Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, spíš budu na MK ;-) . Nééé, ono se to s tou informovaností nesmí přehánět. A kdypak ty do toho práskneš :-) ??? Myslím, že jsi psala někdy v létě?! Dovča byla nádherná, sněhu v Rakousku je dost, a ještě nachumelilo. Ikdyž to pro mě byl letos docela záhul, asi jsem málo trénovaná x-) . Ale vše jsme zvládli bez nehody a to je hlavní. Navíc měli Rakušáci prázdniny, tak to byl pěkný mazec na sjezdovce, samá prťata :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla bych mimčo, letos, snad to klapne ;-) . Zatím jsme si na přelom července a srpna zaplatili Řecko, pokud bych otěhotněla, asi bysme nejeli, bála bych se. To je dobře, že sis dovču užila, kde přesně jste v Rakousku byli? Já tam znám jen Mayerhofen, vždycky jsme jezdili do Dolomitů, tam to miluju :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
My jezdíme do Lungau, je to cca 300km od Vídně, máme tam už svoje místečko ;-) . jj, Dolomity jsou též určitě krásné, ale je to hrozně daleko, mě stačí ta 6ti hodinová cesta do Rakouska a mám dost :-| . Tak se vám mimčo třeba zadaří právě na dovče, to bylo krásné, né ;-) ?! Moc ti to přeji!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo fajn, přivézt si takové pohodové řecké mimčo :-). Ty už budeš tou dobou chodit s bříškerm ;-) . Taky nakukuju na MK, ale jak říkáš, někdy je moc informací na škodu, člověk pak na všem hledá konmplikace...
Odpovědět
čau větvule :-D tak co prdelky, bolej, bolej? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek :-D , mě ta moje nebolí ;-) , vysekala jsem manžílka vařečkou a dostala čoko zajíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak Vás všechny zdravím po velikonocích. Doufám, že jste to přežily ve zdraví. U nás byl celkem klídek, jen můj budoucí manžílek mi nasekal (na holou) :-( . A to jsem prosím pěkně hodná ]-( :-D :-D :-D Jinak jsem celkem otrávená z toho počasí. Příští týden se vdávám a takový "humus" na místo sluníčka. Doufám, že so to aspoň trochu umoudří. aaa u vás to opravdu probíhalo obráceně - myslím pomlázku? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) v poslední době Vás nějak nestíhám, ale naštěstí se tolik nerozkecáváte jako jindy, tak se to dá dočíst ;-) jojo, kde máš fotku? Že ty hledáš konečně nějakou víc viditělnou :-D ? aaa, my plánujeme snažilkování taky na léto, tak se třeba sejdem na MK :-N . Hlavně abych do té doby stihla to focení babince v negližé :-N ....apropo, nevíte na kdy zhruba se to chystá? bibi, neboj...prý hlásili, že v dubnu se má to počasí už zlepšit, takže na svatbu budeš mít třeba i 18 stupňů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kozičky :-D , větvičky :-D bibi-od čtvrtka by mělo být hezky, asi 12 stupňů a snad i sluníčko :-) , budeš mít krásné jarní fotečky ;-) koch-to by bylo super, kdyby jsmese šešly na koňovi, to by tam teprve zažily mazec :-D :-D jojo je asi v utajení ;-) pokouší se o mne chřipajzna, tak se dneska obložím časopisama, vitamínama a čajem a budu se válet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- bysme jim tam provětraly diskuzi :-D ....samej sex, žrádýlko a taky něco málo o děckách ;-) bych taky docela brala nějaký menší nezákeřný bacil, protože na mě jde nějaká jarní únava a v práci mě to pěkně ... Pošly mi virus po drátě jo?
