Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Novako taky mam takovou zkusenost jsou hospody ctvrty cenovy kde gulasek chutna jak bozska mana :-D x-) pak hospody ktery sou drahy ale pomer cena kvalita je vyvyzenej no a nejhorsi sou ty radoby lepsi podniky kde je to predrazeny a hnusny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Amen. My když někam jedeme, tak se vždycky ptáme domorodců. Oni nejlíp ví. Nejvtipnější bylo, že nás tam jedna domorodkyně poslala. Evidentně tam nikdy nejedla anebo máme naprosto rozdílné chutě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky a já už můžu nad půlkou tak leda slintat!!! Dostala jsem dneska půlroční dietu... :-( nesmím tučné maso, plnotučné mléko, měkké i tvrdé sýry, zmrzky... hrůůůůza
Odpovědět
Vy se zas bavíte o jídle. Ještě, že u toho baštím žlutý chutný meloun. :-) A k večeři budou šišiky s mákem. :-) Snad je zas nerozvařím. :-) A o rádoby lepších podnicích mi ani nemluvte.V jednom jsem pár měsíců pracovala a od té doby skoro nechodím do restaurací. :-( Když si představím to zákulisí. :-( Ještě jsem se chtěla zeptat jesli někdo nemáte zkušenout s tímto ? http://www.tomio.cz/prodejna.htm Prý mají na prodejně 16ks sushi od 200kč. A navíc to mám kousíček asi 2,5km. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Propána Sabco co Ti je? Řekli Ti to aspoň anebo jen doufají, že úprava jídelníčku upraví i Tvůj zdravotní stav?
Odpovědět
Sabčo co se ti přihodilo ?
Odpovědět
Profilova fotka
chtějí mi dietkou napravit zdraví....je to prevence :-( musí se mi upravit sedimentace, cholesterol...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně aby Ti to zabralo!!! Držím pěsti nebo palce (vyber si ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
asi pěsti, děkuju :-) ale na druhou stranu jsem ráda, že mi něco našli, protože mě aspoň můžou vyléčit...už mě nebaví, že je mi furt blbě a já nevím z čeho a jak mi pomoci..
Odpovědět
Taky držím všechny palce co mám, aby ti bylo lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větve :-D , jdu jen nakouknout a pozdravit, vídím, že se tady stále vesele baští :-D . sabčo-přeju ti, ať je ti brzo lépe a utěšuj se pomyšlením na to, jakou budeš mít štíhlou figuru ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikdo zde? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já a štíhlou figuru? se mi to poslední rok nedaří, tak to nepůjde ani teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny větve už asi spí.... :-) :-) :-) To si tady mám udělat mejdan sama se sebou??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já zas nespím :-D
Odpovědět
já jsem ročník 76, tak sem asi taky patřím :-) ...na první stránce se řešily řidičáky-taky ještě dva roky po svatbě mám na dívčí jméno, ale neřídila jsem, tak mi to bylo šumák...teď se ale chystám řídit-může se jezdit i s tím na dívčí jméno nebo je to nezákonné? nevíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej macíku tak mě taky napadlo že si ještě musím změnit řidičák myslím si že by se to dalo ukecat vždyt ksicht tam máš stejnej :-D příští týden si to půjdu vyřídit tak dám třeba vědět pokud budeš chtít ale o pase vím že ti platí jen tři měsíce po svatbě a pak už ne ale i tak tě stojí v plný výši 600kč ale stejně si myslím že když někam pojedeš tak to nikdo nezjistí jestli tam máš správný jméno ;-) Ted jsem byla dva dny mimo a koukám že se to tu pěkně rozjelo některý větve mi udělaly chutě ale na některý jsem pěkně koukala :-D párky s magi a jogurt s magi by mě teda ale ani ve snu nenapadl :-p :-D Studentskou pečet nemusím bůček si občas dám ale takovej dobrej guláč nebo segoš je moc dobrý mnam mnam sabčo je mi to líto doufám že se brzo uzdravíš aaa: jak dopadl mejdan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec větve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pepi dnes je tu docela mrtvo chtělo by to nějak oživit co říkáš :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale jak ? navíc když venku je počasí který tomuhle "mrtvu" nahrává...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je pravda taky tu tak polehávám byla jsem líná si udělat i něco k jídlu ale ještě že je miláček doma a uděla mi skvělou housku s prošutem mozzarelou a ledovým salátem mnam mnam sama jsem líná si to udělat :-) Jak tak koukám ani se k nám nikdo nepřidává že by všechny větve uschly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, půl osmé a tady nikdo. Kde jste? Vítej, Maciku. Být Tebou, tak bych to s tím řidičákem moc neriskovala. Nevím, jak bys vysvětlovala, že ses vdala už před dvěma rokama a ještě si nestihla vyřídit nový řidičák. Mohly by to být bodíky dolů anebo aspoň malá pokutečka. Ale kdoví. Třeba bys měla štěstí a ukecala je. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se přiznám.... Taky mám řidičák na staré jméno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je jakýsi maření...je to úřední doklad o vaší totožnosti...já být váma, neriskuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já už pár let neřídím...Pořád se chystám, že začnu, ale bojím se. Kde jste větvičky? Nemám si s kým pokecat :-( . Za hodinu a půl mi končí služba a těším se do peřin, dneska mě ta noční nějak dostala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jedu na dva dny pryč, tak jsem si řekla, že sem zaskočím, ale tady nikdo. :-( Tak doufám, že se to změní až se vrátím. :-D Zatím se mějte, větve :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, koukám, že se tady stále papá ;-) . Já mám hlad že bych brečela ;-( . Holky, koukám, že už máte většinou po svatbě, ráda bych se vás zeptala na nervozitu a hlavně pláč při obřadě. Ta nervozita by mě až tak netížila, ale ten plááááč. Brečím při všem dojemném, někdy i nedojemném, dnes jsem si pustila hudbu, kterou nám budou hrát při obřadu, a tekly mi slzy jak hrachy. Bojím se, že tam udělám nějakou bulící scénu :-( . Pamatujete si ještě jak to bylo u vás ;-) ???? Popřípadě jak tomu zabránit?! Moc dík větvičky. Novako, krásně si užij volno, také bych takové brala ;-) . Pa
Odpovědět
Profilova fotka
digi: jo, nevozita byla, ale prekonala jsem to... manza si prokousl rty, aby neplakal... a ja jsem byla jak ve snech, takze jsem ani nevnimala, jak to vsechno probehlo... neboj bulet nebudes...ja mela nejvetsi problem, kdyz me vyvadel tatka, to si mi hrnuly slzy do oci, ale zacali jsme s tatkem vtipkovat, tak jsem to prekonala :-) neboj zvladnes to.. a i kdybys plakala, tak co? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?