco nad nulou, le doporucuji jeste teplejsi obleceni, docela tu fouka ;-) a kam presne jedes?
Odpovědět
Profilova fotka
jedu přesně do corku! brrrrr, tak to se mám na co těšit, tady je 20 stupňů....ale na víkend se má ochladit
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ja nevim, jak je v corku, ale tady je 20 st. akorat v lete, a to uz se irove poti a nadavaji, jake je vedro, a kdyz jednou za leto teplota vysplha nad 20 st. tak uz pomali ani neprijdou kvuli vedru do prace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak to bych asi v irsku nechtěla zůstat......mě 2é stupnů jakože vyhovuje, ale když je teplo víc, tak se nezlobím, máme tady s kolegyní otevřený okno, koukáme ven a máme pohodu, předtím než se do klubu navalej děcka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja slunicko miluju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, včera a dneska je naprosto úžasně!!!!!! sice jsem v práci, do sedmi, ale lezu ven a hřeju se, děcka stejně jsou taky víc venku, hrajou hakis, kouřej atd....
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, co je to hakis?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hakis, to je takovej ten pletenej míček, plněnej kuličkama....nebo korálkama, a kopou do něj vlastně jenom nohama....stojej většinou v kruhu a dělajs tím různý kouzla
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, clovek se porad dozvida neco noveho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me v lete chytl patangue, u toho se clovek aspon nezpoti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nový to úplně není, ale chápu, přece jenom už jsme větve..... :-D já kdybych v tom nedělala tak asi taky moc nevím, jaké tendy mezi dnešní mládeží bujíííí petang taky dobrej dneska mi volal novinář z místních novin, že píše článek o tom, jak se dají v Blansku sehnat drogy, jakože názor odborníka :-) tak jsem řekla, že úplně stejně jako kdekoliv jinde a že kdo chce drogu sežene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty musis byt teda pekna odruda vetve, ze ti volaji i novinari :-D :-D :-D s tema drogama je to husty, ale ravda je, ze kdo chce, drogu si vzdy obstara, ja vyzkousela akorat marihuanu a z toho jsem mela pak takovy halusky, ze to fakt k zivotu nepotrebuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako já jsem vedoucí toho zařízení, takže mi občas kvůli něčemu volají.....halvně co se týká mládeže, volného času, drog atd.....jo, jakože stačí jeden telefonát nebo někomu říct a máš co potřebuješ..... já jsem toho sice zkusila víc, ale nic mi neudělalo dobře, takže jsem zůstala jenom alkoholička :-D jinak bych to ani dělat nemohla, budu klientům pomáhat a sama fetovat? to by nešlo
Odpovědět
Profilova fotka
to je docela zajimavy zamestnani, ale asi taky dosta narocny na psychiku, ne?? ja i na ten alkohol musim mit naladu a chut, uz to taky neni to, co to byvalo, hold starnu, stava se ze me prohnila vetev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na psychiku je to dost náročný, ale máme svý psychology a relax si musíme ordinovat zase díky tomu zůstávám mladá větev, docela občas mezi ty děcka zapadám :-D s alkoholem vtip, taky piju jen když mám chuť, ale mám jí docela často :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?