Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky kozičky :-D , uklízet jsem to nemusela, odnesla to uklízečka... madam přijela odpoledne z nemocnice taxíkem, musel jí cestou dvakrát zastavit, aby se vyblila a tváří se, jako nic :-N má z ostudy nejen kabát, ale i kalhotky :-D dneska šli někam do centra, zatím se nevrátili... takže čekáme s napětím, koho budeme zachraňovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty se tam teda nenudíš :-D
Odpovědět
teda větvulky, člověk na vás chvilku nemá čas a teda to spí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to poslední dobou spí furt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se teda z nepopulární 69 vetřela mezi Vás mladší. :-N Sice se teď dostávám na internet velmi málo, ale ráda si s vámi vyměním pár slov. Jelikož se za chvíli vdávám už po druhé - měla bych být už zkušená :-) , mám žáludek jako na vodě a to při každém pomyšlení, že se termín nezadržitelně blíží. I když už vím o čem život je, a teda hlavně chlapi ;-) , tak se jen modlím, abych toho nemusela litovat. Máte někdo podobné zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bibi, my tě nevyhodíme, že jo větvičky no, s tou moudrostí.....snad jí máš, já si to o sobě taky někdy myslím, ale pak zas udělám stejnou botu jako někdy předtím, a říkám si, že jsem trdlo největší :-D ale to je asi u všech stejné taky se někdy - asi - budu vdávat podruhé, ale nevím, zda k tomu vůbec dojde, asi se člověk nesmí moc bát a jít do toho, protože stát se může cokoliv..... jak říkal můj dobrej kamarád....pokud se člověk bude moc bát, může taky skončit sám....protože zapomene mít rád a milovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Heli, mám na to stejný názor jako tvůj dobrej kamarád. Ale přiznám se, že se na svatbu celkem těším. :-) Jsem deset let rozvedená, děti mám už dospělé a nabízí se mi nový život. Asi bych byla hloupá, kdybych do toho nešla. Taky se pokoušíme o mimi. Zatím se nám to moc nedaří. Uvidíme. =-) No nic, musím zase něco pracovat. Tak zatím ahojky. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
týjo, mimi, to je dobrý!!! tak to teda gratuluju k rozhodnutí! svatbu už máte za chvíli, tak už jen poslední přípravy... kde to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu budeme mít v Ostravě-Vítkovicích na radnici a oslavu se svatební nocí pak U Ferdy v Krásném Poli. A s tím mimi zatím nejásám, protože se snažíme už od prosince a zatím nic ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak od prosince není zas tak dlouho, neboj..... a co nervíky, už máš???
Odpovědět
Kde je Dr. House? Jsem se chtěla dívat a nic? :-S :-( Bibisko, který měsíc jsi v 69? Jak jsem psala v "69 a tak nějak", tak jsem taky 69 - listopad. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dříve jsem se nedostala na net. loony, jsem říjnová, tak to jsme kousek od sebe. Koukala jsem, že jsi se taky loni vdala - podruhé? heli - nervíky už mám, ale snažím se si to nepřipouštět - jen trošku Chvíli musím popracovat a ještě se ozvu. Tak zatím holky papa.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Bibi. A jsi váha nebo štír jako já? :-D Ne, já jsem se vdávala poprvé - manžel podruhé. Já byla taková Bridget Jonesová. Už jsem si plánovala, jak skončím ohlodaná ne vlky, ale vlastníma kočkama, v reportáži na Nově a on se přeci jen našel někdo, kdo mě adoptoval i s těma kočkama. :-D Ale zase jsme spolu před svatbou ani pořádně nebydleli, tak to sžívání zažívám až teď a občas si říkám, že svatba v tomhle věku byl bláznivý nápad. No ale aspoň nezůstanu do smrti svobodná. ;-) V tomhle máš výhodu, že víš do čeho jdeš.
Odpovědět
Profilova fotka
loony, máš pravdu, že začátek soužití a obvzlášť v našem věku je opravdu složitý. Ani zkušenosti ti moc nepomůžou, když jsi zvyklá na nějaký standart a hlavně pohodlí. ]-( Ale fakt je, že všichni chlapi jsou stejní - asi opravdu z jiné planety :-D Takže nějaké výhody čerpám z minula. A jsem váha. I když některé horoskopy mě řadí do štíra, protože jsem ten poslední den váh. =-) A loony - co mimi, plánujete?
