Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jen jim ukaž... co ti provedli? "pták" mi to nechce vyměnit, musí se napřed poradit s manželkou..... :-S ]-( :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to je blbec! tak mu řekni, že jsi ho při tom vyfotila na mobil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tom prostě pták..... :-S , něco vymyslím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla by škoda, kdybys nejela!!! bde prča...
Odpovědět
Profilova fotka
nepíšou mi písmenka. sakra...musím tu do toho bušit!
Odpovědět
Profilova fotka
Blbý je, že je nás málo a že není moc prostor manipulovat se službama... Ale já ho ukecám, mám na to ješě dva týdny ;-) . Jak to, že ti nepíšou? Píšou, to vidím, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"bde prča" už jsem to "rozbouchala" :-D
Odpovědět
pták se musí poradit s manželkou? a to se s ní radil, když ho na tebe vytáhnul? je to pták... tak jsem podala oficiální stížnost na právním útvaru na pracáku na náš městský úřad, napsali si inzerát a pak bez jakéhokoliv výběrového řízení si vybrali = diskriminace :-| takže jim tam udělají šťáru a pěkně si je zkontrolujou. předávají to jinému pracáku, aby ruka ruku nemyla :-) jak jsem řekla, místo tím sice nezískám, ale aspoň to nebudou mít tak jednoduchý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky :-) jojo to ti schvaluju, minimálně jim to podobné kšeftíky alespoň znepříjemní ;-) . A na tu lektorku už sis stěžovala? aaa; řekni ptákovi, že ty se zas budeš muset poradit s manželkou, aby mu příště nedávala upnuté boxerky, protože se mu pak v práci špatně manipuluje s "nádobíčkem" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch, to je dobrý nápad! aaa: trochu ho vydírej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvicvky, zdravim z cech, teda z moravy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau adi, kde teď přebýváš? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé adi, ty jsi zas chvíli na rodné hroudějo :-) ? Jo, prosím tě, bacha na silnicích...dneska jdu jezdit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-tak to je dobře, že jsem nevytáhla paty z bytu :-D , i když jsi daleko... já dneska sázela fialky, mám jich dvanáct, měla by být každá jiná, tak jsem zvědavá, kolik se jich chytne. a uvařila jsem báječnou prasárnu-lepenici-a posypala jsem jí osmaženou cibulkou a slaninou... je to táááák dobrý a táááák strašně tučný.... :-D :-D :-D najedla jsem se tolik, že asi vybuchnu :-D 8-) jojo-dobře děláš, že si nenecháš nic líbit, držím ti palce, ať jim kontrola pořádně provětrá kanclíky ;-)
Odpovědět
Jé Koch, my jsme museli dneska do Ústí a zase zpátky (fakt nutně ;-) ) a na zpáteční cestě před chvilkou byla na starém mostě nějaká bouračka či co, tak snad jsi to nebyla ty. :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: co je to lepenice? loony: nestraš :-(
Odpovědět
čaues větvule :-D lepenice, to zní dobře, děláš mi chutě, aaa :-D na lektorku prdím, teď máme chlapa, no, spíš kluka a ten jede pěkně do čtvrt na 5, tak jak má. paničkám se to moc nelíbí :-D teď s ním bereme windowsy, office a net - paničky s tímhle klukem absolvovaly na konci roku kurz a teď z toho nevědí absolutně nic. chudák kluk dva dny jenom opakuje to, co už je učil. na obědě mi říkal, že čekal hloupý otázky ode mě, když já na kurzu nebyla, ale ty hloupý otázky padaj od paniček :-D :-D bože, na jakou hrůzu jsem se to dala, už ať je to za mnou :-S koch, tak jak se ti jelo? sabčo :-D adisek, ahooooooooj :-D loony, snad ne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě málem trefil šlak, sedím sama v pokoji a najednou rána... narovnala se petka, takový hlučný lupnutí přímo u ucha... :-D
Odpovědět
sabčo, neohluchla jsi? :-| sabčooooooooooooooooooo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neohluchla, ale půl minuty mi bušilo srdíčko jak splašený :-D
Odpovědět
bych si myslela, že mám doma duchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já si taky myslím...furt mi tu chodí nějaký stíny a něco tu lupe :-D
Odpovědět
praská nábytek a stíny? světla aut :-D si to musíš racionálně vysvětlit :-D to já se zas bojím, když fouká vítr. a taky bouřky, ale když jsem s malým, musím hrát hrdinku =-)
Odpovědět
sabi, kdyby sís nezaložila téma, tak bychom se ani nedověděly, s čím chceš začít podnikat :-) držím palce, ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
miláčku, žiju v 7.patře, takže maximálně světla letadel :-D bouřky taky nesnáším... už jsem vám to sem chtěla napsat, ale pak jsem si říkala, že když to založím - budete to vědět a přispějete :-D
Odpovědět
broučínku, i éra si musej svítit :-D já se tě ptala jenom jednou, jsem si říkala, když to budeš chtít říct, tak to řekneš, když ne, tak to řekneš stejně - za tatarák :-D :-D kde se nám toulá hela?
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec nevím, psala jsem jí a nějak se mi neozývá :-( jak neodpovím hned, tak to zapomenu :-D
Odpovědět
že nám hela klofla ňákýho souseda i bez tataráka? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to snad neee =-) =-) =-)
Odpovědět
ty bys jí to snad nepřála? trochu toho lidskýho tepla? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?