Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: jj ...my říkáme, že já měla být chlap a přítel ženská ...a pánbíček si to na poslední chvíli rozmyslel ... a když už jsme se tak nepovedli tak nás dal alespoň dohromady, takže v páru v sumě jsme vlastně chlap a ženská, ale já polochlap a on položenská :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, to jsem měla s bývalým :-D v mnoha věcech to bylo super, byl ale až moc hodnej... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza: nemyslím že jste se nevyvedli ;-) koukala jsem se na vaše album a moc vám to slušelo x-) sabca: taky moooc pěkný. A je pravda že když je chlap moc hodnej tak to není moc dobrý taky už jsem se s jedním kvůli tomu rozešla.Ale když tak vzpomínám tak vlastně né s jedním ale se dvěma jen s tím druhým to bylo takový moc rychlí a vlastně zvláštní. Jezdili jsme spolu autobusem a on mě oslovil jako že mě chce pozvat na kávu tak jsem kývla protož se mi taky opravdu líbil ale hned na první schůzce mi dal pusu na přivítqanou chytl mě kolem pasu a tak si mě vedl až do kavárny tam mi řekl průběh celého jeho života i to že málem umřel a jak byl strašně nemocnej no prostě úplně všechno a když se mi to zdálo moc hrrr tak jsem mu řekla at se na mě nezlobí ale že je to na mě moc rychlí a že s ním ted nemůžu chodit a on se rozbrečel bylo mi ho líto ale to jsem opravdu nemohla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec... když je někdo tak rychlý, tak mě to taky spíš odradí... a když je chlap moc hodnej, musí si najít tichou a usedlou holku... ne takové éro, jako jsem já!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu a proto jsem dala prostor té které to nevadí ;-) Jdu spát tak dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsi prostor "té" které to nevadí? jako lásce?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno spíš nějaké slečně, které ten svůj příběh bude vyprávět příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Dadulam dík. Jsem na to opravdu moc zvědavá, no v sobotu uvidím, je ve mě malinkatá dušiška :-| . Dva dny jsem nic pořádného nesnědla, žaludek mám jak na vodě, jsem prostě KO ;-( . Hupcza, hned jdu omrknout tvé nové fotečky, ať nasbírám inspiro na sobotu;-). Koukám, koukám...... co to tady máme za fešáka ;-) ????????????????????????????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsem to večer napsala trochu divně ale myslela jsem to tak že jsem s ním nechodila dál a dala jsem šanci jiné holce aby s ním chodila protože si myslím že jsou holky kterým takové typy kluků nevadí naopak jim imponují |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hupcza, krásné fotečky, trochu mi připomínáš princeznu Dianu ;-) . Moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
digina : děkuji ;-) musím se smát ....tohle (diana) mi řekla větší půlka lidí, co viděla fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt????? Tak to je dobrý :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno, větvičky :-) Digi, už se ti to sakra krátí, co? Těšíš se nebo nervuješ? Já měla nerva až večer před svatbou, ale pak jsem si řekla, že stejně už nic neovlivním, co se má stát, to se stane, otevřely jsme si se svědkyní láhev bublin a zalezly do postele ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a vítám mezi náma chlapa.... Taky větev??? :-D Co takhle ukázat nám svatební fotky....?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vyhorely galaxie a jiny baby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne všem... digina : Tak za toho fešáka dík :-) aaa : Podívám se po nich
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to já měla lehký stres až do středy před svatbou - pak to ze mě spadlo pod stejným dojmem - teď už to nezachráním .... a mé nervní místo zaujala mamča :-) ......a nakonec to fšécko dobře dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sem nervy ze svatby nemela vsechno bylo na pohodu v klidku proste no stress :-D nervy zacaly v momente kdy sem zacala chodit na urady v dusledu novyho prijmeni to byl teda mazec ridicak mam porat stary jmeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muchomirka: no to mi povídej - do toho živnosťák, fú, a všechny ty skvělé úřady! . kdybych to věděla, nechám si staré příjmení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja proste nechapu proc tio nemuzes zmenit na jednom miste a fertig :-p :-D musis litat jak blb ja si kvuli tomu musela brat dovolenou :-p ja ty uraday nenavidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa : Tak fotečky ze svatby sou odzálohovaný někde na DVD, nejspíš v krabici na půdě. A na PC sem našel akorát jednu jedinou a to je trochu trapas sem dávat :). Tak pohledám a snad najdu...
Odpovědět
Profilova fotka
mucho: nooo.....přesně ... zase výhoda pro chlapy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabi:já to pochopila až ráno, když jsem to četla znova, to víš, v noci už to tak nezapaluje :-D hupcza: ta diana mě napadla taky... all: já teda na to, jaký jsem nervák vůbec nervy neměla, řekla bych, že mi to nedošlo ještě do dneška :-D a doklady jsem si zařizovala pomalu a v klídku asi v rozsahu 4 měsíců, takže pohoda i tak.... akcel: tak naskenuj fotky klasický... jinak vítám tě i na dalším tématu ;-) jaký jsi vlastně ročník?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aaa, jde to, ale dře to :-| . Jen pořád nevím jak se mám nechat učesat :-S . Akcel - sem s tou fotkou ;-), ať se pokocháme :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak digi, uděláme ti anketu: co chceš, aby na tobě vyniklo (obličej a ramena)? jaký máš střih šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééééé, to by jste byli zlatíčka. Šatky si dám do alba, tak na ně prosím jukni- ete, právě že to k nim nechce žádný přeplácaný účes. Původně jsem chtěla rozpuštěné, ale dnes mi kadeř. zkoušela vyčesané, nebylo to zlé, ale ani to nebylo ono. Navíc rozpuštěné nosím stále, uvítala bych změnu. Jdu hledat tu fotku šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ty budeš mít šaty jako Natalie? dobrý :-) a co závoj? chtělo by to kombinaci vyčesaných a spuštěných...
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem je, jsou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vím, už jsem koukala, tak dál... ještě jednou, co chceš, aby vyniklo? a jaký budeš mít závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím co chci aby mě vyniklo :-) , asi obličej?! No prostě aby mě ten účes pasoval. Jdu trochu prošmejdit zdejší alba :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?