Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj loony :-) mě taky manža navrhoval, že se mnou bude jezdit. Ale já jsem chtěla alespoň tu první jízdu absolvovat v autoškole. Přeci jen, když si člověk sedá po letech do auta, tak je neocenitelná přednost, že má spolujezdec další pedály navíc a hlavně to L na střeše x-) . Alespoň ostatní řidiči počítají s tím, že neřídí zrovna nějaký ostřílený jezdec, ale kdybych jela rovnou v našem, tak alibi nemám :-N a s tím Klausem. Možná na tom něco bude :-D . Třeba chce taky všem okolo naznačit, že by pro něj měli už dopředu hledat další odpovídající funkci až mu skončí mandát, protože se do důchodu rozhodně nechystá, když je to takový samec ;-) . Teda kdyby na mě začal v intimní chvilce mluvit tím svým mečákem, tak by bylo rázem po erotice :-D
Odpovědět
No právě ty pedály vedle jsou ideální. Ale manžel mi přesvědčuje, že jsou to vyhozené peníze. :-| Že je Klaus homosexuál si myslím už dlouho. A že je takový zamindrákovaný a proto se potřebuje povyšovat kvůli své potlačované homosexualitě. A jinak pochybuju, že v noci s letuškou něco bylo. Možná je to jeho obdivovatelka a on jí celou noc vysvětloval své teorie ekonomické reformy 90. let a nesmyslnost globálního oteplování. Dovedeš si vůbec představit Klause v posteli? Já myslím, že ani s Lívií už nic není. :-D On jí určitě vysvětlil, že když už mají děti, že je sex nehospodárná činnost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
podle mě to za ty 200 stojí ;-) . Stejně jsem mu dala víc, jako odškodné za psychickou újmu :-D . Nevím jak tvůj manžel, ale když jsem si zkoušela úplně poprvé jezdit naším autem s tím mým, tak po tom co mi autíčko několikrát chcíplo a já viděla ten jeho "nadšený" výraz, tak jsem věděla, že si tu hodinu radši zaplatím u lektora Ten je vycvičený na horší nemehla a nebude mít pocit, že mu jeho plechového miláčka huntuju :-) . Jezdila jsem se starým Křivanem a nemůžu si ho vynachválit. Je to úžasnej kliďas, takže ze mě rázem ta nervozita spadla. A hlavně dokáže všechno perfektně a trpělivě vysvětlit :-) v posteli si ho představit nedokážu. Jj, vysvětlil Klívii, že veškerou svou energii musí nasměrovat na trhání rekordů v publikování "svých" myšlenek a na opečovávání a dokonalé sladění svého zevnějšku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi nerozčiluj se a nečti rytmus života, je to bulvár právě na rozčílení pokud se máme mít dobře, je potřeba taky něco dát a ne jen brát
Odpovědět
Profilova fotka
heli: právě že já s nima souhlasila, napsali to tam moc dobře! no jo, jenže já mám pocit, že už dáváme dost a rodiny, které mají nízký rozpočet už to prostě neutáhnou.... nejvíc mě na tom štve, že oproti těmto lidem mají politici mnohonásobné platy a nemusí platit za spoustu věcí, co je to za spravedlnost?
