Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
neke, ses namíchla, jak jsem se tuhle s tebou bála zůstat o samotě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, někdy ráda pouštím hrůzu :-D
Odpovědět
hrůzu, jo? ty a hrůzu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, já hrůzu :-D
Odpovědět
tak to bych chtěla vidět :-D
Odpovědět
jukni do diskuse pod námi, kolik provolá jistá na brms oblíbená osůbka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já mám pocit, že moc provolám :-D hele a být tebou, tak si na tu lektorku stěžuju a budu chtít to cestovné proplatit!!! nebuď hloupá a taky bych řekla, že jsou hodiny na nic! když si nikdo nebude stěžovat, bude to dlouhodobě nanic!! Já bych prudila a hotovo!!! Je to tvůj čas a ty se chceš něco nového naučit, ne?!
Odpovědět
jéžiš, mě chytla nějaká hnačka :-S asi budu za prudiče, ale udělám to. ty paninky tam, těm to je jedno, ty jsou rády, že jsou mezi lidmi. pro mě to je zatím ztráta času a teď už i peněz.
Odpovědět
to je síla, co? já mám paušál na 150 sms za cca dvě stě a pak sms za korunu a doplácím maximálně ještě stovku, moc nevolám, hodně píšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, má ti to pomoct, ale mám pocit, že to pro tebe nemá smysl a utrácíš tam čas, který bys mohla investovat jinde,ne? a prudič nebudeš!!!
Odpovědět
prudič budu, páč slepice jsou nadšené vším :-D :-D sranda bude, kdybych se nechala vyřadit, tak ten kurz zruší, páč bude málo lidí :-D :-D z rekvalifikace odejít nesmím, to bych si musela zaplatit, ale tohle je teprv příprava, tak kdo ví...
Odpovědět
vida sabčo, jsi přišla a já už nelítám na záchod, nemáš ty nějaké léčitelské schopnosti? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jen jestli se to nepřeneslo na tebe :-D
Odpovědět
tak dobrou s kobrou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nepřeneslo, to víš, já jsem šikovná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase mi prcháš? :-) tak jo, dneska by to šlo...musím ještě pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda větve....vy furt jenom sáňkujete :-N . Ty vaše drahé polovičky se musí teda mít ;-) jojo; koukám, že ten kurz je fakt efektivní co? To je děs, já bych tu lektorku nabonzovala už dávno...taková jsem mrcha :-D . Ale co...dostává za tu práci jistě slušně zaplaceno, tak by jí měla taky poctivě odvést ]-( . A pipinky si můžou jít zatím třeba utrácet ať nezdržují informace-chytivé kurzistky, které zvládnou víc než jen zadat PIN u pokladny v obchodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: dobre ranko, ja budu asi taky mrcha, taky bych lektorku ve svym zajmu nabonzovala, ikdyz jojo vcera rekla, ze jsem potvora vetvovita :-D :-D tak ted nevim, co vlastne jsem =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nesankujeme porad, starame se o golfove hriste :-D :-p
Odpovědět
adisek, si pleteš pojmy s dojmy :-) ty jsi přece potvora větvulovitá :-D :-D :-D koch, nabonzuju ji zítra, dneska jsem se na to vyflákla, jdu s malým k mudr.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: vetvovita nebo vetvulovita.......no, ty jsi vlastne ten micurin a dala sis to patentovat...to je ta moje hlava derava..
Odpovědět
Profilova fotka
adi, potvora větvovitá je přeci lichotka ;-) o golfové hřiště? Vy jste teda perverzní :-D adi; ještě mě napadlo. Mají v Irsku taky nějaký svůj internetový vyhledavač něco jako náš seznam?
Odpovědět
kochi, golfové hřiště je golfové hřiště, nevím, co je na tom perverzního :-D adisek, pochopila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že už píšu bludy... informace-chytivé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch: zkus www.yahoo.uk.com a pak ti to da bud hledat v uk nebo ireland
Odpovědět
kochi, když někdo infce chytá, tak může být i informace - chytivý :-D :-D :-D správná čecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: tak znovu www.uk.yahoo.com , sem to spletla :-x
Odpovědět
Profilova fotka
adi díky moc, prubnu to :-) jojo, já vím co je to Vaše golfové hřiště...to má ke greenu hodně daleko :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by byl spíš chytavý ne :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek kozy,větve, sáňkařky, golfistky nebo co vy vlastně jste :-D jdu vám jen popřát pěkný den, jdu pryč...zařizovat si soukromé podnikání, když už se mi žádná práce nelíbí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?