Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, sakra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: litr sampana :-D
Odpovědět
větvule, já mám sirky v očích :-D :-D začíná to u nás zase foukat, adisek, to muselo být sáňkování :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: to je odezva naseho sankovani :-D
Odpovědět
sabčo, v čem ses přestala orientovat? my ti to s adiskem politicky vysvětlíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám taky, ale stejně neusnu, dokud filásek nedojde :-)
Odpovědět
sabčo, už jsem si zvykla, že jak se tu po deváté hodině potkám s tebou, před půlnocí spát nejdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, už ani nevím, kde se tu zas vzalo sáňkování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, politika, se soudruhy ze sovetskeho svazu naveky :-D
Odpovědět
sabčo, to myslíš vážně? si to najdi asi před 20 stránkami :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: my vam tam poslem nejakou poradnou vichrici, aby to konecne vyslo.....zem se otrese a budou se hory zelenat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sabča poctivě hledá.... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tam jo, ale jak jste se k tomu zas dostaly teď? :-D jinak vím, že vy furt sáňkujete a já už si mezi váma přijde trapně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nehledám, na to už nemám nervy, raději stočím téma jinam :-D
Odpovědět
adisek, musíme to domluvit, abychom sáňkovaly ve stgejnou dobu a to teprve bude vichřice :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
napadlo vás měřit někdy mužství těm svým? :-D nás už mockrát, ale vždycky na to pak nějak zapomenem.... :-D
Odpovědět
tak jo, hodíme jiné téma :-(
Odpovědět
sabčo, nenapadlo :-D :-D :-D o centimetry přece vůbec nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca; ja jeste nemerila, nemam doma mikroskop :-D :-D :-D :-D to byl vtip ;-)
Odpovědět
sabčo a to myslíš všem svým chlapům nebo s kámoškama jenom těm svým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela jen těm svým, ale máš-li ambice měřit i kámoščiným druhům... :-D
Odpovědět
sabčo, jenom odbočka - furt? teď výjimečně to bylo dvě soboty po sobě, jinak to bývá jednou za dva týdny i déle...
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: a myslelas jen muzskym nebo i ty umely??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vono je to totiž srandovní, skoro žádnej chlap to nepřizná, ale studie udává, že 89% to aspoň jednou v životě udělá :-D
Odpovědět
no, mám pár kámošů, co mě jejich manželky moc nemusí :-D
Odpovědět
adisek :-D :-D :-D já se na to ptala, tak to nepřiznal :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
umělý ne :-D jen těm našim drahým (teda doufám) polovičkám... já jsem tak vyváděla z míry spolužáky na průmce...kamošila jsem s dvouma klukama a dělali jsme se zbytkem třídy anketu...to bylo rudejch chlapů... jeden dokonce druhej den přišel do školy a volal, tak já už to zkusil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si predstavte, kdyz jsem za mladosem prijela do usa, tak jsem za par mesicu chtela poslat domu nasim balicek, tak jsem zavolala mamce, jako vyzvedy, co by chtela a ona, ze chlapa a chlapa nic jineho, tak mladose napadlo, ze ji posleme umelyho :-D :-D no a fakt jsme ho koupili a poslali, od te doby si nestezuje :-D :-D :-D
Odpovědět
a ptala ses jich i na míry nebo jenom, jestli to zkusili? :-D
Odpovědět
dobrá mamča :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?