Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, květinářství a k tomu prodávat blbinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a víš, že prezident má milenku????
Odpovědět
Profilova fotka
okamžitě sem s odkazem na stránku, kde sabča popisuje svůj první sexuální zážitek, já to nečetla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nekecej? to je debil!!! aaa: nebuď zvědvaá!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je!!! píšou o tom všechny servery a noviny....prej nějakou 25 letou blondatou letušku
Odpovědět
Profilova fotka
aaa jsi v práci???
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-nebuď zagorka.... prozraď, kde to najdu... jsem zvědaváááááááááá :-D :-D jakou zase má letušku? tu stejnou, co předtím? ta bydlela u nás v ulici, jezdil sem za ní... a jednou byli spolu u nás v hotelu na kávě a becherovce...
Odpovědět
Profilova fotka
zase blond letuška? měl by rezignovat...to je nějakej příklad mladým???!!!
Odpovědět
Profilova fotka
helo-jsem doma... chci si pustit nějaký film, manžel se přejedl mé báječné kuchyně a usnul ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tady dlouho neviděla diginu, doufám, že je ok
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tyjo, ty jsi slavná!!!!!!! ty jsi z prahy? no je to jiná, nějaká petra no hlavně prej v projevu prezident řekl: „Pokud nechcete dbát tisíciletých tradic naší civilizace, jejích křesťanských hodnot, důrazy na klasickou rodinu a úctu ke každému lidskému životu, nevolte mne, neboť já ty hodnoty ctím,“ prohlásil tehdy ve Španělském sále.
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na starskyho a hutche... ty herce tam miluju... i huggyho - snoopa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: taky jsem na ní myslela, že založila téma a dlouho se neobjevila jinak tady je třeba jeden odkaz: http://www.novinky.cz/clanek/135132-v...
Odpovědět
Profilova fotka
ona chodí na témata se Steakem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si to přečetla, je to blbec... nejvíc mě dostávají komentáře ostatních politiků, kteří mu to schvalují, jen se v to prý musí naučit chodit.. no, kde to jsme????? Livie ho vyrazí i s futrama! Tchýně je kadeřnice a češe ji, takže vím, že ho vyrazila i minule, ale přilezl zpátky s prosíkem :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
neviděla jsem ji ani na koníkovi :-S , snad se ukáže. tak sabčo.... já čekám na ten odkaz, nemaskuj se za starskyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nechápu, proč ti chlapi, kteří jsou všem lidem na očích musí dělat takový věci, měli by se tomu vyvarovat dvojnásob!
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to tam taky psali, že musel bydlet u maminky nějakou dobu taky mě sere, že to všichni tolerujou nojo, jenomže taková je naše kultura...pak se nedivme, jaká je rozvodovost a nevěrnost určitě by z toho měl mít problémy, alespoň jako clinton
Odpovědět
Profilova fotka
helo-ano, jsem z Prahy, narodila jsem se tady a Prahu miluju :-) . a slavná? no to ne, ale prostě v práci vídám dost často takové lidi, politiky, zpěváky, ale taky třeba příbramskou mafii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechápu, že si po tom minulým průseru nedá bacha a zase uvažuje pokopcem a ne hlavou ]-( , pěkně nám jde příkladem, pan prezident ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, potřebujou si holt dokázat že jsou ještě co k čemu a nedivmě se, když takovýmu vypelichanýmu kocurovi začne mladá bloncka lichotit, kdo by odolal??? aaa: tak to jo, !!! moje ségra žije v praze taky a taky pořád někoho potkává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě že prezident a politici by měli jít příkladem! že věrnost a rodina je nejdůležitější
Odpovědět
Profilova fotka
docela by mě zajímalo, jakej může být v posteli, jestli odloží ten svůj povýšený a mentorský tón.. :-p jako chlap se mi teda nelíbí... měl by se umět ovládat.. nechápu, co chlapům připadá na letuškách tak sexy??
Odpovědět
Profilova fotka
říkám, jim přjde sexy že jim někdo lichotí a je jedno že je to letuška, jenom k ní má blíž, to víš v letedle je občas nuda to víš že jo, sabi, že by měli jít příkladem
Odpovědět
Profilova fotka
kočky, taky to dneska zabalím, vstávala jsem před pátou zítra jsem online, tak papa a sabi, domluvíme se
Odpovědět
Profilova fotka
tak pápá a dobrou noc. já mám zítra noční, tak tady budu určitě, ale později, spíš až po půlnoci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt mě to s*re! já bych je vůbec všechny vykopla, četla jsem dnes článek v Rytmu života a absolutně se s nima ztotožňuju!!! za rok a půl co je od voleb to tu jde do pořádných s*aček....samé poplatky, zvyšování daní a vůbec všeho...docílí se leda toho, že zas budou dvě vrstvy - chudina a boháči... kde to sakra jsme?! Mladí odtud raději zmizí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem se sakra rozhořčila!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozenky :-) tak jsem jízdu přežila ve zdraví...prý už si další kondiční brát nemusím, jen mám zvolnit a neřadit tak zběsile :-D . Dokonce jsem se ještě večer po nákupu odhodlala a odřídila cestu dom už v té naší velké karkulce....až na jedno chcípnutí na křižovatce dobrý :-) . Hlavně se do toho musím dostat a zvyknout si na naše vozítko. jojo; ten kurz je teda fakt na prd. Hele, mohli by průběžně posílat hodnocení studijních výsledků těch pipinek jejich drahým mužíčkům, aby taky věděli, co mají doma :-D aaa; s tou lepenicí si mu udělala chutě hned po ránu. To je z těch šťouchaných brambor ne? ňamy, ňamy :-) sabi; květinářství je krásný plán. Budu držet pěstičky, aby se ti to podařilo zrealizovat :-) jinak milostné avantýry Venouše mě taky pěkně s... ]-( . Hlavně, že ve volbách se ještě nechal milostivě podporovat od své věrné manželky...počkal si až mu ten hrad zase přiklepnou a hurá za milenkou ]-( opravdu vysoce morální člověk je ten "náš" pan prezident, jen co je pravda :-S a v posteli? Tam mu asi musí říkat pane Klausi a chválit, chválit, chválit :-D . Třeba jí cituje pasáže ze svých knih, nebo vykládá o prospěšnosti globálního oteplování :-p :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já zase jen na chvilku, včera mi přišly čtyři nové zakázky, tak nestíhám. Koch, tak to jsem ráda, žes to nebyla ty na tom mostě. Kondičky bych taky potřebovala, ale slibuje mi je manžel, s řízením jsem na tom tragicky. Řidičák skoro dvacet let v šuplíku a hlavně mám strach. S lepenicí jsem se inspirovala, asi si jí uděláme v pátek. Mňam. ;-) A Klaus a milenky - já si o tom tedy myslím svoje. 8-) Asi zase někdo začal oprávněně pochybovat o jeho sexuální orientaci, proto to dělá tak okatě. :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?