Odpovědět
Profilova fotka
koch-virus odeslán :-D , užij si ho... je mi čím dál tím hůř, asi zítra pomažu k doktorce.. mám mít zítra a pozítří noční, ale prdím na to.. neměla jsem neschopenku 12 let :-N . máš pravdu,my dvě bysme toho koně zbořily :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji...bacil přijat...uvidíme, jak zakoření ;-) taky už jsem se od jisté doby poučila, že chodit poctivě do práce s teplotama a nachcípáním nemá smysl, protože to stejně nikdo neocení a člověk se ani pořádně nesoustředí na práci, když je mu blbě. Kolikrát jsem takhle zůstávala v práci, sotva jsem mluvila, bylo mi mizerně, ale nějaké kňourání jsem si odpustila a pracovala v rámci možností. A pak přijde kolega jeden den s "rýmičkou", ale trpitelským výrazem odpovídajícím minimálně zlomeným žebrům, umírá tady v každé kanceláři a druhý den pro jistotu nepřijde vůbec :-p . Takže prď na ně a hurá k doktorovi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
čaues větvičky :-) ano, jojo je v utajení, páč mě tu někdo vychmát a pak se dozvídám různý věci. ne že bych tu psala něco tajného, ale foto jsem dala pryč... koch, s focením se obracej na sabču, ale tu jsem tu neviděla, ani nepamatuju... jak se vrhla na podnikání, nás větve má na háku :-p :-D :-D a s bacilama jděte ode mě, nechci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-máš recht... kolik služeb já jsem odmakala s teplotou... a přesně jak píšeš, nikdo to neocení... u nás je jen blbý to, že prostě ty služby musí za mne někdo oddělat, ale když se tímhle nazatěžují ostatní, proč bych měla já, že? :-p sabča asi fotí bez nás... :-) :-D jojo-to je síla, že tě někdo výchmátl, mě se to zatím nestalo... já dala fotku pryč před rokem, když jsem řešila manželskou krizovku a říkala jsem si, kdyby náhodou.... ;-)
Odpovědět
když tenhle obrázek byl u nás notoricky známý - takhle ověnčená dvojčaty na pásku chodila jenom jejich maminka nebo občas já. a někdo začal roznášet, že chci uhnat svýho chlapa do chomoutu, když chodím na brms. fakt trapárna. ani helu nevidno, novako taktéž, loony jsem taky neviděla ani nepamatuju, a adisek - aaaaaaaaaaaaaaddddddddiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssssssssss :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt úlet.... uhnat ho tím, že chodíš na beremese.... :-D :-D :-D no nazdar... někdo má slepičí mozeček, ne? ;-) holky, mě je kurňa blbě ]-( :-|
Odpovědět
peťulíno, blbě jako blbě nebo blbě jako blbě? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
akorat jsem dorazila z prace, ale budu tu zitra a pozitri, navsteva odletela vcera domu, takze ted bude pohodickaaaaaaaaaaaa x-) a bude se sankovat az se bude irsko zelenat :-D
Odpovědět
čus adis, to zas přiletí dajaká emma, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ran vetvulinky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočenky :-) tak co aaa, nechala si vydělat naše zdravotnictví ;-) ? ahoj adííííííííí, co sánkováááánííííííííí :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ahoooooj, tak jak, pomnozily se ti bacily?? :-D :-D :-D neco vlezlo i na mladeho, v noci mel zimnici (ne ze me ani z moji :-D ) a bylo mu divne od zaludku, dostal dva paraleny a rano frcel do prace, tak jsem taky zvedava, co se z toho vyklube :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bacily se nerozmnožily...asi mi aaa poslala nějaký málo účinný, nebo máme silný antivirák v pc :-D čoveče to si ho tak umordovala, že si musel vzít 2 paraleny :-N ? To musela být teda jízda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ona ti aaa asi poslala jen slaby odvar nebo jsi vysoce odolny jedinec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dojidam zbytek mazance z velikonoc :-p letos jsem dostala nasupano v posteli, jeste ze jsem mela pyzamo, by se strejc asi divil, kdyby odkryl perinu a tam na nej vykoukla ta moje.....prdelka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty chlapy jsou ale saďouři...ještě v postýlce a rozespalou mlátit. Ten můj počkal alespoň dokud nedojdu do koupelny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jeste ze je to jen jednou za rok, mlademu sem rekla, ze uz by to mohlo stacit, tak nastesti poslechl =-) me velikonoce moc neberou. prijde mi, ze akorat maji chlapi prilezitost se pekne zadarmo ozrat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adi moje řeč...velikonoce nesnáším. Nejsem věřící, takže pro mě nemají ani tu správnou symboliku...maximálně tak, že už začíná jaro a všechno pomalu vykvétá, ale to není zásluha velikonoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek větévky :-D , hlásím, že je mi lépe, jen mám parádní kašel, což nesnáším ]-( . do práce půjdu, když bude hůř, pomažu k mudr v pátek. sáňkování u nás teda včera nehrozilo, jednak jsem vypadala "báječně" a nejspíš bych po tom skončila na ARU :-D . ale manžílek byl zlatej, uklidil celou kuchyň, nechala jsem tam parádní bordel a vyluxoval :-) , má u mne malé bezvýznamné plus :-D adisek-jednou mě o velikonocích načapali kamarádi ještě v posteli, měla jsem noční košilku, bohužel v té chvilce vysoukanou až ke krku :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?