Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Digi, já taky bulím skoro při všem, ale svatba byla jeden velký mejdan od rána do rána, pořád jsme se smáli... Jediný moment, kdy mi šly slzy do očí, bylo při gratulacích, když jsem zjistila, že táta brečí, to mě fakt dostalo... =-) . Jinak nám všichni říkali, že tak vysmátou svatbu ještě neviděli :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že je tady pěkně mrtvo :-| . Manžel je v práci, mají v hotelu svatbu gayů, slíbil, že mi to nafotí... ;-) . Objednala jsem si k večeři hromadu sushi a budu se válet a nic nedělat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
digi: mi byo do breku jenom ráno - když jsem šla od kadeřnice a kosmetičky a nad naší dědinkou vycházelo sluníčko - byla to taková kýčovka ( hory na obrozu, ojíněné pole) + to, že všechno klapalo - bylo mi úplně na slzu .... pak už celkem dobrý ... ještě u gratuací mě málem někteří bulící stáhli se sebou ...ale nedala jsem se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi: myslí si že to zvládneš budeš mít určitě takovej stres že na to zapomeneš ;-) pokud ovšem nemáš takovou hodnou sestřičku jako já :-) šla mi za svědka a jako svědek mi šla první přát no a jak mi tak dala ruku a chtěla něco říct tak se jí rozklepala brada a nic mi neřekla já samozřejmě věděla co mi chce říct ale když jsem jí tak viděla musela jsem brečet taky no a když jsem se uklidnila a vyšla před radnici tak mi šla přát další kamarádka a vypadala úplně stejně jako má sestra tak jsem v tom byla opět :-D :-N to víš můšeš mít naplánovaný hodně věcí ale s něčím nic neuděláš ;-) ale i ty slzy ke svatbě patří tak si z toho nic nedělej. No a jak tak koukám dnes je tu opět mrtvo doufám že se k nám větve vrátí :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tadyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je teda pěkný zrovna když se chystám do hajan tak zítra nezlob se 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem tu na chvíli já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vymalovala jsem celou koupelnu :-) modrou, je to masakr... jsem celá pomalovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jsem vzhůru jak jste na tom vy 8-)
Odpovědět
gabi já jsem taky vzhůru, ale ostatní větve asi chrní. nebo užívají sluníčka :-) já na svoje sluníčko čekám, za chvíli se mi vrátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, díky za info ohledně vašeho obřadu a brečení :-) . Jestli to všechno zvádnu OK, tak snad dám na modlení :-x . Gabi, mě jde také za svědka ségra, na ni jsem zvědavá jak to ustojí, je také citlivější povahy. Jinak můžu říct, že zase takové větve nejsme, včera jsem byla na diskotéce (něco jako zapít svobodu), a můžu říct, že když jsem tam viděla ty "sedmnáctky", kam se na nás hrabou..., no co mám povídat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ VĚTVE, teda Sabčo, kloboluk dolů :-D , ty jsi úplný domácí kutil. Digi-to je pravda, já když vidím některé mladé holky, jak chodí zmalované, oblečené a mají zničené vlasy, tak my jsme proti nim opravdu superkočky :-) ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
digina + aaa: no přesně - jako víno, no né? :-D ale fakt je, že když vidím některé osmnáctky, jsou to takové matrony, že si připadám ako jejic mladší sestra :-) vyvdala jsem neteře, které ještě nemají osmnáct, ale když jsem jim poslala ějaké kalhoty,k kteréjsem už nenosila, vrátily je, že se do nich nevejdou takhle rozjeté v takovém věku!
