Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
vlastně ne, žádný lidský teplo, musí počkat, až se vrátí z vlašimi, páč by se jí třeba od chlapa nechtělo odjet :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, bojím se, že by se na nás pak vyprdla - velebnosti...
Odpovědět
tak si jí koukej vzít pod dohled a chlapy od ní odháněj - těch pár dní to vydržíš, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozy, neflákám se jako někdo, ale pořád pracuju, dneska jsem byla v praze a ted jsem se vrátila mám novýho notebooka, ale teprve se s ním seznamuju, má tam windows vista, dost shit systém....takže koukám a orientuju se jinak nevím teda, si ze mě děláte prdel, asi do vlašimi nepojedu :-p a jak se jinak máte????
Odpovědět
heluše, opovaž se nepřijet :-p jinak moje kozy děkujou za pozdravení :-D
Odpovědět
tys byla v praze a nestavila ses? vlašim je púouhých 60 kiláků od matičky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
helenko moje milovaná, už jsem se o tebe bála :-)
Odpovědět
heluško, máme se fantasticky a báječně, jenom se nám po tobě zastesklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda takhle se na mě domlouvat, chlapa mi nejdřív naháněj koštětem a pak ho zase odháněj a co novýho??? u mě ani nic, víkend jsem strávila doma u litoměřic a pohodička, no a ted zas kolotoč, pořád dokola....jsem ráda, že ležím v postýlce
Odpovědět
Profilova fotka
heli, já se jen bála, aby mi tě neodloudil :-D
Odpovědět
my to myslíme v dobrým, kdoví, koho bys teď klofla :-) ale potom, potom to bude pan téměř dokonalý (napsala bych naprosto dokonalý, ale to by ses nedočkala - takový není) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takový není, protože ho mám já :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak zase - heluš, u litoměřic, a ani ses nezastavila? určo jsi jela okolo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, díky, ale neboj, jsem tvoji sms jenom neslyšela jak jsem byla doma o víkend, tak nám doma nešel net, jinak se připojím včera mazec v práci, nestíhačka a dneska praha a jojo, nestavila bych se ani za nic :-D přece si nezkazím překvapení minulý týden jsem to taky flákala.....tři dny v řiti sabi, tak nakonec e-shop jo???? a co bar???
Odpovědět
nemáš, páč by sis nestěžovala na nedostatek sexu :-D :-D
Odpovědět
helo, to se jako těšíš na mě, jo :-D aby ses pak neotočila na obrtlíku a neprchala zpátky ku brnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bar furt je :-( jo, e-shop, kdybys měla nějaký nápad, dej vědět ;-)
Odpovědět
sabčo, ten chlap furt nic?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, jezdím jak divá ale mám konečně zažádáno o novou občanku se všema změnama sabi, neboj, mě nikdo neodloudí...já už to mám vymyšlený pojedu buď do ameriky nebo indonésie
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: na tebe ne, na tatarák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na tatarák :-D :-D :-D no musím držet basu s holkama a nepředbíhat sabi: háčkovaný spodní prádýlko, trička, to si vlastně vymyslela taky, já ráda parfémy a myslím, že přírodní kosmetika hodně frčí
Odpovědět
sabčo, nebuď drzá nebo prozradím stránku, na které píšeš, jak jsi přišla o panenství :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to není nic tajného........to si taky pamatuju :-D sabi co bar? furt nic??? a co víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ty vyděračko!!! :-D heli: ty mi zdrhneš do zahraničí? : :-(
Odpovědět
helo, pamatuješ si tu stránku nebo tu ztrátu panenství? :-D sabčo, když se kácí les, lítají třísky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je lepší? utéct do litoměřic nebo do zahraničí??? neboj, jsem srab a nakonec vyměknu je ale pravda, že minulý týden jsem se na 80% rozhodla, že skončím s prací :-( ůůůůůůůffffffff no nevím nevím, jak to bude
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ztrátu panenství, stránku nene :-D sabi, kdy zajdem na to pivo? ještě se sabi? nedomlouvaly jste se nějak???
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nedomlouvaly jsme se...zašla bych, co pátek? nikam mi nejezdi, otevřem si ten obchůdem, mám už i vyhlídnutý místo :-D
Odpovědět
helo, já bych šla ven, nemáš závazky, co ti brání? tys u té ztráty byla? :-D větvule, jdu hají, čauky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dobrou sabi, v pátek přijedu z práce v devět, ale neva mi to jakej obchůdek? myslíš květinářství?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?