Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, tak to je masakr :-D adi, máš dobrou mamku...nebo spíš, vy jste super...mě by to nenapadlo...trpím, když se máti jen zmíní o svém sexuálním žiávotě, zvedá se mi kufr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca; tys musela byt teda ero a ze ti to zustalo :-D :-D :-D to ja byla az skoro do 19 nedotcena, ani prstickem ani dvema :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen jestli to zkusili, někteří ty míry přiznali sami :-D
Odpovědět
adisek, proč nepi(y)jem? protože rukou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já měla.... ale to vlastně přečteš na straně...hmm, jojo, kde to bylo? ta tu stránku furt vytrubovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mamka si asi po 10ti letech ted nasla pritele, spis on ji, taky jsem neverila, ze do toho jeste pujde...jinak s mamou se babit o sexu... to je tabu....to byl jen takovy vykrik do tmy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ty seš fakt éro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: rucne strucne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jednou mamka tak mezi řečí říká, to jirka (její kamarád) miluje velký kozy... mě to přišlo nechutný a vulgární, fuj
Odpovědět
tak stránku fakt nevím, ale bylo to někde před stovkou :-D :-D to jsem celá já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak říkavali kamarádi, sám si to nedělej, to se rači vožer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, já to chtěla furt zapsat (zamluvit) a jojo to furt připomínala, můra jedna :-D
Odpovědět
Článek se načítá
náhodou, masturbace je sex s osobou, kterou opravdu miluješ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to není pravda, podívej se o stránku zpět, já napsala, že nahodíme jiný téma a ty ses zeptala, jestli jsme někdy měřily :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: joooooooooooooooooo :-D :-D :-D to jsem jeste neslysela, supr, budu si pamatovat :-D :-D :-D bysme tu mohly zalozit sexualni poradnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, koukám, že jo! každá přispějeme něčím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca to jen hraje, jako ze se ji to netyka :-D :-D :-D a pritom mysli jen na to jedno :-D :-D :-D
Odpovědět
my větvičky se vyznáme :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, to já taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: máš pravdu, myslím jen na to jedno...si mě prokoukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť říkám, že kolem třicítky prožíváme sexuální vrchol... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsme si nejak podobny, delame ze se nas to netyka a pritom by jsme s.......y o 106 (sankovaly) ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vím, že hela na to taky furt myslí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se miluju, š...nechám na jinejch...jsem strašnej romantik, jiný slovo mi přijde divný :-D
Odpovědět
jsem sabče psala, že si můj chlap dělal srandu, jestli mám chlapa, aby už na mě nemusel být sám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stačí, když přijde častěji ne? dva nejsou potřeba :-D
Odpovědět
hele dáme souseda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hela a pan vycpavka :-D :-D :-D holky, kdyz ja vidim nejakyho cyklistu v tech elastakach, tak klopim oci a cervenam se az na prdeli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, s tím se počítá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?