Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
no, chvilku, o něco míň, než tady
Odpovědět
registrovala jsem se hlavně kvůli pekárně - a jojo1 už tam mají obsazené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak tam jsi? jojo2?
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem ti ip, snad se díky tomu neuefpětkuješ :-D
Odpovědět
jojo2 se mi nelíbí, tak jameson78 - obojí podle e-mailu píše mi to, že k této fotografii nemám přístup. co to?
Odpovědět
Profilova fotka
no,je to asi pod mým nickem je to v diskuzích - zábava - Soutěž-Dítě-Dáma.cz-2008 :-)
Odpovědět
tak ještě do ip číslo fotky, ju?
Odpovědět
nespi, když tu ještě jsem - dlouho tu nebudu... :-D
Odpovědět
hele, čistota je hezká věc, ale musíš to dělat, když tu ještě jsem? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam zlato
Odpovědět
ty taky, brouku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díkes, jsi zlatá :-) za chvilku tu budu mít starouše - mlaďouše :-D
Odpovědět
Článek se načítá
naše děti se vždycky těší, až pojedeme ke kamarádovi na chatu, páč tam můžou chodit spát "na prasáka" :-D :-D :-D
Odpovědět
starouše - mlaďouše pěkně namasíruj, tím si odpočine a pak tě "zmasíruje!" taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo, to znám...můj 16-ti letý švagr je taky takový...i normálně.. :-D
Odpovědět
co tamdělá ten vykřičník? :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
namasírovat? mě bolí prstíky z toho, jak si s tebou píšu :-D
Odpovědět
i normálně :-D to snad ne, mě přijde, že tihle puberťáci na sebe dbají až moc :-D
Odpovědět
tak za to, že nesáňkuješ, můžu v podstatě já :-(
Odpovědět
až budeme psát online zpravodajství pro adiska, tak se budeme muset střídat :-D :-D
Odpovědět
tak brouku, jdi se věnovat manžovi, já jdu dělat hají :-D čauky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky hajat!!! pá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženský co mi to děláte :-N ....6 stránek za jeden večer....asi máte rekord ;-) jinak děkuju mooocinky moc, že jste mě přizvaly do grupy na to tatarákový mejdlo x-) . Jen jsem si uvědomila, že na konci března snad máme mít nějakou soutěž v tanyny, tak doufám, že to nevyjde zrovna na tenhle víkend :-| jo a na zemi se vyspím klidně, když si nebudu muset brát svojí matraci :-D ...a když budete hodné, tak Vám, třeba v rámci přehlídky pneumatik, i zatančím ;-) sabčo, tak na latinu ses dala jo? Bacha abys toho svýho najatýho tanečníka neumordovala, když si takový číslo ;-) jojo, 12 tisíc obyvatel...to už je fakt velkoměsto. Vsadím se, že se u Vás najde i jednota a kulturní dům :-D . No, my na tom nejsme o moc líp ;-) a s tím životopisem si snad děláš prdel :-N ? To je fakt někdo tak blbej? Ať si radši nechají vystavit od manželů zlatou kreditku a nezdržují lidi, co mají opravdu zájem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že přes den je tu mrtvo jako obvykle. Tak buď začnu trpět samomluvou a nebo ve mě převládnou schizofrení sklony a pustím se do dialogu se svým druhým já :-N před chvílí nám skončila porada, tak musím vyplodit zápis...ale za chvíli šéfová odjede pryč, tak tu budu mít alespoň chvilku klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žádná reakce Kamile?
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj Jani...tebe už jsem dlouho neviděla, jak se vede? teď momentálně dobře, protože šéfová zmizela a nikdo mě alespoň nekontroluje, jak tady blbnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
píšu ti kamile vlastními......prsty... neboj, taky jsme měli poradu, ted si dávám pauzu holky, já jsem strašně zpruzená, už mě to v tý práci víc nebaví než baví, i když mě to baví....chtěla bych dělat něco jinýho, ale vůbec nevím co...celej život se vzdělávám, buduju a ted bych nejradši prodávala v květinářství nebo pracovala na zahradě..... možná mě jenom sere to šéfování, ta odpovědnost a ta nesvoboda.... tak jsem se vymluvila
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ale taková samomluva má taky něco do sebe....mám zas alespoň záruku, že konverzace bude inteligentní a a smysluplná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však já už konverzuju, kamile!!!!! tady je ale nepořádek......!!!! co si o nás návštěva pomyslí
Odpovědět
Profilova fotka
hele hela :-D ahóóój už tu nejsem sama samička :-) heli to je fakt...tam by sis odpracovala svých 8 a 1/2 a šla domů s čistou hlavou. No jo, každá práce má svoje + a - já mám zas takový období, kdy cca po 5 letech na jednom místě mi ta práce začíná lézt na nervy, nebo mě točí lidi kolem a obávám se, že ta doba právě přichází :-| ....bude to chtít nějakou změnu a protože se mi nechce úplně odejít, tak mateřská to asi jistí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?