Odpovědět
Profilova fotka
To je správný výraz, matrony :-D . Velký bič a malý dvůr na ně! Já lituji dnešní kluky, nemají absolutně z čeho vybírat, co to dneska je za slečny, nestačím valit oči :-S . Hrůůůůůůůůůza. Spíš to je smutné :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, to potrebuju - trochu zvysit sebevedomi :-D jinak, koupelna vypada super, ale strop mi trochu opadal... asi jsem ho spatne ocistila :-)
Odpovědět
ahoj digi, taky se přidám s radou. jsem hroznej cíťa, já brečím fakt u všeho. je fakt, že noc před svatbou jsem skoro vůbec nespala a k ránu jsem dokonce zvracela. To se mě normálně nestává, ale asi to bylo tím, že jsem si večer dala asi 3 doušky Metaxy a holt pití a nervozita udělaly své. V 5:30 jsem musela být u kadeřnice a tam jsem pořád mluvila a mluvila a na nervozitu nebyl čas. Potom mě nalíčila vizážistka a pak už jsem musela jet domů a tam mi popravdě nějaká slzička ukápla, jak si mě všichni prohlíželi a tak, ale nechali mě pak být, ví jaká jsem cíťa. Pak jsem se oblíkla, to bylo v pohodě. Měla jsem kolem sebe super ženský, které mě pomohly do šatů a pak už přišel Milan s kytkou. To bylo moc pěkný, ale na slzy nezbyl čas. Byla totiž trochu povadlá, tak jsem spíš byla vzteklá (květinářka si totiž za ně řekla nehoráznou cenu) No a pak se jelo. Tatí povídal samé blbosti a já se docela dobře odreagovala. A pak na zámku jsem si to už jenom užívala, už jsem si byla jistá, že neomdlím ani nic jiného. Všichni byli tak milí, to se nedá popsat. Je to prostě moc krásný a jak jsme tam s Milanem stáli a drželi se za ruce a on mě chvílema zmáčknul ruku, tak to mě uklidnilo a tak jsem věděla, že to spolu zvládnem v pohodě. Při gratulacích jsem trošku brečela, ale to už k tomu nějak patřilo. Líčení se nerozmazalo a potom focení byla úplná nádhera. Moc jsme si to užili. Určitě to zvládneš s přehledem a moc si to užiješ. Já sama jsem tomu taky moc nevěřila, ale je to fakt v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
no onehdá jsme vyrazily na tříkotéku - jako zamalada - balili nás nějací osmnáctiletí hošíci :-) holt naším jdiným handikepem byl věk - což v porovnání s ostatními bylo vlastně zanedbatelné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: kdyžmi to padá, tak to lehce navlhčím než začnu malovat (ale jasně - záleží kolik tam máš starých vrstev, možná bude líp to celé škrábnout)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, co dneska podnikáte zajímavého, kromě malování koupelny :-) ? tohle fakt obdivuju, já jsem na tyhle práce levá :-p , ale snad mám jiné přednosti... :-) s těmam mladšíma hošíkama to je dobrý, taky znám :-D , dobrá masírka sebevědomí, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: co zajímavého? no jsem v prááááci :-N ale místo oběda si frčím pro svatební fotečky ....tož alespoň něco do pluu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš ty jsou krááááááááááááááásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
třikotéka je diskotéka? :-) hupcza: strop jsem nemalovala, tam jsem dávala samolepící korkové čtverce... holt jsem podcenila očistu :-) to co mi neopadalo musím sundat, začistit a dát to tam znova :-) aaa: já měla být chlap, veliký kus života jsem hrála fotbal (závodně), ráda kutím, vyznám se v autech, sleduju fotbal a hokej... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza-šup s fotkama do alba, jsem na ně natěšená :-) sabčo-tys hrála fotbal, jo? :-D to je super! Já nemusím takové ty princeznovské tipy, raději pořádnou sportovní babu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
hupcza už tam něco měla, ale vymizelo to :-( strašně moc jí to slušelo :-) jj, já a nyky... nechápu, proč se do našeho tématu taky nepřidá, je tak stará jak já...můra, ju budu muset upozornit, že se tu větvíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a krom toho, umím být i princezna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, já mám dnes volno, tak jsem vařila, trochu uklízela a žehlila ]-( , nic zajímavého, večer půjdu na spinning a budu koukat na vyvolený, dneska jim tam pošlou jednoho z těch tří, tak jsem zvědavá, jak to proběhne.
Odpovědět
Profilova fotka
já byla princezna jen jednou a to na vlastní svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeden horší než druhý :-D a já mám občas cukání udělat ze sebe princeznu, tak 3x do roka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dnes na masááááááááááž .....heč.... k jedné úžasné paní ...už se těším až mě zase zrychtuje :-) sabca: jj...třískotéka je diskotéka :-) ...po našemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je tam sypu (fotečky do alba)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?