Odpovědět
Koch, tak 200 to jde, jsem si myslela, že je to dražší. Já žádné lektory z autoškoly neznám, tak bych se právě bála, že narazím na nějakého nerváka a seknu mu s tím na křižovatce. Manžel je naštěstí kliďas, navíc teď už mám i svoje auto s automatem (zatím mi ho zajíždí manžel ;-) ). Takže chcípat by to nemělo a huntovat budu jen to svoje. Takže kondičky jsou už asi pasé. Ještě loni jsem o nich uvažovala, ale teď s tím automatem je to asi zbytečné. Ahoj Helo a Sabčo ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky :-) je fakt, že poplatky se zvyšují geometrickou řadou, ale asi to tak být musí. Bohužel jsme tu měli dlouho spoustu věcí zadarmo a přišlo nám to jako normální, ale ono se na dluh dlouho žít nedá. Druhá věc je, že pokud už chtějí od lidí stále větší peníze, tak by si měli nejdřív hlavně posvítit na ty chytráky a společnosti, kde mizí peníze jak v černý díře a kteří ochcávají náš daňový systém ve velkém ]-( . A poslancům bych dala větší plat, ale zároveň jim típla veškeré příplatky a příspěvky, které jim jejich příjem hned vyšroubují úplně někam jinam, než se oficiálně uvádí ]-( . Výše platu by byla jasně daná, transparentní a milí zákonodárci by měli povinnost hradit si ze svého příjmu všechno sami. Jo a ještě bych jim okrouhala imunitu...slušný člověk žádnou imunitu nepotřebuje :-p ;-) ještě s těma poplatkama...teď mě akorát dožralo, když jsem slyšela, že v rámci reformy zdravotnictví uvažují i o zpoplatnění umělých oplodnění ]-( . Už takhle je to drahé jako ... a oni chtějí neplodné páry ještě připravit o to málo, co přispívala pojišťovna ]-( loony, tak jestli máš automat, tak to můžeš být celkem v klidu :-) . Ale kdybys přeci jen chtěla, tak ti pak můžu písnout do IP kontakt na toho Křivana
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Loony sabi, je to nespravedlivý, to mě taky sere, že oni maj spoustu věcí zadara atd. Ale třeba poplatky za doktory mi nevadí... víš co mě vadí...ne že rodiny mají málo a že důchodci nemaj peníze pro vnoučata ale to, že je u nás tak dementně nastavenej systém, že ten kdo nemaká atd se má kolikrát líp než makající a že se dá všechno zneužít.....a že se plýtvá ve všem, i ve zdravotnictví, a všude a že nejsou žádný kontroly a pořádný tresty a a a pokud to tak bude pořád, budeme se rozčilovat pořád
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj loony, no, automat by mě moc nebavil... já na řízení miluju právě to řazení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kámoška má v autíčku taky automat a říkala, že jí to trvalo pěkně dlouho, než přestala strkat tu pařátu na páku :-D . Já bych z toho byla taky zblblá, hlavně když bych měla přebýhat s klasickýho vozítka do automatu
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jednou automat jako firmení auto, jezdila jsem s ním víc nez půl roku a pak když jsem sedla do normálního, tak mi to několikrát chcíplo :-D
Odpovědět
Já právě strašně dlouho nejezdila. No v podstatě od zkoušek na řidičák nikdy. Jen čas od času si někdo vzpomněl a pustil mě na rovné prázdné silnici. Takže požitek z jízdy jsem stejně nikdy nezažila. Moje největší trauma je, že mi to chcípne někde na kruháči nebo do kopce, všichni začnou troubit a já budu tak nervózní, že už se nerozjedu. Na to je automat dobrý, i když asi taky budu mít problém si zvyknout. A až mě začne řízení bavit, tak si pořídím něco nového. Tohle je stejně strašně staré a asi moc dlouho nevydrží. :-| A s poplatky mi ani nemluvte. Já si o víkendu zhruba spočítala daně a myslela, že padnu. A včera jsem si chtěla na finančáku (v Ústí) ještě vyzvednout jeden formulář, no byla jsem tam po třetí a měla smůlu. A pak jsem se pokoušela dojít někam jinam, a ti blbci z magistrátu nechali rozkopat celé náměstí tak, že se obchází půl kilometru kolem dokola. Tak jsem si řekla, že jsou to poslední daně, které tam platím. A oficiálně se přihlašuju do Děčína. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
loony: nervozitu musíš překonta, věř si - proč by ti to mělo chcípnout, když budeš zpomalovat, sešlápneš plyn a hotovo...nemá proč to chcípat...a jestli jo a budou troubit - jejich blbost..jim se to určitě někdy stalo taky :-)
Odpovědět
