Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
kochi, já nevím, se musím zeptat adis :-D :-D adisek, tak co? green? :-D :-D no jo, ještě spím, tak chytavý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: a jak dopadl vcerejsi pohovor???
Odpovědět
čaues větvule sabule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj sabčoooo můžem ti pak říkat paní továrníková, když budeš ta velkopodnikatelka :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: moje zada ze jsou green???? no ja jsem cela green :-D :-D
Odpovědět
koch, tak vidíš, že to bylo ve vší slušnosti, adisek to teď potvrdila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak rika muj milovany braska: maluju si oblicej na ksicht, abych mohla mezi lidi....vyrazim do ruchu velkomesta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak my se bavime o zadech (cestny pionyrsky) a oni z toho zase udelaji lechtivy tema....teda vetvule :-D :-D
Odpovědět
adis, no jo, je vidět, na co ty větvule furt myslej :-D :-D se nám tam neztrať, papa :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prej ve vší slušnosti....já jsem četla i o těch jamkách s vlaječkama...ha a teď se ukažte :-p :-D . Kdepak, nikdo mi nevymluví, že jste pěkně zhýralé větévky a ještě mě tu zkazíte |-| :-N ....teda né že by se to manželovi nelíbilo :-D adi; P mi vždycky říká, že bych si měla pořídit nějakej nastřelovací make-up, abych to měla rychlejc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: jeste dokoukam misto v zivote ze vcerejska a pak pofrcim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: :-D :-D :-D to bych taky brala :-D :-D , ale mne staci 7 min., vzdycky to odflaknu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
adis, no jo, jak ty jamky vysvětlíš? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi, tak až na nějaký takový v drogerce narazím, tak ho vezmu 2x :-) . Už takhle jsem střelená a s ním budu ještě nastřelená :-D jojo, no pokud vím, tak ty ses jí chtěla o ty jamky starat...takže máš taky co vysvětlovat :-D :-D :-D
Odpovědět
koch, ehm, no, ehm :-D :-D ale to už tam ty jamky byly, jsem si fakt myslela, že má adis děravý záda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu chvíli papírovat....mám tu haldu přihlášek, tak se tím musím prokousat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jako po neštovicích nebo co :-N ?
Odpovědět
se taky přihlásím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ses zlato :-D :-D :-D jojo: ja myslim, ze neni co vysvetlovat :-D :-D
Odpovědět
koch, no třeba :-D :-D tak a už to golfový hřiště uzavřeme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy mi dáváte :-) ale už fakt musím běžet papírovat...tak zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
vetlule, tak ja se jdu ohaknout a vyrazim, minuly tyden jsem narazila na saticky na leto, tak je jdu zkusit x-) =-)
Odpovědět
čauky větvulky :-D :-D papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpět :-D pohovor byl příjemný, ale rozhodla jsem se tam nenastoupit... opět malý plat a pár jiných věcí, které mi nevyhovovaly a stejně budu ta paní továrníková!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sabi, tak pani tovarnikova, jo??? :-D :-D jak se ted pohybuji platy v cechach??, uz jsem 7. rok mimo... kolik znamena maly plat??? pokud se muzu zeptat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, 15hrubýho... to jsem měla pomalu v první práci...přijde mi to dost málo... zbykla jsem si na víc...to se pak těžko jde dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
no a na brno, to je fakt malo :-| ikdyz zase u nas, na jesenicku by si lidi piskali, jeste ze uz se tam vracet nebudu, tak je to s praci upne sileny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, štvou mě..hlavně mě štve to, že holky za stejnou práci dostanou míň než chlapi!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to bordel na koleckach ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
přitom jsem si jistá, že jsem kolikrát mnohem lepší, než kdejakej borec ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?