Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
tak jim nadhoď ten let tryskáčem a pak se jim to všechno bude zdát ještě laciný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, malý briliantík od větviček a od manži přenosný elektronický skvost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: sak mas 30 jednou za zivot, 31 taky, 32 taky, atd.... takze na kazdy narozky si musis vybrat neco origos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-) třeba nový auto :-D
Odpovědět
tak, jdu číst pohádku :-D :-D přijdu za půl hoďky, ale to už tady zase nikdo nebude :-( :-( :-( papa, větvulky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my chceme taky poháádkůůůůů :-N
Odpovědět
až na tatarák párty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně...byl jednou jeden velký, svalnatý, šlachovitý soused a ten měl velké....auto :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak manža už se rve k pc, takže musím končit :-S papáááá větévky :-)
Odpovědět
neee, já už jsem tady :-( :-(
Odpovědět
tak už tady zas nejsem :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem koch zase propásla :-(
Odpovědět
Článek se načítá
jsi nepropásla mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, jak tak brouzdám po netu, že jsem zapoměla odepisovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hurááááááááááááá už je pátééééééééék x-) zdravím všechna větévkovitá stvoření :-) . Tak ať nám to dneska rychle utíká večer na mě prosím myslete. Budu poprvé hlídat děcko přes noc. Ségra jede na sraz školy, tekže si budu hrát na hodnou tetičku a dohlídnu na klidný spánek svého synovečka. Prý až přijdu, tak už by měl bez problémů spát, ale při mé smůle bude mít určitě zrovna aktivní noc :-N tak jestli bude klid a neskolí mě únava, tak se tu možná večer ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu zítra na malou hurá akci s pár spolužákama..už se těším!!! Byla jsem dnes s neteřkama na plavání, vzala jsem tu starší a ségra říká, až ju budeš mít ponořit, řekni á šup...já to udělala a malá dostala histerák...až pak mi ségra řekla, že ona ji nikdy úplně neponoří :-D
Odpovědět
sabča - zabíječ malých vodníčků :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, já z toho byla celá špatná...nechápu, proč je ségra drží nad vodou, když se jiné potápí...je na ní vidět, že se bojí a dítě to vycítí :-)
Odpovědět
aha, tak tohle já neznám, můj je vodník, pod vodou je jako doma. proč se ségra bojí, vždyť dneska se potápí už i miminka.
Odpovědět
klouzačku do vody tam nemáte? to by se jí mohlo líbit a odnaučila by se bát se. neteř, ne ségra :-D i když ta vlastně taky
Odpovědět
sabi, dneska jsem byla u učnňů, ten dort lokomotivu by udělat neuměli, to autíčko je prý maximum :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jani, díky moc, jsi hodná, že jsi se pozeptala :-) žany je taky vodník, jen prostě pod tu vodu nejdou, no :-) klouzačka tam je, ale ony na ni nechodí :-D
Odpovědět
http://anagram.dingbatway.com/ to přijde. a nebo ne, holčičky bývají opatrnější. až se sklouzne její nejlepší kámoška nebo její ženich, třeba bude chtít taky :-D
Odpovědět
sabi, nechceš přijet už dneska? potřebuju někoho, aby mi poklidil, máme to tu jak po výbuchu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý :-) a úklid potřebuju udělat taky! potřebovala bych, aby taky někdo přijel :-D
Odpovědět
takže si větvule rozdělíme. k tobě na úklid přijede hela a ke mně aaa, kochi a adisek :-D kdyby se přihlásila ještě ňáká větev, tak ji milostivě šoupnu k tobě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobře, zbytek klidně beru...loony, digi, fsvojap, novako a domluvím to, až pojede mia dom, aby mohla přijít taky... :-D
Odpovědět
tak hele, loonx jsem tu zahlídla, ale zbytek? ani nepamatuju ;-)
Odpovědět
a po novako nemůžeš chtít, aby ti uklízela, sím tě ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak nás bude aspoň bavit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?