No to mi právě vysvětli, jak překonat nervozitu. :-| Navíc když každej jezdí bezohledně jak blázen a chce být všude první. :-p Fujtajxl já mám tolik práce, že nevím kde začít. Tak jsem dneska ještě pořádně nezačala. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já si ostatních prostě nevšímám, jsou mí ukradení jak jedou a ode mě chtějí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-já jsem inspirovala tebe s lepenicí (dělám ji z br. kaše, kterou smíchám s podušeným zelím) a ty jsi inspirovala mě s těma kondičkama... řidičák mi taky leží už 15 let v šuplíku, manžel mě občas hecuje, jenže nemá nervy na to sednou se mnou do naší káry :-D , takže kondičky by pro mě byly ideální, jen se odhodlat.... provoz v Praze je děsnej :-S , tak se bojím. moc bych chtěla svoje malé autíčko, ale napřed se musím rozjezdit. loony-co máš za auto s automatem? po tom já hrozně prahnu, ale mužský mi to rozmlouvají... že prý bude zbytečně dražší, vyšší náklady na opravy atd... myslím, že pro ženskou je to ideální, nevím, co mají pořád s tou řadící pákou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: já mám taky ráda řadící páku:-D a je pravda, že provoz automatu je dražší ve všem... já bych nepřežila, kdybych nemohla pravidelně jezdit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-když já mám pocit, že se na to řazení musím hrozně soustředit a nevěnuju se pak tomu, co se děje kolem. i když autoškolu jsem dělala na klasický škodovce a řadila jsem normálně... a teď se tím prostě stresuju :-N
Odpovědět
aaa, tohle je Suzuki Swift z bazaru, stará asi 17 let, stálo to pár tisíc. Asi to má trochu vyšší spotřebu, ale zase když někdo nesprávně řadí (jako nejspíš já), tak má taky vyšší spotřebu. No a kdyby se ten automat porouchal, tak to asi rovnou odvezem do šrotu nebo prodáme na náhradní díly. A jinak ho měla přede mnou nějaká ženská, je celkem zachovalé, tak snad ještě chvíli vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
není se čím stresovat... řadit začneš po čase automaticky...jen si zvyknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si budu muset těch kondiček zaplatit alespoň deset :-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony-dík za info, taky bych rozhodně nekupovala nové, líbila by se mi micra nebo corsa... prostě něco malého.. zkusím ty kondičky a uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak to jsem ráda, že jsem tě taky inspirovala :-) . Neboj, to zvládneš. Když řekneš, že si 15 let neseděla za volantem, tak tě určitě hned nepotáhne do centra Prahy ve špičce ;-) . Mě se taky nejdřív zeptal, jestli chci hned za volant a jak dlouho jsem neřídila. Poprosila jsem ho, jestli by to nešlo na nějakém klidnějším místě (zaparkoval mezi auty na celkem rušné silnici ve 3 odpoledne :-N ) a on na to...no jo, tady jezdí auta co :-D . Taky jsem měla pocit, že budu potřebovat minimálně 10 jízd, ale tím že mě nejdřív vytáhl ven z města na hlavní tah na Ústí, tak jsem se alespoň trochu rozjezdila a stihla všechno vstřebat. Do centra jsme se vrátili až ke konci a to už nebylo tak tragický. Jasně, ukázkově plynulé řazení a manévrování všeho druhu asi budu muset pilovat ještě hodně dlouho, ale nechcíplo mi to a dokonce jsem ani nedělala skipiho :-D a řazení se taky naučíš...prostě, když už to řve tak, že neslyšíš rádio, tak přeřadit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-dobrej tip s tím rádiem :-D :-D :-D omrknu na netu nejbližší autoškolu, seberu odvahu a až nebude hrozit sníh, jdu na to :-) , budu vás včas varovat, abyste se vyhnuly Praze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je zase šichta, angličanka se ožrala a poblila a chce volat záchranku.... se taky pobliju.... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu krávu ožralou fakt odvezla sanitka, leží v Motole na kapačkách... ležela na záchodě poblitá a posraná v bezvědomí ]-( . doufám, že si užije pořádnou kocovinu a zaplatí si výjezd záchranky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda aaa, ty ostrovani snad neuměj rozumně chlastat....čuňasové doufám, žes to nemusela uklízet?....to bych asi taky dlouho nevydržela s večeří v žaludku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to je masakr!! Já bych to hodila hned vedle ní...jak něco takovýho bylo v baru, musel se o to postarat filda, já na to nemám žaludek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem zvědavá co budeme dělat nad našima podělanýma a poblinkanýma ratolestma :-N . To mi asi neprojde, abych furt volala manžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, už jsem vítězoslavně párkrát holky přebalila :-D holky, tady je 10 min hezky, pak 10 min trma vrma...to je masakr!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?