Odpovědět
Tak to jsme měsíc od sebe. Já jsem zase poslední až předposlední den štíra. Malé neplánujem. Manžel už dvě děti má a další nechtěl, což mi vyhovuje, protože jsem stejně na děti nikdy moc nebyla (z různých důvodů), spíš na zvířata :-) a když se do mých cca 32 nikdo použitelnej neobjevil, tak jsem dítě vyškrtla z plánu úplně. No sice kolem svatby jsme měli asi dva měsíce, kdy jsme vyměkli a přemýšleli, jestli do toho ještě jít (hlavně protože manžel má dva kluky a vždycky chtěl holčičku), ale pohodlnost zvítězila. Nechci být 40letá prvorodička (druhé nebo třetí dítě je něco jiného) a navíc zvykat si v mém věku na manžela a pak ještě hned na dítě... ;-) Ale vám to přeju, ať se zadaří. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D loony dík
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, kde zmizely všechny kozy???? už jsme se dlouho neviděly, teda.....
Odpovědět
hele, nová větev :-) ahoj bibiska :-) heluš, já jsem se před chvílí koukla, ty moje jsou na svém místě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdááááááár kozýýýýýýýýýýýýýýýý :-D :-D :-D vítám novou větev-čau bibi :-) , mezi náma se neztratíš ;-) já mám poslední dobou pekelný dny, pořád trčím v práci, večer padám do postele jako správná stará větev, doma se spíš jen potkáváme, radovánky žádný, v lednici už není ani oběšená myš... počasí hnusný... v krku mě bolí... tak jsem vás zavalila svým optimismem a můžu zas jít :-D :-D jojo-strašně mě to mrzí, ale nebudu moct přijet :-( , pták mi služby prostě nevymění, navíc se rozchází s manželkou a ten víkend má na hlídání dceru.. ]-( :-| :-( slibuju, že přifrčím jindy :-) a vyprášíme sousedovi kožich a před obecním úřadem si zapíváme duet :-)
Odpovědět
aaa, bodejť by se pták nerozváděl, prase jedno :-| peťulíno, ale já tě tady chci, co kdybychom přehodily termín, co, větvule?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty jsi zlatíčko... :-) , fakt to kvůli mě neměňte a pořádně si užijte i za mne. já mám služby rozepsaný vždycky na měsíc dopředu, pokud je potřeba něco měnit,většinou si vyjdeme vstříc, ale s ním prostě není řeč :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a víš, proč se rozvádí? údajně spolu už několik let nespali... =-)
Odpovědět
peťko, co si budeme povídat, je to pták. a proč spolu asi několik let nespali... bych si o něj ani kolo neopřela, a to jsem ho nezažila v reálu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně :-|
Odpovědět
dají se ty vaše služby dopředu spočítat? nebo vám pokaždé vymyslí něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
co ho znám, tak pořád nahání ženský, zkraje to dělal diskrétně, poslední dobou se tím už ani netají, sundal snubák, že prý už není pyšnej na to, že je ženatej... no nic, jeho věc. tady normálně sprostě chumelí a já už mám zasazený v truhlících muškáty :-N , jsou teda v chodbě, ale už to vypadalo na jaro a teď tohle.. co plánujete na velikonoce? já makám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
služby se píšou tak, že si do 15. musíme napsat požadavky, kdy chceme další měsíc volno. většinou dělám ob víkend, ale není to pravidlo, záleží jestli si někdo nebere dovču nebo nemarodí
Odpovědět
muškáty jsem letos zrušila, každý rok jsem do toho vrazila spoustu peněz a v létě jsem nějak "nestíhala" :-) zalívat a uschly :-D letos zaseju petržel a budu mít zelený balkón :-D velikonoce - páč můj chlap bude makat, já budu se synátorem obcházet rodinu a sledovat, jak tříská ženský :-) nebo to přenechám dědovi, jestli taky nebude v práci :-D a chytla se nějaká ženská na ptáka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj vetvulinky, zdravim opet z irska. uz jsem opet v pracovnim procesu :-( a ve ctvrtek nam prijede navsteva na cely vikend, takze se tu opet moc neukazu :-|
Odpovědět
ááááádííííís - ahojky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?